2014 Bahar Ayakkabı Modası

2014 bahar modasında kıyafetlerden aksesuarlara, çantalardan ayakkabılara kadar farklı trendler dikkat çekiyor. Geometrik desenler, çiçekler, neon renkler kıyafetlerde göze çarpan detaylardan. Kadınları en büyük tutkusu ayakkabılara baktığımızda yenilikçi modern parçaların yanı sıra klasik çizgileri ve renkleri sıklıkla görüyoruz. Bilekten bağlı topuklular, kalın topuklar, sivri burun babetler, sandaletler bu sezonun en hit parçaları. Kampanyon.com un geniş ayakkabı kategorisinden 2014 bahar modasına uygun en şık parçaları sizin için derledik…

Bilekten bağlı ayakkabılar;

Yeni sezonun dikkat çeken trendlerinden olan bilekten bağlı ayakkabılar hem düz hem de topuklu formlarıyla kadınların beğenisine sunuluyor.  Elbise ve eteklerle hoş kombinler yaratabileceğiniz bu ayakkabıları sezonun yüksek bel diz altında biten pilili etekleriyle tamamlayarak kadınsı ve Avrupai bir stil yakalayabilirsiniz.

2014 Bahar Ayakkabı Modası

 

Sivri Burun Babetler;

Babetler geçen sezonların spor modellerinin aksine bahar sezonunda karşımıza sivri burunlu iddialı formlarıyla çıkıyorlar. Sivri burun modasını yeni sezonda topuklu ayakkabılarda da görsek de babetler açık ara öndeler. Her türlü kıyafetinize uyum sağlayacak bu şık parçaları bahar aylarında sıklıkla göreceğiz.

2014 Bahar Ayakkabı Modası

Kalın Topuklar ;

Kalın topuklu ayakkabılar bahar sezonunda dikkatleri çeken parçalardan. Rahat oluşlarının yanı sıra ayakkabıya daha sert ve maskülen bir hava veren kalın topukları sezonun bir diğer trendi şeritli lace-up üstlerle birleştiren ayakkabılar sezonun gözde ayakkabı modellerinden. Bu tür ayakkabıları 2014 baharının ayakkabı içine çorap giyme modasıyla birleştirerek postmodern bir hava yaratabilirsiniz.

2014 Bahar Ayakkabı Modası

Stilettolar;

Her yeni sezonda moda olan bu şık ve zarif topuklu ayakkabılar yeni sezonda karşımıza farklı formlarıyla çıkıyorlar. Neon modasının stilettolara uyarlanmış şekliyle gözlerimiz kamaşırken, metal modasının yansımasını taşıyan lame ve dore stilettolar dikkatimizi çekiyor. Bunlara ek olarak farklı desenleri içlerinde barındıran modeller de çok şık. Bahar aylarında zarif, dikkat çekici ve seksi bir ayakkabı seçimi yapmak istiyorsanız bu modeller tam size göre. Kampanyon.com da aşağıdaki modelleri bulabileceğiniz gibi çok daha fazlası da sizleri beklemekte.

2014 Bahar Ayakkabı Modası

Sandaletler;

2014 bahar sezonunun ayakkabı modasından en son ele alacağımız kategori ise rahatlıklarının yanında ayakta çok hoş duran sandaletler. Yeni sezonda adeta atak yapacak ayakkabı modellerinden olan sandaletlerde zımba, taş detayları canlı renkler dikkat çekiyor. Günlük kullanım olanaklarının dışında yeni sezondaki modellerle daha şık tarzlarınıza uyum sağlayacağa benziyorlar. Sandaletler bahar aylarının yağışsız ve sıcak günlerinde kullanabileceğiniz çok şık modellerle sezonun öncülerinden.

2014 Bahar Ayakkabı Modası

2014 Bahar ayakkabı modasına ışık tutan öncü modelleri sizler için derledik. Bu şık ayakkabıları ve daha fazlasını kampanyon.com da bulabilirsiniz.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Temizlik Şirketi Bulmanın Kolay Yolu!
Temizlik Şirketi Bulmanın Kolay Yolu!

Geçtiğimiz günlerde satın aldığım evi restore ettirmek zorunda kaldım. E haliyle dünya kadar moloz çıktı. Temizliği kendim yapmaya cesaret edemedim...

Kapat