2014 Mayıs Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

2014 Mayıs Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

2014 Mayıs Ayı Burç Yorumları – Nuray Sayarı Burç Yorumları – Nuray Sayarı 2014 Mayıs Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Mayıs 2014′de Neler Bekliyor?

2014 Mayıs Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

Nuray Sayarı Mayıs 2014 Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu Mayıs 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Koç Burcu Yorumları

Koç Burcunu Mayıs 2014′te Neler Bekliyor?

Sevgili koç bu ay Venüs’ün burcunuza oluşturduğu açı günlük yaşamınızda oldukça sosyal enerji içinde hareket edeceksiniz. İş yaşamınızda sorumlusu olduğunuz her işinizi eksiksiz devam eden görevlerinizi, ve isteklerinizi yeni bir yaklaşım istihdam içinde yapmaya odaklı olarak hareket edeceksiniz. İş için elveriş içinde olduğunuz kişilerle iletişiminize dikkat etmelisiniz kimseye kendinizi kanıtlamak zorunda değilsiniz. Yaşam enerjinizi artırmak için sevgi, kahkaha, duygunuzu öne çıkarmalısınız. İş ve çalışmalarınızda kazançlı kariyeri, gelişimi, ruhsal aydınlanma alanlarınızda her ne kadar bazı zorlukları yaşamınız da bu geçici bir süreç, size sorun olan konuları çok ciddiye almamanız gerekiyor. Yeni projeler ve işlere girişim yapmak için 21 Mayıs’a kadar sabırlı olmanız gerekiyor. Mesleki alanlarınızda eğer bir gazeteci, yazar, şair, avukat, yeminli mali müşavir ya da bir tüccar iseniz, önümüzdeki ay işleriniz oldukça iyi olabilir. Ayrıca iş hayatınızda ömür boyu hayatta kalmak istiyorsanız, bazı kişisel hedefleriniz hayal kırıklığına ve hüsrana ve şansızlık olarak gördüğünüz durumlar sizi terk edecek, beklenmedik gecikmeler karşılaşabilirsiniz. Bunu asla problem etmeyin. Kendinizi eğer yorgun hissediyorsanız dinlemeye özen göstermelisiniz ayın 12 sinden itibaren kendinizi daha kolay ifade edebilirsiniz. Kendinize güven duyabilirsiniz ayın 18/19/20si Her zamankinden daha fazla sevgi dolu olarak hareket edebilirsiniz ve arkadaşlarınızın size olan sevgisi ilgisinin daha fazla farkında olarak ilişkilerinizde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Size eğlenmek çok iyi gelecek. Aşk hayatınızda sizi mutlu kılan sağlıksız bir ilişki içindeyseniz ayın 14/15 günlerinde tahammülünüzün bittiğini hissederek yol ayrımı yaşayabilirsiniz. Düzenli fakat belirsizlikler yaşadığınız bir ilişkiniz varsa yada ayrılık yaşıyorsanız düzeltmek ya da hataları ve sorunları çözmek adına şanslı olacaksınız. Aile hayatınızda sorunlu ilişkilerinizi düzeltmek içinde fırsatlar elde edeceksiniz. Ayrıca ayın son haftasına doğru olan günlerinizde algılarınız normal’in dışında artarken kendinizi, yaşam ve ilişkileriniz üzerinde bir kartal gibi açıkgözlü hissetmemizde mümkün olacak, Bu süre yararlanın. Sizi engelleyen duygulardan ve zorluklardan kurtulmak mümkün olurken, hayatınızı ileriye doğru hareket etmek istediğiniz işlerinizde öğrenme ve yükselme, büyüme fırsatlarında elde ediyorsunuz. Aynı zamanda, eski, sorunlu işleriniz adına kayıp olarak yaşadığınız olaylarda neler kazandığınızın da farkına varıyorsunuz. Uzun aylardır bedeninizde ve düşüncelerinizde fazlalık olarak düşündüğünüz duygulardan arınmayı başarır hafifliyorsunuz. Sağlığınız adına beslenme düzeninize yeni bir program oluşturmaya ve kilo probleminiz varsa çözme katılım olarak spor egzersiz yaparak yaşam kalitenizi değiştireceksiniz.

Nuray Sayarı Mayıs 2014 Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu Mayıs 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Boğa Burcu Yorumları

Boğa Burcunu Mayıs 2014′te Neler Bekliyor?

