2014 Mart Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

2014 Mart Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

2014 Mart Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

2014 Mart Ayı Burç Yorumları – Nuray Sayarı Burç Yorumları – Nuray Sayarı 2014 Mart Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Mart 2014′de Neler Bekliyor?

2014 Mart Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

Nuray Sayarı Mart 2014 Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu Mart 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mart Ayı Koç Burcu Yorumları

Koç Burcunu Mart 2014′te Neler Bekliyor?

Sevgili koç bu ay sizin için hemen her konuda dikkatli olmanız gereken bir ay 2 Mart ta akrep burcunda başlayan Satürn geri hareketi sizi iş hayatınızda fikrine önem verdiğiniz kişiler konusunda ön yargılı olmayın ortak yürüdüğünüz işler ve paylaşımlarınız konusunda garantici olmaya özen göstermelisiniz. Çalıştığınız işten ayrılabilir yada ortaklıkla yürüdüğünüz işler varsa sona erebilir. Karşıt burcunuzda mars zarlı bir pozisyonda olması nedeniyle öfkeli olmanız olası unutmayın keskin sirke küpüne zarar. Enerjinizi doğru kullanmaya özen gösterin.Kendi özgürlüğünüze çok düşkünsünüz ve bir Koçla duygusal ilişkiye girecek olan insan bunun farkında olmalı. Ebeveynlerinizle veya patronunuzla kısa süreli çatışmaya girebilirsiniz. Bunun da özgürlük anlayışınızla bir ilgisi var ama biraz daha tolerans göstermelisiniz. Sosyal iletişim ve ilişkilerinizde,arkadaşlarınız size daha da yakınlaşmak isteyebilirler. 30 marta yeni ay var yeni başlangıçlar adına karşıt burcunuzda mars zarlı pozisyonda bu durumu göz önünde bulundurmalısınız hukuksal işleriniz varsa çok dikkatli ve duyarlı olmalısınız. Mal miras ve ortaklaşa işleriniz adına karlı ve programlı ve araştırmacı olursanız olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Aşk evlilik ve flört alanlarınıza yoğunlaşmakta zorluk çekebilirsiniz yaşamınızdaki birliktelikte kafanızı karıştıran konularınız konusunda gerçeklerle yüzleşmeniz olası.sağlıklı olmaya ay boyu önem vermeli ve 22 30 mart süreci yaşam kalitenizi yükseltmelisiniz.

Nuray Sayarı Mart 2014 Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu Mart 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mart Ayı Boğa Burcu Yorumları

Boğa Burcunu Mart 2014′te Neler Bekliyor?

Sevgili boğa bu ay iş ve kariyeriniz adına yürüttüğünüz işler ve taşıdığınız sorumluluklarınızın artması nedeniyle biraz fazla yorulacaksınız. Fakat çevrenize karşı şikayetçi olmaktan vazgeçmeyi öğrenmelisiniz. Sizi bu gün yoran ve zorlaya her konu yarın size olumlu sonuçlar verecektir.Bu dönem ani değişimler başarılı sonuç vermeyebilir. 5 mart 30 mart süreci iş kariyer çevrenizde3 sizin yükselmenize neden olan kişiler ile önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Çevrenizdeki herkesin üstünde olacağınız günler yaşayacaksınız. Saygı göreceksiniz ve insanlar sizinle birlikte olmak isteyecekler. Bu herkesin gözü sizin üstünüzde olacak. Aileniz hala sizin kariyer hedeflerinizi destekliyor. Bu süreç aile bireyleriniz içinde de başarılı bu dönem olacak. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs size ayın son haftasında oldukça olumlu acı oluşturuyor Sağlığınız adına biraz özenli olmanız gerekiyor spor yapmıyorsanız düzenli yürüyüş yapmaya özen gösterin spor yapıyorsanız ihmal etmeyin. Düzenli olarak vücudunuza masaj yapmalısınız. Ayın 22sinde para gezegeniniz hızlanıyor. Bu yüzden önemli yatırımlarınızı, satın alımlarınızı ve finansal kararlarınızı sakin ve düşünerek sonuçlandırmalısınız. Bu ay finansal içgüdüleriniz çok kuvvetli. Gerçek zenginliğin aslında Büyük Yaratıcıdan geldiğinin farkına varacaksınız. Aşk ayın başında istikrarlı gibi görünüyor. Ama ayın 20’sinden sonra daha karmaşık bir hal alacak. Evliliğiniz ve var olan ilişkiniz sınavdan geçecek. Eşinize veya sevdiğinize mümkün olduğunca özgürlük verin.

