2014 Mayıs Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2014 Mayıs Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2014 Mayıs Ayı Burç Yorumları – Şenay Yangel Burç Yorumları – Şenay Yangel 2014 Mayıs Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Mayıs 2014′de Neler Bekliyor?

Koç Burcu Mayıs 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Koç Burcu Yorumları

Koç Burcunu Mayıs 2014′te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Mayıs 2014 Koç Burcu Yorumu

Gökyünün sizlere bu ayki mesajı: ‘’Dilini terbiye etmeden önce yüreğini terbiye et; Çünkü söz yürekten gelir, dilden çıkar.’’ Hz. Mevlana… İsyanları ardınızda bırakın yaşadığınız ağırlıklarla birlikte. Yürek küserse dil kötü söyler. Yüreğinize güzellikler ekin aşkla yeni başlangıçlar yeni heyecanlar Aşk’ın güzelliklerin temsilcisi Venüs’ün 4 Mayısla birlikte burcunuzda ki seyrine başlaması ile birlikte gönül kapınızdan içeri süzülmeye başlıyor.

Boğa Burcu Mayıs 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Boğa Burcu Yorumları

Boğa Burcunu Mayıs 2014′te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Mayıs 2014 Boğa Burcu Yorumu

Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı: İranlı Bir Şair diyorki; Aşk’a Uçarsan Kanadın Yanar .. Bunun Üzerine Mevlana diyorki; Aşk’a Uçmazsan Kanat Neye Yarar…? Özel yaşamınızda rahatsızlık duyduğunuz konuların bitmez tükenmez öfkesi içinizi yer bitirirken buna teslim olmadan rahatsızlıklarınızı paylaşmalı doğru sözlerle beklentilerinizi huzursuzluklarınızı ifade etmelisiniz. Etmelisiniz ki AŞK kazansın sorunlu bir ilişkinin kalbi kanayan savaşçısı olmayın. Sorunlar çözümlenmek içindir kişi isterse eğer! 4 Mayıstan itibaren yönetici gezegeniniz Venüs’ün Koç burcunda seyrine başlaması duygusal konuların önem kazanacağına işaret etmekte. Bu sure içinde eş yada sevgiliyle tutku ve heyecanın artacağı gibi tartışmalar ve zıtlaşmalarda beraberinde gelecektir. Aynı şeyler üzerinde farklı düşünülebileceğini kabullenerek hareket ederseniz sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Eş yada sevgiliniz haklı olma çabası içine girer sizin uyumlu davranışlarınızı görmezden gelir bildiğini okumaya devam eden bir tutum sergilerse, Zodyağın en sabırlı kişileri olan siz Boğa’ların öfkesini uyandırabilir ve oldukça ciddi bir şekilde tepkinizi alabilir. Her iki tarafında anlayışlı olması bu dönemde fazlası ile önem taşımakta. Yıkmak kolay yapmak zordur. Bu düşünce ile ilişkinize sahip çıkın sevmek yürekli olanların işidir. Sizlerde yürekli cesaretli sevdiklerine sahip çıkan insanlarsınız. Yanmadan kalp aşkın ateşi ile emekle yoğrulmadıysa ne anlamı olur’ki sevmenin ve sevilmenin! İş hayatınızda da olumlu etkiler söz konusu. Finansal konularda rahatlıyor geçmişle ilgili alacaklarınızın tehsil olması ile biriken borçlarınızı ödeyebilir arzu ettiğiniz bir gayrimenkul yada araca bu dönem içinde yatırım yapabilirsiniz. 14 Mayısta karşıt burcunuz Akrep’te gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile iş hayatınızda size engelleyen zararı dokunan arka planda kalan kişiler bir bir ortaya dökülecek adeta. Dostu düşmanı tanıyacak ve hiç kimsenin yaptığının yanına kar kalmadığına şahitlik edeceksiniz. Yine bu sure içinde sorunlu bir ilişkinin içinde yer alan Boğa’lar eş yada sevgilinizin sizden sakladığı gerçeklerin ortaya çıkması ile şaşırabilirsiniz. Bu şaşkınlık gerçekleri görerek bitmesi gerekeni bitirip kendi doğrularınıza kavuşmanızı sağlayacak. 21 Mayısta Mars’ın geri hareketini sona erdirmesi ile birlikte iş hayatınızda adınızdan sıklıkla pozitif yönde söz ettirecek gelişmelerle popüleritenizi yükseltecek yeni anlaşmalar ve girişimlerle kalıcı işlerin altına imzanızı atacaksınız. 28 Mayısta İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile sağlığınıza fazlası ile önem vermeli iş ve aile hayatınızda tartışmalardan uzak durmalı mümkünse gergin ortamlarda bulunmamalısınız. Ayın son günleri ortaklıkları olan Boğa’lar duygularınızla değil aklınızla ilerlerseniz zarar görmezsiniz. 

