2014 Haziran Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

2014 Haziran Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

2014 Haziran Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

2014 Haziran Ayı Burç Yorumları – Nuray Sayarı Burç Yorumları – Nuray Sayarı 2014 Haziran Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Haziran 2014′de Neler Bekliyor?

Koç Burcu Haziran 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Haziran Ayı Koç Burcu Yorumları

Koç Burcunu Haziran 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Haziran 2014 Koç Burcu Yorumu

Sevgili koç bu ay ayın 15’i ne kadar ruhunuzdaki sonuçlara varmak için telaş enerjinizin artması nedeniyle ödemeleriniz konusunda düşünce olarak zorlansanız da iş hayatınızda sizi zorlayacak kısıtlayacak yüksek meblağlı borç altına girdiyseniz hiç pişman olmayın. Gelirinizi ve kaynaklarınızı arttırabilecek fırsatları yakalayabilirsiniz. 15 haziran 21 haziran günleri iş ilişkilerinde biraz hayatın akışına uymaya özen gösterin. Yatırım ve harcamalarınızı ayın son haftasında gözden geçirmeniz, bütçenizi yeniden planlamanız ileriki aylar için sizin yararınıza olacaktır. 13 haziran 23 haziran süreci iş ve kariyer planlarınız değişebilir, hiçbir konuda kararsız kalmayın. Günlük yaşamınız ve iş yaşamınız arasında dengeli hareket etmeye özen gösterin. Çalıştığınız işte kariyerinize olan bakışınızı ve planlarınızı geliştirebilir, hayatınıza yepyeni bir yön vermek durumunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda 20-21-22 haziran günlerinde bekar ve yalnızsanız, çekiciliğiniz ve popülerliğinizi artacak. Bir dargın bir barışık bir ilişkiyle yaşamda yol alıyorsanız, ilişkinizi sürdürmekte zorlanacağınız bir aydasınız. Ancak unutmayın, aşk hayatınızda sizi aşağıya çeken bir ilişki yaşıyorsanız, kendinize en büyük iyiliği sadece siz yapabilirsiniz. Cesur olun ve kendinize verdiğiniz önemi arttırın.  Ayrıca sosyal hayatınızda daha dışa dönük, cesur ve dikkat çekici adımlar atabilirsiniz. Ay boyu aşkta ve ilişkilerde aceleci davranmayın. Sağlıkta beslenme düzeninizi bozmayın.

Boğa Burcu Haziran 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Haziran Ayı Boğa Burcu Yorumları

Boğa Burcunu Haziran 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Haziran 2014 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili boğa sağlığınız adına hassas bir aydasınız. Kendinizi yorgun hissettiğiniz anda dinlenmeye özen gösterin. İş hayatınız ve çalışma ilişkilerinizde ayın ilk yarısı  görev ve sorumluluklarınız öne çıkıyor, ikinci yarısı ise ev, aile alanında sizi zorlayan ve kısıtlayan konular ve olaylardan tamamıyla arınıp soyutlanıyorsunuz. Çalıştığınız işte ve ortamlarda daha sosyal, daha sözü dinlenen bir birey olmanın çekiciliğini yaşayabilirsiniz. Ayın 10-14 süreci sosyal ilişkilerinizde ve arkadaşlıklarınızda açık düşmanlıklarla karşılaşabilir, olayların üstesinden gelmekte zorlanabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızın size olan tavırlarından gerilip ilişkilerinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. Ay boyunca maddi manevi güvenceye ihtiyaç duyduğunuz bir süreçtesiniz. İş yaşamı ve kariyer geleceğine ilişkin bu güne kadar yaptığınız planları tekrar gözden geçirebilir ve size huzursuzluk veren kariyerinizde ilerlemenize engel olan sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca aile yakınlarınızla ortaklaşa bir iş yapmayı planlıyorsanız bir daha gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Hak hukuk ve dava alanında ortaklaşa yaptığınız işlerde size problem olan her şeyi ayrıntılı düşünüp sizi sıkıntıya sokan olaylara neden izin verdiğinizi çözebilirsiniz. Aşkta yalnızsanız iş ve eğitim nedeniyle çıkacağınız yurt dışı seyahati yada tatil sizin önünüze yeni bir aşk fırsatı getirebilir. Yeni başlayan ilişkilerde tutkulu, öz güvenli beraberliklere adın atabilirsiniz. Aile ve yuva alanı ile ilgili evli ve çocuk sahibiyseniz, onlara olan anlayışı ve ayırdığınız zamanı çoğaltmanız gerekebilir.