İkizler Burcu Mart 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mart Ayı İkizler Burcu Yorumları

İkizler Burcunu Mart 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mart 2014 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili ikizler Bu ay önemli gezegenlerin geri hareketi geçmiş ve geleceğiniz adına önemli yüzleşmelerin yaşanmasına neden olurken kafanızı karıştırarak sizi huzursuz eden şüphelerden arınarak çok rahatlıyorsunuz. Ayın ilk haftası ile birlikte aşk hayatınıza daha fazla zaman ayırın. Uzlaşmakta ve anlaşmakta zorluk çektiğiniz kişilerle oldukça problem çözerek uyumsuzluklardan arınıyorsunuz. Sizin için Merkür’ün geri çekilmesi ve yükseliş enerjisi kazandıran burca geçiş yapmasıyla bu ay kendinizi mükemmelleştirmek için bir fırsattır. Sunuyor içinde bulunduğunuz iş sorumluluklarınız adına hemen sonuçlara görmeniz adına endişe ve telaş enerjisine kapılmayın. Kalıcı başarı istiyorsanız kısa yollara sapmayın. Kısa yol gibi görünen yollar aslında daha uzun ve dolaylı yollar olabilir. Yaptığınız her iş sizi biraz yavaşlatsa da mükemmeliyetçi olun. Sonunda zafer sizin olacaktır. Kariyer merkeziniz olan burcunuzun 10. evi ayın 20’sine kadar çok güçlü. Ayın sonunda kariyer hedeflerinize ulaşacaksınız ve diğer şeylere de odaklanma fırsatınız olacak. Burcunuzun 10. evinde ayın 1rinde ortaya çıkacak olan yeni Ay kariyeriniz ile ilgili konuları aydınlatacak. Arkadaşlık sizin için önemliydi şimdi gezegenlerin yarısı arkadaşlık merkezi olan 11. evine hareket ettiğinde daha da önemli olacak. Yeni ve önemli arkadaşlarla tanışacaksınız. Sosyal çevreniz gittikçe genişleyecek. Aşkta süregelen bir ilişkiye sahipseniz uzun süreli bir evlilik yada beraberlik Ayın 4’ünden 14’düne kadar çok romantik konuşmalar ve planlar içinde olarak beraberliğinize ayrı bir heyecan katmanızda olası Yansızsanız ve aşk kalıcı bir ilişkiye ihtiyaç duyuyorsanız Aşkı hala grup aktivitelerinde bulabilirsiniz. İnternetten de romantik arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sağlığınıza ayın 20’sine kadar biraz dikkat etmeniz gerekli. Bu ay iş değiştirebilirsiniz ancak nerde olursanız olun bu ay kariyeriniz güçlü olacak. Başkalarına işveren İkizler bu dönemde yeni işçiler istihdam edebilirler.