Sevgili boğa bu ay iş ve çalışma alanlarınız da siz sabırlı olmanın, yavaş hareket ve dikkatli olmanızın – size keyifli bir sürecin habercisi olabilir. Siz takdir ve konfor, kolaylık ve sıcak bir ortamda olma duygunuzda ayın tamamında etkili olurken sizi yakından tanıyan kişiler sakin ve kendinden memnun olmanıza oldukça şaşırırken siz çevrenize değil kendinizle ilgili olmaya odaklı olacaksınız. Ayrıca günlük yaşamınızda içinde bulunduğunuz ruh hali her şey size tatmin güzel duygusu verirken her konudan güzellik ve eğlence, ilham ama kendinizi size gerekenden biraz daha şımartmak için küçük bir dürtü hissedebilirsiniz. İş ilişkilerinde, çalışma ortamınızda sorumlusuna sahip olduğunuz işlerinizde daha özenli olmanı gerekirken dikkatinizi elinizdeki işlerden ayrılmamanızda gerekebilir. İş çevrenizde birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınıza karşı cömert olmanız ve davranmanız sizi yücelterek ihmal duygunuzda artırıyor, ayrıca kendi hayatınızda iyi karma enerjisi oluşturmanız sizde harika bir duygu yaratacaktır. Bu dönem en çok ihtiyacınız olduğu tek şey iç huzuru Yaşam derslerine her zaman verdiğiniz size daima ne ekersen onu biçerimi bir kez daha hatırlatabilir. Ayın 21/22/23 günlerinde işinizi bırakıp yeni bir sektörde iş kurabilirsiniz. Yaşadığınız yerden uzaklara taşınabilirsiniz. Gizli kalan sağlık veya kişisel-iş sorunlarınız gün yüzüne çıkabilir, bu tarihlerde canınız sıkılır ama onları çözmek halletmek içinde fırsat kazanmış olursunuz. Daha önce hiç olmadığınız kadar mücadeleci ve hırslı olabilirsiniz. Hem işte hem de ailevi konularda görev ve sorumluluklarınız artarken, ilerlemekte zorlanabilirsiniz. Fakat zorluklara düşünce olarak takılırsanız kariyer, ün veya ayakta kalmak istediğiniz alanlarda etkilenebilirsiniz. Ve sizin için en önemli kişisel hedeflerinizde geliştirmekte zorlanabilirsiniz. Unutmayın ki hayatınızda ne alanda zorlanırsanız zorlanın siz istemedikten sonra başarısızlık yaşamazsınız! Aşk ve evlilik için partnerinizle beraber sosyal ortamlarda birlikte olmak ayın 12/13/14/15 günleri sizin için harika bir zaman eşinize birlikte bir iş düzeniniz varsa yada birlikte bir iş kurma planlıyorsanız ayın 22/23/24 günleri Anlaşmaları ve sözleşmeleri yapmak ve işte fırsatlar koparma için en iyi fırsatlar ayağınıza gelebilir. Size yakın bir aile dostunuza yardım etmek zorunda kalırsanız lütfen koşulsuz olmaya özen gösterin.

İkizler Burcu Mayıs 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı İkizler Burcu Yorumları

İkizler Burcunu Mayıs 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mayıs 2014 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili ikizler bu ay iş ve çalışma ortamınızda birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınız yada ortak iş yaptığınız kişilerle ayın ilk haftası gergin iletişimler yaşamanız olası. Yapmanız gereken en iyi şey, susup çalışmak ve kendinize sert görüşlerden ve tartışmalardan uzak tutmak, size sorun çıkaran kişilere gözünüzde büyütmeyin çalışma ortamınızda gerginlik, tartışmalar ya da daha kötüsü neden olamayışınız. Sizin elinizde enerjinizi genel olarak bloke etmediğiniz takdirde başarılı olabilirsiniz. Ve gelecek planlarınızı ve sosyal çevrenizi aniden değiştirecek iş/terfi/maddi fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kendi isteklerinizle çevrenizdeki diğer kişilerin istekleri arasında kalabilirsiniz, kendinizi uyumlu ve politik şekilde ifade etmeniz çok önemli. 11 Mayıs ve 28 Mayıs süreci daha rahat bir atmosfer hakim olacak, bu günler değerlendirmeye bakın. Ayrıca sizin altınızda çalışan kişilerin düşüncelerine önem verin ezilen ve size ihtiyacı olan kişilerin sizden istekleri onların yanınızda olmanız olacaktır. Sadece yardımcı olun kimseyi eleştirmeyin. Bu süreçte başkalarının çabaları çapraz amaçlı çalışıyor gibi görünse de size unutmayın onlar büyük ihtimalle bu yüzden kasıtlı yapmıyor diye düşünmeyin unutmayın. Öfkeyle tepki vermemeye özen; Mümkünse, nazik yanıtları tutun. Sizin için büyük zorluklar gibi göründüğünü hissettiğiniz durumlara yakından bakın, ya da başarıyla tamamlanması için çalışmaya özen gösterin. Bir proje çalışması ile iş hayatınızda yol almak zorunda bile olsanız, pozitif ilerleme yavaş ise cesareti hissetmelisiniz ki gerginlik çabuk bitsin, ve kişisel yaşam ve iş (veya ev dışında yaşam) birbirleri ile doğrudan çatışma içinde olan bir süre için duygusal yoğunluğunuzda artabilir. Sadece artık çatışmaları görmezden gelmelisiniz. Zaman şimdi sizin için krizleri fırsatta çevirme zaman olabilir. Sakin kalmaya çalışın. Derin bir nefes alın ve kendinizi üzerinizde farkındalık çevirin. Duygusal hayatınızda neler çalışmıyor? Eğer sevdiklerinize yeterince iş için çok fazla zaman harcamamaktamısınız? Yoksa değil misin? Eğer gerçekten işinizi zevk almaya ait alternatifleriniz var mı? Yoksa kariyer sizin bahanenizi bunların üzerinde durmalı aile ilişkilerinizde kırgınlıklar yaşamamalısınız. Kendinizi ailenden uzakta vakit geçirmek zorunda kalarak suçlu hissediyor musunuz? Bu durum sizin kendi kendinize bir kuruntunuzda olabilir. Eğer kendinize itiraflarda istekli olursanız kendi duygusal rahatsızlıklarınızdan büyük bir rol oynayabilir. İş önemlidir ama öz ile ve diğerleri ile kişisel bağlantıları yüksek insani peşinde olduğunuzun da farkında olmalısınız. Sağınız oldukça iyi fakat beslenme düzeninize önem vermelisiniz özellikle tatlılar) yemek için bir fırsatları kalamayın. Dikkatli olun. Siz formunuzu koruyamazsanız mutsuz olursunuz.

