2014 Bahar Elbise Trendleri

2014 Bahar modası çoğu markada yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Geçen sezondan devreden birçok farklı trend ilkbahar yaz aylarına uyarlanarak kadınların beğenisine sunuluyor. Elbise modasında da geçen sezonun etkilerini görmek mümkün. Ancak sıcak aylara özgü farklı yorumlarla elbette. Geçen sezonun en moda detaylarından çiçek desenlerini 2014 bahar elbise modasında sıklıkla göreceğiz. Bununla birlikte rahatlıkları ve modern şıklıklarıyla göz dolduran gömlek elbiseler dikkat çeken bir başka trend. Gelin 2014 bahar elbise modasına sizin için kampanyon.com un binlerce elbise modeli arasından seçtiğimiz ürünlerle birlikte daha yakından bakalım.

Çiçek desenleri ;

Geçtiğimiz sezonda daha koyu renklerle harmanlanan elbiselerde gördüğümüz çiçek desenleri bahar aylarının gelmesiyle birlikte adeta çiçek açıyor ve renkleniyor diyebiliriz. Floral desenlerin modası birkaç sezon daha süreceğe benziyor. Baskın çiçek desenlerinin yer aldığı günlük elbiselerin yanı sıra 3d ve soluk renkli çiçek baskılarına yer verilmiş farklı tasarımlar da görmekteyiz. İster günlük olarak ister şık bir davette bu sezon çiçek desenli bir elbise seçmek doğru olacaktır.

2014 Bahar Elbise Trendleri

Geometrik desenli elbiseler;

Kareler, üçgenler, yuvarlaklar… Geometrik desenler elbiselere postmodern bir hava katmaya yeni sezonda da devam ediyor. 80’lerin elbise modellerine bir hatırlatma olan bu desenler yeni sezonun en hit parçalarından. Bahar koleksiyonlarında geometrik desenleri genelde modern çizgilerle harmanlanmış bol, hatsız elbiselerde görüyoruz. Renk konusunda ise sınırsız seçenekler mevcut. Neon renklerin kullanıldığı iddialı elbiselerden, soluk renklerle romantik bir hava katılmış geometrik desenli parçalar göz dolduruyor.

2014 Bahar Elbise Trendleri

Gömlek elbiseler;

Uzun gömleklerin elbise formuna girmiş halleri olarak tanımlayabileceğimiz gömlek elbiseler bahar sezonunun iddialı parçalarından. Boyfriend jeanslerdeki bol ve maskülen kıyafet fikrini hatırlatan bu parçaları sandaletlerden topuklu ayakkabılara kadar çeşitli modellerle tamamlayabilirsiniz. Gömlek elbiselerde yaka detayları da dikkat çekmekte. Genelde büyük, dik ve geniş yakalarla farklı bir hava verilmiş. Bu trend de favori renk ise beyaz. Sizin için seçtiğimiz bu örnekleri ve daha fazlasını kampanyon.com da bulabilirsiniz.

2014 Bahar Elbise Trendleri

Dantel elbiseler;

Kullanıldığı her parçaya romantik ve retro bir hava veren dantel yeni sezonda elbiselerde sıklıkla karşımıza çıkıyor. Genelde abiye modellerde dantel detayını görürken 2014 bahar sezonu dantelin günlük kıyafetlere uyarlanmasıyla dikkat çekecek diyebiliriz. Tarzınızda danteli kullanarak spor bir yorum katmak istiyorsanız kot yelekler size yardımcı olabilir.

2014 Bahar Elbise Trendleri

Bol kesimler;

2014 bahar modasında elbiselerde rahat modeller göze çarpıyor. Bol, salaş kesimli elbiseler de bunlardan biri. Yarım kollu formlarıyla dikkat çeken bu hatsız parçalarla stilinize farklı bir hava katabilirsiniz. Genellikle kısa boylarıyla dikkat çeken bol elbiselerde neon renkler sıklıkla kullanılmış. Babetler ve düz sandaletlerle günlük tarzınızı oluşturabileceğiniz gibi yüksek topuklu şeritli sandaletlerle görünümünüze hareket kazandırabilirsiniz.

2014 Bahar Elbise Trendleri

2014 ilkbahar- yaz sezonu elbiselerin sezonu olacak diyebiliriz. Siz de sizin için seçtiğimiz bu modelleri ve daha fazlasını kampanyon.com da bulabilirsiniz.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
İŞ GÖRÜŞMELERİNİZİ GÜVENLE LINE ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİRİN
İŞ GÖRÜŞMELERİNİZİ GÜVENLE LINE ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİRİN

LINE’da kullanıcı bilgi ve görüşmeleri 3G, 4G ve Wi-Fi dahil tüm ağlarda şifreleniyor!

Kapat