Yengeç Burcu Mart 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mart Ayı Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç Burcunu Mart 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mart 2014 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili yengeç bu ay iş ve yaşam planları değişebilir. Çalıştığınız sektörü, iş ortağınızı veya şehrinizi değiştirebilirsiniz. Hemen her konuda uzun süredir planlayıp beklediğiniz değişimleri gerek yaşamak gerekse gerçekleştirmek kolay olacak. İş konumu olarak üst düzey yönetici bir göreviniz varsa çalıştığınız şirketten ayrılabilir. İş yaşamınıza yeni bir yön verebilirsiniz.30 Marttaki yeniayla birlikte bazılarınızın keyfini kaçıracak, sizi tam olarak tatmin etmeyen beklenmedik iş değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Hata çalıştığınız işyerinde çevrenizde olmasıyla rahatsız olduğunuz bazı kişilerden Sürpriz istifa haberleri alabilirsiniz. aşk hayatınıza daha fazla yaratıcılık adına odaklanın ve partnerinizle birlikte akşam yemeği birlikte ve film geceleri düzenleyin haftada bir kez, olsa ilişkiniz için süper olacak. Sevgilinizle aranızda kırgınlık ve anlaşmazlıklarının varsa bu ay daha hızlı olumlu duygularını almak için çaba sarfediyor ilişkinizi güçlendiriyorsunuz. Duygusal hayatınız çok önemli olurken ay boyunca daha sakin ve yavaş hareket edip anı yaşamayanda yoğun olabilirsiniz özellikle ayın 19, 20 ve 21 günleri Çok şanslı bir döneme başlar gibi kendinizi moralli ve olumlu Hissedebilirsiniz aşk yaşamı çocuklar sahne ve hobi faaliyetlerine yönelik konular netlik kazanabilir, aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz. Yaşamdan keyif ve haz aldığınız şeyler (aşk cinsellik hobiler sahne sanatları spor eğlence çocuklar…) ile gelecek planları ve arkadaşlarınız arasında seçim yapmanız gerekebilir. Yatırımlarınızın ödeme-alacak dengesini gözden geçirmeniz gerekebilir. Nafaka miras burs kredi sigorta işleri ile eşin-babanın-ortağın finansmanında yaşanabilecek pürüzler planlarınızın değişmesine neden olabilir. İlişkilerinizi ve işbirliklerinizi doğru yöneterek düşünüp sağlam adımlar atarak başarıyı uyumu ve keyfi yakalayabilirsiniz. İş sizin dışınızda gelişen sorunlara seyirci kalın iş arkadaşlarınız arasında tarafsız ve sakin kalabilmeye özen gösterin. Özellikle aile ve iş çevreniz adına sorunlu işlerde 19 Marta kadar biraz daha arka planda kalmayı gerektiren olaylar öne çıkabilir. Kendinizi isteklerinizi geri plana itme ihtiyacı duyabilirsiniz ve aile ilişkilerine yönelik konular netlik kazanabilir. Taşınma tadilat evi yenileme alım-satım işleri hızlanabilir. Geleceğinize kariyerinize ve yuvanıza ilişkin yaptığınız seçimler, İş veya özel İlişkilerde fedakarlık yapmayı, sorumluluklar üstlenmeyi beraberinde getirebilir. Bu konu yine ortaklıkları, anlaşmaları ve süren davaları da etkileyebilir. İlişkilerinizi ve işbirliklerinizi doğru yöneterek sorun ve sorumluluklarda başarıyı uyumu ve keyfi yakalayabilirsiniz. Ayrıca para kazanmaya yönelik projeler netlik kazanabilir. Bazı yengeçler finansal konular nedeniyle arzu etiği parasal birikimlere başlangıç. Yapabilir. Tüm bu konularda pürüzleri aşmak için adil tarafsız ve sabırlı olmak, ilişkileri doğru yönetmek sizin için hayatın heralanındançok önemli sağlıklı fakakat düzensiz olmamaya önem vermelisiniz.

Aslan Burcu Mart 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mart Ayı Aslan Burcu Yorumları