Yengeç Burcu Mayıs 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç Burcunu Mayıs 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mayıs 2014 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili yengeç bu ay çevrenizdeki kişilerin yaşamında oluşan gerilimlerini enerji olarak çekmeyin ve sorunları önlemek için kararlı olmayı deneyin problemleriniz olsa bile, büyütmeyin. İş ve kariyer alanlarınızda birlikte aynı iş ortamı içinde bulunduğunuz kişilerle aşırı sevgi, fazla soğukkanlı ve öfkeli davranışlarda bulunmayın daha önce aranızda iş sorunları yüzünde gerilim yaşadığınız kişilere karşı ayın 11/12/13/14/15 günleri davranışlarınız sakin diyaloklarınız yavaş – duygusal yoğunluğunuzun artığını hissederseniz geçmiş konu ve olayları affedebilmek sizin için ön planda çok önemli olacak. Ayrılıklar size her zaman huzursuzluk yaşatıyor ve üzgün olmak enerjimizi düşürüyor. Siz her durumda gerçek sonuçlar talep ediyorsunuz. İnsanlardan soyutlamak hiç birazdan size göre değil. Günlük iş yaşamınızın dışında sanatsal işlere ve ortamlara daha fazla vakit ayıra bilirsiniz. Evinizde yeni bir tadilat yapmayı isteyip ellerinizi kullanıp her şeye bir kalıp ve şekil vermeyi seviyorsunuz. Ayın 20 si itibari ile Siz diğerleri oldukça baştan çıkarıcı bulmak dünyevi, fiziksel seks silik canlandıracak. İş hayatınızda birlikte çalıştığınız kişiler ile her şey yolunda gidiyor gibi hissedebilirsiniz. Pozitifliği için küçük bir kredi almak! Zihninizin iyimser, kendine güvenen çerçeve işler sizin için nasıl gidiyor iyi büyük bir rol oynar. Siz olumsuzluk kaçınarak kendi iyi şanslar yaratmak. Bu arkadaşlar ve sosyal ortamlarda birlikte olmak için harika bir zaman ince – Eğer eğlenceli ve kahkaha ruh kesinlikle tek isteğiniz olabilir. İş denklemin içine çok iyi küçük bir işi dahil etmek mümkün iseniz. Anlaşmaları ve sözleşmeleri de işe ve fırsatlar koparma için fırsat ve şanslar yakalayıp ayrıca bu dönem en iyi fırsatları yakın arkadaşı ya da otorite figürü gelecek ve bunları kullanmak mümkün iseniz, geleceğe kadar size fayda sağlayacaktır. Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiye karşı Şimdi cömert olun, ilişkinizin geleceğini olura bırakın.