İkizler Burcu Haziran 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Haziran Ayı İkizler Burcu Yorumları

İkizler Burcunu Haziran 2014‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Haziran 2014 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili ikizler evli ve çocuk sahibi iseniz ailenize ait sorumluluklarınız artıyor. İş hayatınızda hizmet ettiğiniz ve desteklemeniz gereken iş alanlarında oldukça sistemli ve planlı olmanız gerekiyor. İş yaşamınızda ve gündelik hayatınızda sorumluluklarınız artarken, birlikte çalıştığınız kişilerle dikleşme enerjisine girmeyin. Size verilen sorumlulukları ve projeleri huzurla tamamlamaya önem verin. Bir yatırım yapmayı planlıyorsanız, yada vaktiyle yaptığınız yatırımdan kazanmayı bekliyorsanız, ayın ilk yarısıyla birlikte kazanç konusunda her şey istediğiniz gibi sonuçlanacak. Sosyal hayatınızda bazı arkadaşlarınızla ilgili gizli kalmış konular ve olaylar ortaya çıkabilir, asla kendinize haksızlık etmeyin, bu insanlarla tartışmayın, onların varlığını ve size öğretilerini kabullenin sevgiyle onlardan uzaklaşın. İşiniz nedeni ile seyahat olanak ve fırsatları ayın son haftasında hayatınızı hareketlendirebilir. Lütfen günlük yaşamınızın tadına varın. Aşk hayatınızda eski aşklar gündeme gelebilir, bitmiş bir ilişkiyi deneyimlemek size huzursuzluk getirebilir, kıskançlık krizleri yaşamanız kaçınılmaz olabilir. Sağlıkta idrar ve batın rahatsızlıklarına karşı dikkatli olun.

Yengeç Burcu Haziran 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Haziran Ayı Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç Burcunu Haziran 2014‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Haziran 2014 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili yengeç bu ay yeniay 27 haziranda burcunuzda. Size etkisi yeni başlangıçlar konusunda enerjinizin artması yönünde olacak. Yalnız yarım kalan her işiniz hızlanabilir sonuçlanabilir. Fakat Merkür gerilerken yeniliklere başlamak başladığınız her işin yarım kalmasına neden olabilir. 7 haziranda burcunuzda geri gitmeye başlayacak Merkür yeni anlaşmalar konusunda lütfen dikkatli olun. İş yaşamınızın oldukça hareketleneceği, yarım kalan istek ve dileklerinizin hızlanacağı bir dönem başlıyor. Uzun bir süredir hayattan ne kadar az keyif aldığınızı fark edeceksiniz. Eğlenceye ve hazza yönelik konularda aktif olmak isteyeceksiniz. Yalnızsanız, daha önceden tanıdığınız biri ile ciddi bir ilişkiye başlayabilir, var olan bir ilişkiye sahipseniz, ilişkinizin devamını daha fazla güvence altına almak isteyebilirsiniz. Evli ve çocuk sahibi iseniz; sorumluluklarınız artabilir, ailenizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Çocuksuz bir evliliğe sahipseniz, anne baba olmaya hazırlanabilirsiniz. İş ve çalışma hayatınızda sorumluluk sahi olmanızın getirileriyle yüzleşeceksiniz. Özellikle iş ve yaşam planlarınızı çalıştığınız iş sektörünü yada işiniz gereği iş düzeninizi daha fazla geliştirebilirsiniz. 22-23-24-25-26 haziran günleri asla ani kararlar almayın. İşiniz nedeni ile iş çevrenizde bulunan kişilerle gergin iletişim içinde olmayın. Ayrıca sosyal hayatınızda arkadaşlarınızdan alacağınız davetlere ve hafta sonu tatil kaçamaklarına içinizden gelmediği taktirde katılmayın. Sosyal ilişkilerinizde daha dışa dönük, cesur ve dikkat çekici adımlar atmanız sayesinde kıskanılmanız kaçınılmaz. Çevrenizdeki kişilerin sizi kıskanmalarıyla yüzleştiğiniz anlarda kişilerin size karşı fikirlerini değiştirmek için mücadele etmeyin. Sağlıkta ruhunuzdaki ve bedeninizdeki fazlalıklardan arınmaya ve beslenme düzeninizi yeniden yapılandırmaya zaman ayırmalısınız.