Aslan Burcunu Mart 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mart 2014 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan bu ayın ilk haftasında ay neptün karesi,kendinizi zihinsel ve duygusal olarak şaşkın hissedebilirsiniz; iş ve sosyal çevre ilişklerinizde çok fazla bilgi edilmekte net kararlar almakta zorluklar yaşamınız söz konusu geçe uykularımızın kalitesi bozulur gördüğünüz rüyalar,garip olabilir. Çevrenizde Yanlış anlaşılmanız olası dikkatli iletişimler kurmalısınız. Ayrıca Merkür kavuşumu iletişim ve ulaşım ile ilgili konularda her türlü uyarıcı, konuşmaları ve tartışmaları yoğunlaştırır. Değişimleri ve anlaşmalar genel olarak olumlu ve karşılıklı olarak oluşturmaya özen göstermemizde yararlı olacaktır. İşe yönelik teklifler, anlaşmalar, projeler öne çıkıyor. 11 Mart ve 30 Mart süresini çok iyi değerlendirin isteklerinizin üzerine düşünün geliştirin sözleşme ve anlaşmalar yapmak için rahat hareket edin. 1 Martaki yeniay çalışma ilişkilerinde, işyerinde sorunları çözmek adına sistem kural organizasyon değişikliğine gidilebilinir. Çalışma ortamında oldukça gergin günler geçirebilirsiniz. İşten ayrılmalar, görev değişiklikleri yaşanabilir. Özellikle ev, aile ve ilişkiler açısından sizi rahatsız eden duygusal rahatsızlıkları ve sakıncaları konuşacağınız için kendinizi ve duygularınızı koruma altına aldığınızı hissedebilirsiniz. Kendiniz yaratıcı ifade ederek duyguları ile temasa geçmek üzerinde çalışmalısınızayrıca ayın 4/5//6/7 günleri başkalarının duygularına. ve ihtiyaçlarına duyarlı olun. İş hayatınızda yeni projeler ya da faaliyetler başlamak için Artık hızlı hareket etmek gerekir; isteklerinizin mac noktasına ulaşmak ve liderlik göstermemizde gerekiyor. Sizin için yapıcı projeleri. Seçmeniz uygundur. İsteklerinizin gerçekleşmesi size iyimserlik uyarır ve hayatın bazı alanlarında bazı şans, başarı, ya da geliştirmeler getirebilir. Spekülasyon yeni ay ve Merkür size aynı zamanda seyahat ve eğitim veya hukuki konularda olumlu bir döneminde habercisi 2mart itibarimile Satürn geri hareketin! Siz kişiliğinizin bir daha ciddi duygular içinde olmanız açısından zorlayabilir. Daha iyi organize ve daha analitik olmanızıda olası sorumluluk almaya uygunsunuz hayatınızdaki Gecikmeleri üretmek kendinizi eksik hissetiğiniz konularda eğitmek için uygun bir süreçtesiniz. Çevrenizdeki kişilerin Huzursuzluk içinde olması sizi rahatsız etmesin.ayın 13/14/15 günleri formunuza ve sağlığınıza daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz Eğer spor yapmak istiyorsanız düzenli olarak spor yapmanız için bir salonu katılmanız gerekiyor yada bir hoca eşliği ile başlayın.aşk hayatınızda partnerinize karşı duygularınızı ve düşüncelerinizi ve onun hakkındaki görüşlerinizi net açıklamaya özen gösterin.arasındaki farklılıkları tanır. Bazı pervasız ve isyankar davranışlara yol açabilecek, kendine aşırı güvenen hissedebilirsiniz. Rahatsızlıklarına yukarıda belirtilen konular üzerinde bazı sosyal hayatında oluşabilir. Açık fikirli olmaya çalışın ve bakış diğer kişinin noktaya bakın. 6 Mart’tan sonra İlişkilerde daha özgür ve yenilikçi yanınız öne çıkabilir. Geçmiş aşklara ilişkilere yönelik konuşmalar ve teklifler gündeminizde olacak. Aile büklerinizde ansızın bazı sağlık sorunları söz konusu endişe etmeyin.

Başak Burcu Mart 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mart Ayı Başak Burcu Yorumları

Başak Burcunu Mart 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mart 2014 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak bu ay hayata karşı iyimser olmalısınız karamsarlık ve korkulardan kaçmayın var olan problemlerinizi çözün. İş ve kariyer alanlarınızda kapalı kapıların ardında sizin için konuşulan her şey sizin önünüze gelecektir Ve size olumlu imkanlarda getirecektir. Bu dönem yaşam enerjinize en fazla dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Ay boyunca iş hayatınıza yeni katılan kişilerin olması söz konusu onları yakından tanımadan lütfen ön yargılar yapmayın. Ayrıca birlikte çalıştığınız kişilerin baskılarının, hareket alanlarınızı kısıtlaması söz konusu. İş alanınızda ne kadar gerilim yaşarsanız bu durumdan o kadar uzak durmaya ve sakinliğinizi korumaya çalışın. Bu durum aşk ve özel hayatınız da etkileyebilir, ruhsal yapınızla anlayışsızlıklara açık bir süreçte olduğunuzu lütfen unutmayın. Ayrıca sosyal yaşamınızdabeklenmedik ilişkilere, ilginç olaylara açık olacaksınız. Aile ilişkileriniz adına asla heycana ve paniğe kapılmayın. Özelikle kardeşleriniz varsa onlarla ilişkilerinizi kuvvetlendirin. Her şeyi normal ve sıradan görmeye çalışıp iç huzurunuzu koruyun. Bu ayyeni aşk’lara başlamanız veya başlayan ilişkileriniz varsa gök yüzündeki gezegenlerin konumundan dolayı uzun soluklu olmayacağını bilmelisiniz. Dostlarınızla veya iş arkadaşlarınızla olan kafanızdaki planları, üstlerinizle veya iş alanlarınızda etkili insanlarla paylaşabilirsiniz…