2014 Mayıs Ayı Aslan Burcu Yorumları

Aslan Burcunu Mayıs 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mayıs 2014 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan bu ay sizin için özgüven artışı olurken uyumlu ve düzenli bir ruh hali içinde olacaksınız. Bu durum size en çok her şeyden tatmin güzel bir huzur duygusu veriyor. Aşk ve sevgi ilişkilerinde, işbirlikleri ve ortaklıklarda, diplomaside daha affedici kabullenici eğilimler devreye girebilir. İlişkilerde fedakarlık romantizm ve duygusal hassasiyetler artabilir. İlişkilerde yanılgı ve karmaşa yaratabilecek etkiler söz konusu olabilir, bazılarınızda aşkta hayalini kurduğunuz fırsatları yakalayabilirsiniz. Zihinsel yönden daha uyanık spontane ve aceleci olabiliriz. Yine iletişim ve yazışmalarda yolculuklarda risk almaya, harekete geçmeye hevesli olabiliriz. Ancak fazla düşünmeden hızlı adımlar atmak sizi zarara uğratabilir, sabırsızlığa ket vurmak gerekebilir. İstekleriniz uğruna mücadele ettiğiniz şeyler arasında çatışma yaşayabiliriz. Huzursuzluk yaratan durumlar gerilime sabırsızlığa neden olabilir. Güzellik ve eğlenceli size ilham kazandırırken kendinizi size gerekenden daha biraz daha şımartmak için küçük bir dürtü hissedebilirsiniz eğer her şey yolunda gidiyor gibi hissederseniz Zihninizin iyimser, düşüncelerle yoğun olması kendinize güvenen konusunda oldukça etkili olurken sizin için işlerin iyi gitmesi başarılı olmanızda büyük bir rol oynayacak. Siz ayın tamamında olumsuzluklardan kaçınarak kendinize iyi şanslar yaratacaksınız. En iyi fırsatlar yakın arkadaşlarınızdan alacaksınız ya da otorite figürü getirmek isteyebilirsiniz ve ortaya koyacağınız kuralları kullanmaktan yana eminseniz, size yakın gelecekte fayda sağlayacaktır. Çalışmalarınızda birine bağlı çalışıyorsanız, pratik konularda şimdi size itiraz edilmeyecek normal, günlük rutin yaşam cazibeniz, çok daha az zorlayıcı hayal gücünüz artıyor. Sanat’ta ve tasavvuf alanlarına ilginiz artabilir. Hatta uzun tutulan tutum ve inançlar, özellikle kendi kendini yenerek olanlar, mevcut enerji altında gündem oluştururken sadece etkin kullanılmak üzere bekleyen dönüştürücü enerji çok fazla olabilir. Ayrıca ayın 19/20/21 günleri eski, kayıp iş ve maddi beklentilerinizin dönüşüm oluşturabilir. Bu artık bir genel tema; böylece kayıp ve unutulmuş şeyler, duygu ve her türlü size kendilerini ortaya çıkaracaktır. Sosyal ortamlarınızda siz normalde oldukça yönsüz veya bulanık olursanız ilişkinizde hedeflerinize ulaşmak güçleşebilir. Spor yapıyorsanız ayın 11/14 24/25 günleri Sağlığınıza vücudunuzun verdiği sinyallere karşı uyanık olun, beslenmenize özen gösterin. Arka planda kalmayı gerektiren işlere yönelmek, iç sesinizi dinlemeye önem vermek daha yararlı olabilir. Bugüne kadar hiç fark etmediğiniz olaylarla ilgili farkındalık kazanabilir, bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Yine yolculuklarda trafikte dikkatli olun. Akademik konular, eğitimler, yerli-yabancı ticari işler ve yazışmalarda, işbirliği halinde kalmaya sorunlara aşmaya gayret gösterin. Streslere rağmen ummadığınız fırsatlar katıldığınız faaliyetler sırasında doğabilir.

Başak Burcu Mayıs 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Başak Burcu Yorumları

Başak Burcunu Mayıs 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mayıs 2014 Başak Burcu Yorumu