İkizler Burcu Mayıs 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı İkizler Burcu Yorumları

İkizler Burcunu Mayıs 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Mayıs 2014 İkizler Burcu Yorumu

Gökyüzünün sizlere mesajı ’’Seni Seveni Zehir Olsada Yut, Seni Sevmeyeni Bal Olsada Unut..!’’ ‘’Hz.Mevlana’’ bu felsefe ile hayatınızda sevipte karşılığını alamadığınız her şeyden uzaklaşmalı sizi seven insanlarla yolunuza devam etmelisiniz. Ay’ın ilk haftası sosyal hayatınızda uzun zaman sonra hareketlenmeleri müjdeliyor sizlere. Eski dostlarla karşılaşabilir onlar aracılığı ile güçlü işbirlikleri sağlayacağınız yeni insanlar yeni dostlar edinebilirsiniz. Gökyüzü maddi konularda yaşanacak süpriz gelişmelerle finansal konularda şans rüzgarının sizden yana olduğuna işaret etmekte. Hiç aklınızda yokken dostlarınız aracılığı ile mülk edinebilirsiniz. Güzelliklerin temsilcisi Venüs’ün 4 Mayısta Koç burcunda seyrine başlaması ile sancılı ilişkilerinizi sonlandıracak gerçek aşkın enerjisini tüm benliğinizde hissedeceğiniz değer vermenin fedakarlığın ne demek olduğunu size öğretecek o özel insanla gönülden gönüle aşk halatı ile bağlanacağınız sağlam temeller üzerine kurulu bir beraberliğe adım atabileceksiniz. 14 Mayısta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi iş ve özel yaşamınızda düşüncelerinizi netleştirecek ve sizler ağırlıklarınızdan sizi yoran enerjilerden uzaklaşabileceksiniz. Özellikle evli ve uzun süredir beraberliği devam eden İkizler Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinize olan kırgınlığınızı aşmak için gereken gücü kendinizde bulamayabilir iç dünyanıza yönelerek yaşadıklarınızı ve yaşattıklarınızı adil bir değerlendirmeye alabilirsiniz netleşen düşünceleriniz size doğruyu gösterecektir. 21 Mayıstan itibaren savaş ve cesaretin temsilcisi Mars geri hareketini bitirip doğru hareketine başlayacak ve sizlerde bu enerji ile birlikte kendinizi yeteneklerinizi beklentilerinizi rahatlıkla ifade edeceğiniz ortamlar yakalayabileceksiniz. Bu dönemde iş değişikliği düşünüyorsanız gerçekleştirebilir yeni bir iş yada projenin başına geçebilir iş hayatınızda başarı çıtanızı hızla yükseltebilirsiniz. 22 24 27 Mayıs tarihlerinde sağlığınızı ilgilendiren konularla ilgilenmeli yaşamak için öncelikle kendinizi sevmeniz gerektiğinin farkına vararak hareket etmelisiniz. 28 Mayısta burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile yapmayı planladığınız fakat sürekli ertelediğiniz hemen her düşüncenizi gündeminize almalı ve zamanı akıllıca kullanarak gerçeğe dönüştürmek için çaba sarfetmelisiniz. İş ve eğitim hayatınızda önemli anlaşmalar işbirlikleri gerçekleştirebilir hayallerinizi gerçeğe döndürebilmiş olmanın maddi manevi zenginliklerini deneyimleyebilirsiniz. 

Yengeç Burcu Mayıs 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç Burcunu Mayıs 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Mayıs 2014 Yengeç Burcu Yorumu

Gökyüzünün sizlere mesajı: Eski acılara bakıp da küsme sevdalara, Gavura kızıp da oruç bozulmaz. Sök at kafandan acaba’ları! Bir kemik aynı yerden İki defa kırılmaz.’’Can Yücel’’ Geçmişin yorucu ağırlığı omuzlarınızda olduğu sürece acabalar ve keşkeler zihninizde çarpışıp siz kendinizi yalnızlığa hapsettiğiniz sürece ne iş ne aile hayatınızda istikrarlı olamaz kendinizi doğru sözlerle ifade edemez doğan günün güzelliklerini fark edemezsiniz. 