Terazi Burcu Mart 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mart Ayı Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcunu Mart 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mart 2014 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili terazi bu ayın 1’de mars geri gitmeye başlıyor ve sizi tamamen her konuda bu dönem gergin olmanıza neden olabilir, bu nedenle geceleri düşünceli olabilirsiniz. Fakat bu düşünceler sizin için ancak orta vadeli çözümler ortaya koyabilir, fakat buda diğer düşünceleriniz gibi tam anlamı ile hazır olmadığınızdan uçurumdan atlamak gibi olabilir sizin için. Gerek sosyal hayatınızda gerekse iş hayatınızda olanlara ve olaylara zaman tanıyın, eğer yapmaz ve ısrarcı olur iseniz bu iddiacı tutumunuz saldırganlık haline bürünmenize neden olabilir. İkili ilişkilerinizde iki taraf içinde bu tutumunuz bir kıvılcım ile savaşa neden olabilir dikkatli ve daha sakin olmak sizin ve çevrenizin hayrına gelişecektir. Sağlıkta enerjinizi dengelemelisin spor yapmıyorsanız güzel havalarda doğada uzun yürüyüşler psikolojinize ve formunuza oldukça iyi gelecektir.

Akrep Burcu Mart 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mart Ayı Akrep Burcu Yorumları

Akrep Burcunu Mart 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mart 2014 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili akrep bu ayın 2 sinde burcunuzda seyrine devam eden Satürn geri gitmeye başlıyor ve sizi geçmiş duygulardan dolayı zorlayabilir düzen konusunda baskı altına alabilir. Mars sanal evrene olan dikkatinizi çoğaltıyor çevrenizde olan dedikodu ve polemikler sizi üzebilir bunun sizin hayatınıza bir etkisi olmayacağını düşünür ve kabul ederseniz bu sizi etkilemeyecektir. Bu dönem yapıcı ve işlerinizde ilerlemeler kaydedeceğiniz günler yaşayabilirsiniz eğer olan dedikodulara takılmaz önünüze bakar iseniz zamanınızı maddi ve manevi kazanmış olabilirsiniz yaşadıklarınız aşk hayatınıza yansıma yaratabilir partneriniz bu dedikodulara üzülebilir, daha ilgili olmalı ve bu hafta aklın ne söylüyorsa değil de kalbinin söyledikleri ile hareket ederseniz karşı tarafı incitmemiş olursun yaşanılan hiçbir şey diğer insanların suçu değil içinde bulunduğumuz bu günler hayatımızın tamamı adına farkın dallık günlerimiz her şey bizim hayrımıza kimin sizin için ne konuştuğuna nasıl tuzaklar kurduğuna zaman ayırmak yerine Allahın adaletine ve evrenin enerjisine güven duymanız yeterli olacaktır…

Yay Burcu Mart 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mart Ayı Yay Burcu Yorumları

Yay Burcunu Mart 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mart 2014 Yay Burcu Yorumu

Sevgili yay bu ay başarının sadece size hizmet etmediğini unutmayın. Jüpiter açısı sizi kariyer ve iş arayışına sokabilir, başkaların hayatlarında kolaylıklar sağlamak ve yeni yollar ortaya çıkarmak ve çözüm bulmaya çalışmak için arayışlar içine gireceksiniz her ortamda fırsatlar yaratacak ve herkese faydalı olacak şekilde davranışlar ortaya koyacaksınız ve bu sizin takdir toplamanıza neden olacak ve sizi destekleyecek anlar yaratacaktır. Eğer korkularınız var ise daha çok açığa çıkacaktır buda sizin sevdiklerinizle çatışmaya girmenize neden olacak nezaket ve cömertliğinizi elden bırakmaz iseniz kimse üzülmeyecektir. Aşk hayatınızda süregelen ilişkinize tutkularınızın artması sizi sevindirsin,yalnız partnerinize karşı eleştirici tavırlardan kaçınmanız gereken günlerdesiniz dikkatli olun yanlış anlaşılmalara açıksınız.