Sevgili başak bu ay sizin için en önemli şey iletişim ve ilişkiler alanınız olacak çalıştığınız iş yerinde yada yaptığınız işlerde kendinizi baskı altında hissederseniz, bu durumu sakinlikle değiştirmeye çalışın. Eğer kişisel yaşamınız ve iş (veya ev dışında yaşam) birbirleri ile doğrudan çatışma içinde olursanız istekleriniz ve huzurunuzu kaybetmeniz olası. Ayın 2/3/4/5/6 günlerinde duygusal hayatınızda neler sizi huzursuz ediyor. Eğer sevdiklerinize yeterince iş için çok fazla zaman ayırmıyorsanız. Eğer gerçekten işinizi zevk alarak yaptığınız için mi onlara zaman ayırıyorsunuz yada başka bir alternatifiniz olmadığı için mi sevdiklerinizden uzaksınız tüm bunları sorgulamak durumundasınız. Kariyer sizin için çok önemli fakat aile ve sevdiklerinizde çok önemli bunu göz ardı etmeyin. Ve ailenizde kırgınlık duygusu hissediyor musunuz ailenden uzakta vakit geçirmek zorunda kaldığınız anlarda kendinizi, suçlu hissediyor musunuz? Lütfen çok iyi düşünmelisiniz. Bu süreçte eğer kendinize itiraf istekli olursanız kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Siz yorgun olduğunuz bir süreçtesiniz ve günlük yaşamda insanlar ve olaylar tarafından yerleştirilen talepleri ile başa çıkmak için normalden daha az mümkün yorun kendinizi. Endişe etmenize gerek yok; normal odaklanmanız ve enerjiniz kısa bir süre sonra düzelecek. Psişik enerji iyileşmek ve yaşamınızı yeniden inşa etmek için, dua ve meditasyon yapmayı deneyin. Aşk hayatınızda Eğer duygularınızı kolayca ifade ediyorsanız partnerinizle ilgili sizi rahatsız eden her şeyi onunla konuşarak çözümleyebilirsiniz. Sizin için ilişkide romantizm duygusu korumak çok önemli maddi işleriniz ve beklentileriniz adına ayın 28/29 sürecinde kadar sabırlı olun. Sağlığınız ay boyu oldukça iyi fakat uykusuzluk problemi yaşıyorsanız ihmalci olmayın hemen bir doktordan yardım alın. İş hayatınızda becerilerinizi kullanabileceğiniz yeni kazanımlar, yatırım fırsatları yakalama gayreti içine girebilirsiniz. Projelerin iş kaynakların geleceği bu dönemde netlik kazanabilir. İş birlikteliklerinizde ve ilişkilerde dengeyi sağlamak, düşünerek hareket etmek finansal açıdan sizi başarıya ulaştıracak. Başkalarından kaynaklı ödemelerde vergi, kredi vs işlerinde ise zorlayıcı şartlar aniden gelişebilir, bütçenizi iyi yönetmeye çalışın. Ayrıca ayın son günlerinde gelip geçici bir duygu durumunda olsa sizi rahatsız edecek tek şey hem kişisel hem de profesyonel alanlarınızda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz, ama tüm kafanızdaki düşüncelerinize rağmen cesur olursanız her şeye rağmen büyük atılımlar yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Mayıs 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcunu Mayıs 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mayıs 2014 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili terazi bu ay ayın ilk haftası güneş Jüpiter güçlü altmışlık Sextili ve Gezegensel enerjiler, birlikte akmaya yeni olanaklar, yeni bağlantıların içine alabilirsiniz. İyi ruhları ve bol enerji ile iyimser ve cömert bireysellik hissederken hayatta yaklaşımınız sessizce manevi. Enerjinizi yükseltmelisiniz. Bu durumun sizin için hemen her konuda fırsatlar oluşturabilir burcunuza hakimiyet enerjisi veren Mars ve hala burcunuzda seyrine devam ederken diğer gezegenlerin acısı sizi çevrenizdeki insanlarla birlikte her an yoğunluk ve kalabalık ortamlarda yer almak için bir eğim verirken ayrıca hassas ve duygusal duyarlı doğa’da verebilir. Siz bulunduğunuz çevrelere büyük cazibe ve duruş sergilemeyi seviyorsunuz. Bu dönem birlikte olduğunuz kişinin sizin hakkınızda aşırı sosyal olmanızdan kaynaklı size karşı aşırı ön yargılı ve kıskançlık yapması ilişkinizde romantizmin azalmasına tartışmalarınızın artmasına neden olan olaylar yaşamanız olası! Siz ona karşı her ne kadar ikna edici bir konuşmacı olsanız da ve aynı zamanda bir uyuşmazlığın bütün parçası gibi görülebilirsiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiyle uyumlu ve huzurluysanız Sizin ateşli sevginiz beraberliğiniz için geç kalınmış kararlarınızı öne çekmenize neden olabilir. İş ve çalışma alanlarınızda ortaklaşa işleriniz varsa ayın 14/1516 günlerinde fikir çatışmalarına karşı dikkatli olmaya özen gösterip birlikte çalıştığınız kişiler ile ilişkilerinizde ılımlı olmalısınız. Ayın son günlerinde Mars ve ay kavuşumu size maddi konularda ve düşündüğünüz işlerde yeni olanaklar, yeni bağlantıları suna bilir. Gezegenlerin konumu Fiziksel enerjinizi artırıyorken ruh halinizde ve günlük hayatınızdaki düzeni değiştirmek için fiziksel olarak hareket etmek isteyeceksiniz. Ayrıca ne istediğinizi için savaşmak istediğinizde kararlı olurken her konuda artan cesaretinizi dengeleyin. 21 MAYIS marsın gerilemesi burcunuzda sona eriyor. Bu sayede zorluklar sinirlilik şiddet dürtüsel eylemlerde arınıyorsunuz. Aşırı fiziksel stresin yol açtığı hastalık sindirim rahatsızlıklarınız varsa. İhmalci olmayın. Bedeninize lütfen hoşgörülü olun. Günlük yaşamınızda hedeflerinizi ve yaşam amaçlarınıza daha huzurlu önem vereceksiniz. Gerçek tutkular hayatınızda ne kadar önemli olduğunu düşünüp tutkularla beslenmek yerine anı kaçırmamalısınız. Dolunay sonrası mutlu değilseniz sizi mutsuz eden kişiler ve olaylardan ziyade buna neden olan davranışlarınızla yüzleşin.