Aslan Burcu Haziran 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Haziran Ayı Aslan Burcu Yorumları

Aslan Burcunu Haziran 2014‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Haziran 2014 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili aslan bu ay yurt dışı işleriniz ve planlarınız adına geciken istekleriniz sizi üzmesin. Acele ettiğiniz her şeye gecikirsiniz. Hayat felsefenizi geliştirmelisiniz. Yarım bıraktığınız bir eğitim yada yeni bir alanda eğitim planlıyorsanız, sonuçlandırmak için kararlı adımlar atmalısınız. Ayın ilk yarısı anlaşma sözleşme, yazılı iletişim ve eğitim faaliyetleriniz artıyor. Eviniz ve aile yaşamınıza yönelik huzurlu adımlar atmaya ihtiyacınız artıyor. Ayrıca ailevi konularda baba ve aile büyükleriyle ilgili sürtüşmeler yaşamanız olası, onlara olan anlayışınızı arttırın. Onların sizin geleceğiniz için yaptığı planlara tavır koymayın ve tutarsız davranışlarda bulunmayın. Sosyal yaşamınızda ne istediğinize karar vermeli, bilinç altınızdaki kararsızlıklar ve belirsizlikler adına duygularınızı sorgulamalı, olumsuz düşüncelerden soyutlanmalısınız. İş hayatınızda birlikte çalıştığınız kişilerle ne istediğinize karar vermeli ve disiplinli çalışmaya özen göstermelisiniz. İş ortağınız yada sizden üste olan kişilerle iletişim alanlarında karamsar ve endişeli hareket etmeyin. Kendinizi ortaya koymanız gereken alanlarda cesur davranın. Sizi eleştiren kişilere engel koymayın. İyi bir dinleyici olarak hatalı olduğunuz alanları öğrenmeye çalışın. Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişi ile tatil planlarınızı geciktirmek zorunda kalabilirsiniz. Anlayışa ihtiyacınız varda lütfen açık sözlü olun ve davranın. 28-29 haziran aşkta yalnızsanız duygularınız daha tutkulu daha neşeli olabilirsiniz. Siz siz olun ihanet enerjisine asla girmeyin. Öylesine bir süreçten geçiyorsunuz ki ne ekerseniz onu biçeceksiniz. Sağlıkta nikotin ve alkol tüketiminiz varsa lütfen dikkatli olun.

Başak Burcu Haziran 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Haziran Ayı Başak Burcu Yorumları

Başak Burcunu Haziran 2014‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Haziran 2014 Başak Burcu Yorumu