Aslan Burcu Mayıs 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Aslan Burcu Yorumları

Aslan Burcunu Mayıs 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Mayıs 2014 Aslan Burcu Yorumu

Gökyüzünün sizlere mesajı: ‘’Düşüncen konuşmana, Konuşman hareketine, Hareketin kaderine yansır, Güzel düşün. güzel yaşa..! Hz.Mevlana bu ay boyunca iş ve özel yaşamınızda bu felsefe doğrultusunda kararlar alır uygularsanız her şey sizler için çok daha kolay ilerleyecektir. Ay’ın ilk haftası iş hayatı devam eden Aslan’lar yönetici yada iş birliği halinde olduğunuz kişilerin eleştirel iğneleyici davranışları karşısında sabırlı davranmakta zorlanabilir haksız eleştirilere hışımla karşılık verme eğilimi içinde olabilirsiniz. Sakin olun ‘’Rüzgar eken fırtına biçer.’’ Siz sadece işinize bakın duygularınızla değil aklınızla hareket edin ve bu insanların kendi çıkarları için size hata yaptırmalarına izin vermeden görevlerinizi yerine getirin çalışma arkadaşlarınızın fikirlerini alın ama sizi yönlendirmelerinede izin vermeden kendi doğrularınıza güvenerek hareket edin. 10 Mayıs la birlikte iş hayatınızda yaşanan sorunlar azalacak siz daha iyi imkanlara kavuşacak yada daha iyi şartlarda yeni bir iş teklifi ile karşılaşabileceksiniz. 14 Mayısta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ise özellikle evli Aslanlar için dikkat çekici etkilerle dolu dolunay ve takip eden 3 gün boyunca eşinize öfke ile söyleyeceğiniz sözlerin yıkıcı etkileri ile karşı karşıya kalabilir bitmez dediğiniz ilişkinizi derinden sarsabilirsiniz. Daima siz haklı olamaz ya da her şeyi herkesten çok siz bilemezsiniz. Bu sure içinde duygu ve öfkenizi kontrol etmek oldukça güçtür sizlere tavsiyem kendinize ruhunuzun derinliklerine karanlık ve aydınlık yönlerinize yönelin ve değerlendirmelerde bulunun. Her insanın bir iyi bir kötü tarafı vardır. Şimdi size düşen hangi yönünüzü güçlendireceğinizi seçmek olacaktır. 21 Mayısta savaş ve cesaretin temsilcisi Mars’ın geri hareketini tamamlayarak doğru seyrine devam etmesi ile birlikte enerjiniz yükselecek bu enerjiyi iş hayatınızda aktif ve girişimci davrarak iş birlikleri ile var olan şartları iyileştirmek için kullanmalısınız. Özel yaşamınızda da sürekli Ben Ben Ben yerine BİZ diyerek hareket ederseniz evliliğinizde ki karabulutları aşkla kaldırır hayat arkadaşı olabilmenin güzelliklerini yaşayıp yaşatabilirsiniz. 23 Mayısta İkizler burcunda gerçekleşecek Yeniay enerjisi sağlığınızla ilgili konularda etkili olabilir bu dönemde ruh ve beden sağlığınıza özen göstermeli ve öfke kontrolünü yapmayı başarmalısınız. Kariyer hayatınızda ise yükselen enerjiniz ve başkalarından gelecek olumlu teklifler söz konusu olabilir, Bu dönemde aktif ve girişimci davranın hızlı düşünüp hızlı kararlar almalı ve işinizle ilgili gelişmelerde gizliliğe önem vererek hareket etmelisiniz. Öğrenci Aslanlar sizler de bu sure içinde başarılı sonuçlar alarak eğitim hayatınızda istikrarlı bir dönemin kapılarını aralayabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslanlar yeni ay enerjisi duygusal hayatınızda süpriz ve olumlu etkileri beraberinde getirebilir. 

Başak Burcu Mayıs 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Başak Burcu Yorumları

Başak Burcunu Mayıs 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Mayıs 2014 Başak Burcu Yorumu

Gökyüzünün sizlere mesajı: “Söküklerini dik sözlerinin, dilini kalbine yanaştır; dilinle söylediğini kalbinlede söyle. Kalbinden geçmeyeni diline değdirme. Hz.Mevlana’’ Kendinizi olduğunuzdan farklı hatta olmadığınız biri olarak gösterecek tavırlardan uzak durmalı öfke yada hırsla haksız eleştirilerin hedef tahtası olmanıza neden olacak davranışlarda bulunmamalısınız.

Terazi Burcu Mayıs 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcunu Mayıs 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Mayıs 2014 Terazi Burcu Yorumu

Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı:’’ Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline. Hz. Mevlana’nın bu güzel sözünden yola çıkarak başkalarının her düşüncesine her söylemine gereğinden fazla önem vermeden hareket etmeli aynı değerleri paylaşamadığınız insanların sizi anlamayacağının bilincinde olup başkaları için boş yere kendinizi üzmekten bir an once vazgeçmelisiniz. 