Akrep Burcu Mayıs 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Akrep Burcu Yorumları

Akrep Burcunu Mayıs 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mayıs 2014 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili akrep ay boyu burcunuzda gerilemeye devam eden Satürn gezegeni size derin düşünme ve değerleriniz ile ilgili ve önemini kalıcı isteklerinizi hayatınızın önüne çıkarmak konusunda etkili olurken çevrenizdeki kişilere kendinizi en iyi şekilde ifade etmek isteyeceksiniz. Şimdiye kadar fark edemediğiniz birçok şeyi fark etmek size güven verirken Satürn her zaman gerçek neyse onu gösteren bir gezegendir öğrenmek istiyorsanız öğrenirsiniz. Fakat öğrendiklerinizle çevrenize meydan, okumaya kalkışırsanız ve onlar gibi görünmeye izin verirseniz hayatınızı zorlaştırmakla kalmayıp özünüzde ve Duygularınızda parçalanmalar yaşamak zorunda kalabilirsiniz Satürn sık sık yalnızlık ve ayrılık yaratır. Ancak bu yalnızlık Satürn ayın değerinin bir parçasıdır. İçinde derinden gitmek için bu kez kullanın. 14 MAYIS dolunay burcunuzda galibiyet egolarınız varsa ve eski şeylere takılıyorsanız vazgeçin aşırı üzüntü olmadan onları serbest bırakın. Derin kozmik enerjiyi hissedin sosyal iletişim bazı arkadaşlarınızla ciddi tartışmalar yaşamış olsanız da odaklanmayın, inzivaya da çekilmeyin. İçin tercihiniz yalnızlıkta olmasın gerek sosyal çevrenizde gerekse iş için tercih istikrarlı, uzun vadeli ilişkileri geliştirerek, sosyal ortamlarda iletişim içinde olup sizi zorlayan duygulardan arınmayı tercih edin. Bu sayede yoğun duygular ile güçlü bir kişilik içinde olduğunuzun farkında olarak pek çok ve karmaşık duyguyu da kolaylıkla aştım diyebilirsiniz. Aşk hayatınızda geçen ay partnerinizle aranızda duygusal yakınlık ve cinsellik sorunu çevreleyen korkuları ayın 10/11/12/13 günleri konu etmeniz söz konusu olsa da ilişkinizi koruma altına almak isteyeceksiniz. Aile ilişkilerinizde korku, içeren sorunları olan yakınlarınıza yardımcı olmak isteyeceksiniz kuzen kardeş ve aile üyelerinizde bazı aşk ve evlilik ayrılıkları yaşanabilir kimsenin ilişkisine asla yön vermeye kalkışmayın sadece iyidir dinleyici olarak yardımcı olmayı tercih edin. Unutmayın ki değişmeyen şartları ve değinmek istemeyen kişileri siz asla değiştiremezsiniz. Başkalarının gerçekleri ve duygusu sizin sorununuz olmasın. Sağlıkta diş sağlığına ve kronik olmayan ufak kemik yada eklem problemlerinizin olması söz konusu olsa da şifasız bir probleminiz yok.

Yay Burcu Mayıs 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Yay Burcu Yorumları

Yay Burcunu Mayıs 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mayıs 2014 Yay Burcu Yorumu

Sevgili yay bu ay sizin için günlük işleri ve detayların üzerinde durmak sizin için can sıkıcı olacak. Baharın enerjisi ruhunuza özgürlük ve huzur verirken aklınız, fikriniz yeşeren yeşil doğayla bütünleşiyor. Hayatınızda daha önce sizi rahatsız eden konulardan arınmaya istekli olacaksınız ve etrafında hayattan şikayetçi olan kişileri yaşamın enerjisine bağlanmaları için olumlu uyarılarda bulunarak çevrenizdeki herkesin beğenisini topluyorsunuz. İş ve çalışmalarınızda özelikle ayın 10/11/12/13/14 günleri kariyeriniz için yeni yollar keşfetmek isteyeceksiniz. Normalde dayanak arayan siz bu dönem bu sayede sadece kendi gücünüzle bütünleşiyorsunuz. Bu sayede ayın tamamında anlaşmalar, toplantılar projeler teklifler öne çıksa da 28 Mayıstaki yeni aydan sonra ortak işlerden yana yanıltıcı etkiler öne çıkabilir. Dikkatli olun. Finansal alandaki sorunları çözmek adına öneri geliştirin, iyileştirmeye çalışın.