Sevgili başak bu ay aşk ve ilişkilerde keyifli ve romantik zamanlar geçirmek tamamen sizin elinizde. Sevdiğiniz insanla geçmişe ait hiçbir konuyu bu güne taşımayın. Yalnızsanız ve gerçekten kendi içinizde yeni bir ilişkiye ve beraberliğe hazır hissediyorsanız, katılacağınız arkadaş ortamlarında ve davetlerde yada iş ve eğitim nedeni ile çıkacağınız seyahatlerde tutkulu aşklara başlayabilirsiniz. Süre gelen bir ilişkiye ve beraberliğe sahipseniz evlilik kararı alabilir yada evlilik teklifi gelebilir. Geçmişte çalıştığınız bir işten ayın 18-19 ve 20 si günlerinde alacağınız bazı haberlere gerilebilirsiniz. Bu günlerde size haber getiren kişileri çok fazla önemsemeyin. Geçmişi bağışlı bir enerjide bırakın. Kazancınızı arttırmak, paranızı değerlendirmek için yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Alacaklarınız ve yapmayı planladığınız yeni yatırımlar konusunda risklerden kaçının. Kendinize ve geleceğinize yönelik düşüncelerinizi sorgulamak, yenilemek için kendi iç sesinizi dinleyin. Başkalarına akıl danışmak zorlanmanıza neden olabilir. Kişisel girişimlerinizi başlatmak, iş olarak sizden üstte olan kişilere fikirlerinizi ve planlarınız beyan etmek için çekinmeyin. Sağlıkta spor yapıyorsanız 23-24-25 haziran günlerinde kazalara karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Haziran 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Haziran Ayı Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcunu Haziran 2014‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Haziran 2014 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili terazi bu ay iş hayatınızda hedeflerinizin doğrultusunda yeni atmak, mücadele ve rekabet yaşamanıza neden olan ortamlarda sizi yoran hemen her şeyden arınıyorsunuz. 10-11-12-13 haziran günlerinde çalıştığınız işte ve ortaklaşa yaptığınız işlerde hedeflerinizin doğrultusunda kendinizi cesur hissedebilir, sağlam adımlar atabilirsiniz. Maddi konularınız-da ve projelerinizde anlaşmalarınızı düzenlemek ve yeni planlar yapmak adına şanslısınız. Sahip olduklarınızı korumak geliştirmek size güven verirken para kazanmakta, kendi ilişkinizi sürdürmekte işiniz nedeni ile gelirinizi ve giderinizi yeniden yapılanmakta disiplinli ve kontrollü olmaya özen göstereceksiniz. Uzun bir süredir aşk hayatınızda meddücezir duygular yaşıyorsunuz. Ayrıca kendinize olan inancınız ve öz değerinizi sorguladınız. Şimdi ise yaşadığınız ilişkide nerelerde hata yaptığınızı keşfedeceğiniz günler desiniz. Aşkta artan cazibeniz ve dikkat çekiciliğiniz nedeni ile partnerinizin sizi kıskanması ona tavır almanıza neden değil. Rahatsız olduğunuz her şeyi aşmasına sadece siz yardımcı olabilirsiniz. Sağlıkta uyku düzeninize ve yaşam kalitenize önem vermelisiniz.

Akrep Burcu Haziran 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Haziran Ayı Akrep Burcu Yorumları

Akrep Burcunu Haziran 2014‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Haziran 2014 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili akrep bu ay iş hayatınızda kendinizi ve günlük yaşamanızı yeniden yapılandırmaya ihtiyacınız artabilir. Fiziksel olarak yorgunluluğunuz artsa da günlük hayatınızda aktif olmak üretmek, çalışmak kendinizi mutlu hissetmenize neden olmakta. Ayın ilk 20 günü hayattan beklentilerinizi doğru yönettiğiniz takdirde iş yaşamınızda ve iletişim içerisinde olduğunuz insanlarla huzuru ve uyumu istediğiniz gibi yakalayacaksınız. Ayrıca bu sayede güzel fırsatlar oluşturacaksınız. İş hayatınızda ve ilişkilerde geçmişten gelen mevzularla ilgili yeni program oluşturacaksınız. Bu sayede başarıyı ve huzuru kendiniz oluşturacaksınız. İş ilişkilerinde iş birlikteliklerin izde ve ortaklıklarda artan merhametiniz mantığınızın dışına çıkmanıza etki edebilir. Sahip olduklarınızı korumakta ve kazançları kayba çevirmekte size mutsuzluk getirebilir. Özünüze yönelin, agresif tutumlar sergilemeyin. Bu ay kendinizle ilgilenin. Sosyal hayatınızda fedakarlık getiren hiçbir ortamda bulunmayın. Çalıştığınız işte ve ortamlarda iş birlikteliği içerisinde bulunup birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızla krizleri fırsata çevirmek sizin elinizde. Aşk ve ilişkilerde hassas, duygusal ve romantik davranmanız olası. Hayatınızdaki aşka sahip çıkın. Tartışmaları büyütmeyin. Sevdiğiniz insana affedici ve fedakar davranın. Onu huzursuz edecek davranışlardan uzaklaşın. Duygusal olarak bağ kurmaktan kaçınmayın. Partnerinizin sizi kıskandığı anlarda çevrenize karşı flört öz davranışlarda bulunmayın. Sağlıkta eklem rahatsızlıklarına karşı ve vücudunuz da oluşan ağrılara karşı duyarsız kalmayın.