Oğlak Burcu Mart 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mart Ayı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak Burcunu Mart 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mart 2014 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili oğlak bu ay çevresel hayatınızla ilgili enerjinizi dengelemelisiniz size hata yapmış kişiler veya çevrenizdeki kişilerle sizin yaşadığınız bazı sorunları düzeltmek için son şans olabilir sizin gerçekleriniz için insanların hayal kırıklıklarını yok etme çabasından vazgeçin aile ilişkilerinizde güçlü diyaloglar kurabilmek sizin elinizde yalnız planladığınız halde gerçekleştirebileceğinize güven duymadığınız işleri çok fazla aile bireyleri ile paylaşımda bulunmayın. Siz aslanlar aşk ve fantezi enerjisini severken 2ci haftası nefsinizi dengelemek için muhafazakar olmaya ve düşünmeye ihtiyacınız olabilir. Sağlıkta dişlerinize özen gösterin ertelenmiş diş temizliğiniz varsa lütfen daha fazla ihmal etmeyin bu daha büyük sağlık sorunlarına neden olabilir.

Kova Burcu Mart2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mart Ayı Kova Burcu Yorumları

Kova Burcunu Mart 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mart 2014 Kova Burcu Yorumu

Sevgili kova bu ay yalnız olanlar için oldukça şanslı bir dönem başlıyor. Aşk hayatınızda yeni biri ile tanışabilir biraz eğlence ve oyunlar katmanız gerekebilir aşk hayatınızı biraz canlandırmak için yapacağınız bazı aktiviteler hayatınızda kıvılcımlar çıkmanıza neden olabilir ilişkinize yeni bir soluk getirir eğer devamlılığını sürdürebilirseniz hayatınızda kalıcı olabilir. İş hayatınızda ilk hamle sizin için çok önemli planladığınız yolda yapacağınız bu uzun yolculuk için yanınızda olacak kişileri iyi seçin eğer bu kişilerin sizin dilinizi anlamasını sağlarsanız hem işinizde hemde sizi anlamaları açısından hitabetiniz yükselecektir ve plan projelerinizin daha hızlı ve başarılı ilerlemesinde büyük rol olacaktır uzun ama başarılı bir yol sizi bekliyor. Sağlık uyku düzeninize önem vermeniz gereken günlerdesiniz.

Balık Burcu Mart 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mart Ayı Balık Burcu Yorumları

Balık Burcunu Mart 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mart 2014 Balık Burcu Yorumu

Sevgili balık ayın 1’de yeni ay fazlı burcunuzda, hayata karşı ne kadar iyimser olursanız o kadar kendinize iyilik edeceğinizi unutmayın. İş ve kariyer hayatınızda kendi önünüzü açarken diğer iş arkadaşlarınızın ve çevrenizin şikâyet etmek yerine diğer insanların pozitif enerjisini çekmeye gayret ederseniz daha başarılı olabilirsiniz çok çalışacak ve üretecek başkalarına yardım etmek için uğraşacaksınız. Özel işleriniz ve hobilerdiniz konusunda ihmalci davranmayın kendinize bol bol zaman ayırmaya özen gösterin. Soysal hayatınızla ilgili yeni taşınmalar ile ilgili konularınıza odaklanabilirsiniz ve sonrası ilgi alanınız özel hayatınıza kaymaya başlayacak. Aşk hayatınızla ilgili sevdiğiniz kişinin hayatı daha çok ön plana çıkabilir. Özel hayatınızda istediğiniz bir fırsatı yakalayabilirsiniz. Sağlıkta nikotin ve alkol alışkanlığınız varsa kendinize baskı yapmadan arınmaya çalışın bu dönem bağımlılıklarınızdan arınmak için fırsatlar zamanı.

Kaynak: nuraysayarishop.com/Aylik-Burc-Yorumlari,DP-40.html


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
2014 Nisan Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları
2014 Nisan Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2014 Nisan Ayı Burç Yorumları – Şenay Yangel Burç Yorumları – Şenay Yangel 2014 Nisan Ayı Burç Yorumları – Aylık...

Kapat