Aşk hayatınızda yalnızsanız 14 MAYIS dolunay sonrasında kendinizi daha tutkulu heyecanlı ve cesur hissedeceksiniz. Sosyalleşin eve kapanmak istemiyorsunuz dışarı çıkın, yeni insanlar tanıyacağınız ortamlarda bulunun spora gidin. Hobi faaliyetlerine ağırlık verin, kendinizi geliştirin asla içinize döneceğiniz ortamlarda bulunmayın kalabalığa karışın! Aşkta sürpriz birliktelikler yaşayabilirsiniz. Uzun süreli bir beraberliğe yada evliliğe sahipseniz partnerinize karşı çok şeffaf ve açık sözlü olmalısınız. Yoksa ilişkilerinizde sorunlar kaçınılmaz güvensizlikler ve kıskançlıklar da yaşayabilir. Ayın 20/21/22/23 günleri Ailenizle ilgili işlerde kardeşlerinizle takım çalışmaları yaparak soruları aşıyorsunuz.ve gelecek planlarınızı gerçekleştirmek için size keyif ve haz veren ilişkiler içinde olacaksınız.Ev alım-satım-taşınma-tadilat gibi kararlarınızı uygulama için ayın 28/29 sağlam adımlar atacaksınız. Sorumlusu olduğunuz işlerde başarı sizinle olurken çevrenizdeki kişilere karşı kibir veya tembellik eğilimine karşı dikkat etmeli doğal olarak dikkatleri üzerinizde topladığınızı far etiğiniz anlarda egodan kaçınmalısınız ayın son günlerin de siz başkaları tarafından kolaylıkla etkilenmemeye dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Mayıs 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak Burcunu Mayıs 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mayıs 2014 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili oğlak bu ay aşk ve flörtler, yaşamın keyif veren yönleri yaşamınızda daha çok öne çıkacak. Sosyalleşin dışarı çıkın hareketli ortamlarda bulunun sanatsal ortamlarda olun sinemaya spora gidin. Aşk, Evlilik ve Romantizm Aşk hayatınız,ayın 114/15/1617/18 günleri ruhen kaç yaşınızda olursanız olun gençleşmek ve vizyon olarak hiç düşünmediğinizden daha çok zenginleşiyorsunuz. Ayın tamamında hayatınızdaki kişiler ve eşiniz sizin için ilham kaynağı olacak. Zaman zaman sizin duygu ve kontrolünüzün olmadığını bile düşünebilirsiniz. Net bir vizyona sahip ve bu konularda nerede eşiniz / eşin götürsün. Diyaloglar ve onu / onunla fikir alışverişine açık olun. Bu aşk, ilişkiler ve sonuçları kavramını anlamak için iyi bir zaman olacak. Kalbiniz boş ve yalnızsanız eğer hayatınızda yeni bir ilişkiye kendinizi hazır hissediyorsanız kalbinizin kapılarını korkusuzca aşka açın. Zaten ilişkiler içinde olanlar rahat olacak ayın tamamında,Ayın 14/15/16/17 günlerinde Hobi faaliyetlerine ağırlık verin.sizin için özel olduğunu hissettiğiniz ve sevdiğiniz ve arkadaşlarınız, gelecek planlarınız karlı olarak net planlar yapabilirsiniz.İş ve kariyerinize yönelik konular (terfi, maddi manevi beklentileriniz netlik kazanabilir, önemli anlaşmalar imzalayabilirsiniz. Geleceğe dair planlarınızı ve kariyerinizi değiştirecek haberler alabilirsiniz.21 Mayıs’ta marsın gerileme hareketi sona eriyor ve size iş fırsatları değerlendirmek için iletişime geçin konuşun yazın, varsa eğitim eksikliklerinizi tamamlayın. Ancak aile büyüklerinizle ev yaşamında zorluklar, beklenmedik değişikler söz konusu olduğu anlarda abartılı düşüncelerden arınmalısınız. Sizden yaşta büyük kişiler ile ilişkileri iyi yönetmek, gerçekçi olmak oldukça önemli. Ayın 28/29 günlerinde İkili ilişkiler ve ortaklıklarda kazanç ve mutluluk getiren fırsatlar yakalayabilir, anlaşmalar imzalayabilirsiniz. Eşinizin, ortağınızın hayatında olumlu gelişmeler yaşanabilir. Geçen aylarınızdan İkili ilişkilerden, ortaklıklardan yana çok zorlandınız şimdi ise şanslı bir döneme giriyorsunuz, ortaklık kurabilir, dostlarınızdan önemli destekler alabilirsiniz. Yeni işlerinizde İşbirliği yapmak, yeni fikirler geliştirmek ve paylaşmak için güzel bir dönem. Ayrıca ayın son haftasında geçmişten gelen kamu ve kurumsal alanlar ile ilgili hukuksal davalar ve anlaşmalar sizin lehinize sonuçlanabilir. Sağlıkta bağışıklık sistemimize ve alerjik rahatsızlıklara karşı hassas olabilirsiniz.