Yay Burcu Haziran 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Haziran Ayı Yay Burcu Yorumları

Yay Burcunu Haziran 2014‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Haziran 2014 Yay Burcu Yorumu

Sevgili yay bu ay ayın ilk 10 günü sosyal faaliyetleriniz artıyor. Girişim yapmak istediğiniz işlerde ve ortamlarda yaşam enerjiniz yükseliyor. İş hayatınızda birlikte çalıştığınız insanların samimiyetsizliklerini hissettiğiniz anlarda onlara tavır almak yerine onların hatalarını onlara ifade etmekten çekinmeyin. 13 haziran dolunay burcunuzda size olan etkisi iş hayatınızda yıpratıcı ve sorgulayıcı olmanıza etki edebilir. Dolunay sizin için yeni bir milat olsun mümkün olduğunca kendinizle baş başa kalın. Meditasyon, yoga, dua ve içe dönüş yolculuğuna çıkın. Hayatınızdaki geçmiş kapılarını kapatın tamamen geleceğe odaklanın. Sizi kısıtlayan sizi yoran sizi aşağıya çeken ve yanlış olduğuna inandığınız kişilerden kaçmayın. Unutmayın kaçtığınız her şey sizi takip eder. Korktuğunuz her şeyin gerçekleştiği gibi. İradenizi güçlendirin. Boş işlere zaman ayırmayın. Yönetici gezegeniniz Jüpiter’in ufkunuza oluşturacağı kavuşum beklenmedik iş fırsatları, miras, sürpriz paralar önünüze gelebilir. Kazancınızı arttırmak ve mevcut kazandığınız paraları değerlendirmek için yeni atılım ve yatırımlar yapabilirsiniz. Hobilerinizi, sosyal ilişkileriniz yeniden yapılandırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Aşkta ani başlayan ve biten ilişkiler söz konusu olsa da, sağlam temelli aşklara ve ilişkilere de başlayabilirsiniz. Kendinizi daha enerjik ve huzurlu hissetmeniz için kıskanmak ve kıskandırmak enerjisinden kaçının. Sağlıkta sindirim ve böbrek üstü hassasiyetlerine karşı dikkatli olun.

Oğlak Burcu Haziran 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Haziran Ayı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak Burcunu Haziran 2014‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Haziran 2014 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili oğlak bu ay duygusal hayatınızda ikili ilişkilerde aşktan yana güzel haberler alabilir, partnerinizle aranızda sorun olan her şeye çözüm bulabilirsiniz. Evlilikte ve flörtte duyarlılığınız ve affediciliğiniz artıyor. Bu sayede tutkulu birliktelikler yaşamanız olası. Sosyal çevre ilişkilerinizde işiniz nedeni ile girdiğiniz ortam ve gruplarda politik davranışlar sergilemeniz gerekebilir. Sosyal ilişkilerinizde sizi umutsuzluğa düşüren çaresiz duygular içerisinde olmanıza neden olan kişilere karşı lütfen dikkatli olun. İşiniz nedeni ile birlikte çalıştığınız kişilerle geleceğe yönelik hedef ve umutlarınızı gözden geçirin. Yeni yaptığınız işlerde ve aldığınız kararlarda kimsenin sizi yönlendirmesine ihtiyacınız yok. Fikir ve düşünceler planladığınız ve planlamadığınız seyahatler adına gergin davranışlarda bulunmayın. Ayrıca gecikmiş bir iş terfi iniz yada beklentiniz dışında gelişen iş konularınız şansızlıktan ziyade sürpriz değişimler yaşamanıza etki edebilir. Değişmekten korkmayın. Aşkta ayın ilk yarısı partnerinizle müşterek kararlar alarak yol almanız aranızdaki bütün olumsuzlukların çözümlenmesine yardımcı olurken, ilişkinizin istikrarlı bir şekilde yol almasına da yardımcı olacak. Yalnızsanız yeni bir aşka yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sağlıkta kilo almamaya özen gösterin. Spor yapmıyor iseniz doğa yürüyüşleriyle başlayabilirsiniz.

Kova Burcu Haziran 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Haziran Ayı Kova Burcu Yorumları

Kova Burcunu Haziran 2014‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Haziran 2014 Kova Burcu Yorumu

Sevgili kova bu ay kazancınızı arttırmak ve kazandığınız paraları yatırımlara yönlendirmek adına şanslısınız. 10-11-12-13 ve 14 haziran günleri ev ve aileye ait konularda yeni planlar yapabilir, ev, çevre, şehir ve semt değişimleri yapabilirsiniz. Gelişmekten ve değişmekten korkmayın. Yönetici gezegeniniz Satürn iş hayatınızda zorunlu değişimler oluşturabilir. Ayrıca çok çalışıyorum, çalıştığım kadar kazanabiliyormuyumu sorgulayabilirsiniz. Bir iş ortaklığı yapıyor yada yapmayı planlıyorsanız, kariyerde ilerlemek hızlı sonuçlar almakta zorlanabilirsiniz. Yönetmeyi seven yönetilmeye açık olmayan siz özellikle ay boyu ortaklaşa işlerde uyanık davranmalısınız. Hiçbir mecburiyetin altına girmeye kendinizi zorlamayın. Aile içi ilişkilerinizde ayın ilk yarısı ile birlikte bazı kadersel değişimler, kayıplar söz konusu olabilir. Korkularınızdan arının. Surat içeren aktivitelerde bulunmaktan kaçının. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa yada planlıyorsanız, iş ve kariyerde beklentilerinizin sonuçları görmek için zamana yaymalısınız. Aşk hayatınızda partnerinize bir söz vermeden önce ve onun adına yapacağınız işlerde gerçekçi olmaya ve davranmaya özen gösterin. Duygularınızı bastırmayın. Kendinizi hiç konuda kandırmayın. Sağlıkta spor ve trafik kazalarına karşı dikkatli olun.

Balık Burcu Haziran 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Haziran Ayı Balık Burcu Yorumları

Balık Burcunu Haziran 2014‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Haziran 2014 Balık Burcu Yorumu

Sevgili balık bu ay kredi, miras, mahkeme ve nafaka konularınız varsa, ihmalci olmayın ve davranmayın. Sosyal ilişkilerden yana yeni arkadaşlıklara ihtiyaç duymadan kendinizi riske sokacak arkadaşlıklara başlamayın. İş ve çalışma hayatınızda ertelediğiniz geciktirdiğiniz yada yeni bir eğitim programınızda hızlana bilirsiniz. Ayın son haftasında araştırmacı olmaya ilginiz artabilir. Bu sayede hayatın size çok öğretilerini yaşamak kendinize duyduğunuz güveni ve saygıyı ön plana çıkarabilir. Hayat görüşünüz gelişip değişebilir. Para kazanmaya yönelik beklenti ve işlerinizde hırslı davranışlardan kaçının. Yeni bir işe başlamak istiyor yada planlıyorsanız anlaşma ve sözleşmelerde trafiğiniz yoğunlaşabilir. İş konularında fikir ve projelerinizi sağlamlaştırmak önem ve unvan kazanmanıza da yardımcı olabilir. Zihinsel faaliyetlerinizi yönetebilir, iş ortamınızda sizin üstünüzde olan kişilerin takdirini güvenini ve desteğini kazanabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve ilişkilerde şansınız artıyor. Kendinizi daha duygusal ve daha sevgi dolu hissedeceksiniz. Bitmiş bir ilişkiye yeniden şans verebilir, aranızdaki sorunları aşıp evlenme yada birlikte yaşama kararı alabilirsiniz. Gayrimenkul ve yerleşim konularına ilişkin sorun olan her şeyi çözümleyebilirsiniz. Sağlıkta diş ve çene tedavilerine başlamak için uygun bir süreçte siniz. Spor yapıyor iseniz konsantrasyonunuzu ve çalışma programınıza beslenme düzeninize yeni bir düzen getirebilirsiniz.

Astrolog Nuray Sayarı

Kaynak: http://www.nuraysayarishop.com/Aylik-Burc-Yorumlari,DP-40.html


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
2014 Temmuz Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları
2014 Temmuz Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2014 Temmuz Ayı Burç Yorumları – Şenay Yangel Burç Yorumları – Şenay Yangel 2014 Temmuz Ayı Burç Yorumları – Aylık...

Kapat