Kova Burcu Mayıs2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Kova Burcu Yorumları

Kova Burcunu Mayıs 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mayıs 2014 Kova Burcu Yorumu

Sevgili kova bu ay mükemmellik dahil olmak üzere oldukça yoğun. Uranüs ve Pluto acısı kendinizi devrimci hissettirebilir. Ve çevrenize meydan okumaya kalkışmayın. Gezegenlerin konumu ay boyu bu bulunduğunuz ortam ve çevrelerde yeni yapılandırmalar içinde olma isteğinizde artırabilir. Mars ve Jüpiter’in burcunuz’ a oluşturacağı acılar sizin için anlamlı değişim için aciliyet duygusu büyük ve önemli bir dönüşüm oluşturacak. Bu sayede hayata bakışınızı, felsefe ve inançlarınızı değiştireceksiniz. Ve iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Çalıştığınız işyerinde beraber çalıştığınız kişilerle beraber, uyumlu olmaya özen gösterdiğiniz taktirde başarı için mücadeleye hiç ihtiyacınız yok. Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiye karşı duygularımızdan daha emin ve aile yuva kurmak istekleriniz artabilir. Eşiniz yada sevgilinizle yeni çevrelere girmekten çekinmeyin. Birlikte Sosyalleşin, Hobi faaliyetlerine ağırlık verin. Bu sayede İlişkinizde hareketlilik tutku ve heyecanı öne çıkarabilirsiniz sorunlarınızı çözmek, spora, diyete başlamak için güzel bir dönem Karaciğer ve kan hastalıklarına ve mide bölgesinde yağlanmaya karşı dikkatli ve tedbirli olmakta fayda var. Çalışma ortamınızda 21 MAYIS Marsın geri hareketinin sona ermesi ile ilişkileriniz iyileşebilir, iş değiştirebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızı başarıyla tamamlamak, gelirinizi artırmak için güzel bir 28 Mayıs’tan önce öne çıkmasında mümkün ortaklaşa bir iş planlıyor yada işiniz dışında farklı ikinci bir iş planlıyorsanız lütfen 21 Mayıs’tan önce yeni atılımlardan kaçınmalısınız 22/ Mayıs’lar birlikte yeni işleriniz ve planlarınız adına oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz. Kurumsal bir alanda çalışırsanız işyerindeki başarılarınızla övgü ve beraberinde zam alabilirsiniz. Destek ve hizmet aldığınız kişilerden, astlarınızdan yana şansınız açılacak. Daha çok kişiyle bir arada çalışmaya, birden fazla proje yönetmeye başlayabilirsiniz. Günlük işler arken kendinize olan güven duygunuzla da netleşip kararsızlıktan arınıyorsunuz. Maddi beklentileriniz adına daha kolay ve zahmetsizce tamamlama olanağını da beraberinde olacak alış veriş enerjiniz artıyor parasal bir bütçe oluşturmadan harcamalardan kaçınmalısınız.

Balık Burcu Mayıs 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Balık Burcu Yorumları

Balık Burcunu Mayıs 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Mayıs 2014 Balık Burcu Yorumu

Sevgili balık bu ay burcunuzda seyrine devam etmekte olan Neptün sizi Mistik farkındalık ve ruhsal iç görü içinde olmanıza etki ederken günlük hayatınızda o kadar tüm yaşamı destekleyen maneviyat gerçekte temellenmesine unutuyor. Bu ay geri manevi kendini çağırır. İç çalışmaları için zaman takas çok önemlidir. Ayın 14/15/16 Mayıs günlerinde çekiciliğiniz ve popülerliğiniz artacak. Kendinizi daha duygusal ve sevgi dolu hissedeceksiniz. Dış görünümünüzü giyiminizi değiştirin, sosyalleşin. Dikkatleri istemesiniz de üzerinize çekeceksiniz. İlişkilerde duyarlılık affedicilik ve romantizm öne çıkıyor. İkili ilişkilerde aşkta güzel haberler alabilir, sorunlara çözüm getirebilirsiniz. Çocuk sahibi olabilir varsa çocuğunuzla ilişkileriniz iyileşebilir, onun hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir. Hayattan daha fazla keyif ve zevk alabilir, spor veya yaratıcılık içeren temalarda, sahnede, kendinizi özgürce ifade edebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yine bu temalardan para kazanabilirsiniz. Paradan para kazanabilir, şans oyunlarından kazanç sağlayabilirsiniz. Aradığınız aşkı, sevgiyi bu dönemde bulabilirsiniz. Aşk sevgi eğlence ve keyif dolu, göz önünde olacağınız güzel bir dönem sizi bekliyor. Sanat, spor, yaratıcılık, sahne becerileriniz artabilir. Ayın 17/18/19 günlerinde eğer fiziksel dünyada doğrudan sahip iç deneyimleri sizin anlayışlar çeviri çalışırsanız, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Duygularınızı dengelemeye özen gösterin. Manevi, felsefi veya metafizik çıkarları için destek son derece rafine duyarlılıklarınızın ön planda olması gerekiyor. Başkalarının hayatında olup biten her şeye empati yapın önyargılı olmayın.

Kaynak: nuraysayarishop.com/Aylik-Burc-Yorumlari,DP-40.html


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
2014 Mayıs Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları
2014 Mayıs Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2014 Mayıs Ayı Burç Yorumları – Şenay Yangel Burç Yorumları – Şenay Yangel 2014 Mayıs Ayı Burç Yorumları – Aylık...

Kapat