Akrep Burcu Mayıs 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Akrep Burcu Yorumları

Akrep Burcunu Mayıs 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Mayıs 2014 Akrep Burcu Yorumu

Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı: ‘’ Dayan be gönlüm! Biçare değilsin Yaradan sana yar. Kimsesiz değilsin, Yanında Kimsesizler Kimsesi var. Biliyorum, Sığmazsın hiç bir yere bu sevdayla. Dünya sana dar. Ama dayan gönlüm! Dayan ki Her gecenin mutlaka bir sabahı var.’’ Hz.Mevlana’nın bu özel sözünün ilkesi ile özel yaşamınızda uğramış olduğunuz haksızlıkların üstesinden gelebilir aşk ve hüsranla yanan yüreğinizdeki ateşi sevginin serinliğinde huzura kavuşturabilirsiniz.

Yay Burcu Mayıs 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Yay Burcu Yorumları

Yay Burcunu Mayıs 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Mayıs 2014 Yay Burcu Yorumu

Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı:’’ Sevgide fedakarlık yolunu bulamayanları, asla gönül kapınızdan içeri sokmayın..! Hz.Mevlana’nın bu güzel öğretisi ile aile aşk yada iş arkadaşlarınız arasında değerlendirmeler yapmalı taşın altına elini koymaktan çekinen hayatın tüm zorluklarını üzerinize yıkan kendi yaşadıkları olumsuzluklardan bile sizi sorumlu tutan insanları hayatınızdan uzaklaştırmak için bir adım atmalısınız artık! Sizler zodyak’ın inandığı gibi yaşayan cesur barışçıl merhameti zengin kişilerisiniz. Bu özelliklerinizi size sunulan eşsiz yaşamı daha özel ve değerli hale getirmek için öncelikle kendinize yansıtarak hareket etmeniz gereken bir aydasınız. 

Oğlak Burcu Mayıs 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak Burcunu Mayıs 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Mayıs 2014 Oğlak Burcu Yorumu

Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı: ‘’Güzel günler sana gelmez. Sen onlara yürüyeceksin. Hz.Mevlana’’ Bu derin ve anlamlı söz nasıl bir yol çizmeniz gerektiğinin rehberidir sizler için. Öncelikle ay boyunca sakin olmayı başarmalı öfke ve kızgınlığın sadece zarar ve yıkımı getireceğini bilmeli iş aile ve özel yaşamınızda ki gelişmeleri sadece sizin bakış açınızdan değerlendirerek hareket etmemelisiniz. Size haksızlık edenlerle hak verenleri adil bir şekilde ayırt edebilmeli güzeli çirkinle eş tutacak davranışlardan uzaklaşmalısınız. 

Kova Burcu Mayıs 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Kova Burcu Yorumları

Kova Burcunu Mayıs 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Mayıs 2014 Kova Burcu Yorumu

Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı:’’Lisanı ağızda olanı değil; Lisanı gönülde olanlara Yâr Et Bizi… Tebessümü simasında olanı değil; Tebessümü gönülde olanlara kat bizi… Aşkı tende sananı değil; Aşkı ruhunda Cân bilenlere arat bizi.’’ Hz.Mevlana Uzun zamandır özel yaşamınızda aradığınızı bulamamış olmanın verdiği huzursuzluk iş hayatınızda sosyal ilişkilerinizde istikrar sağlayamamanıza ve en önemlisi aşka olan inancınızı kaybetmenize neden oldu. Haklısınız zordu yaşananlar, Fakat sizi size küstüren hak etmeyen bir sevdanın bilinmezliğine sürükleyen bu kaosa bir son vermeli umutsuzluğun dipsiz kuyusundan çıkmak için mücadele vermeli Aşkı ruhunda can bilenlerle yolunuzun kesişmesi için hüznü arkanızda bırakıp umuda yürümelisiniz artık.

Balık Burcu Mayıs 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Mayıs Ayı Balık Burcu Yorumları

Balık Burcunu Mayıs 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Mayıs 2014 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı: ‘’Ümitsizlik diyarına gitme, umutlar var. Karanlığa kapılma, güneşler var.’’ Hz.Mevlana nın bu güzel dizeleri karanlık gönüllerde kaybettiğiniz ışığınızı kazanabilmenin yeniden aşk’la aydınlanabilmenin ateşi olsun sizler için. Ay’ın ilk 10 günü iş ve eğitim hayatınızla ilgili konularda karşılaştığınız olay ve sorunları yönetmeye kalkan davranışlar içinde olmamalı ağzınızdan çıkan her sözün nereye gideceğini hesaplayarak hareket etmelisiniz. Birlikte çalıştığınız insanların bencilliklerini görmezden gelip yöneticilerinize yada öğretmenlerinize karşı ön yargılı davranışlar ve söylemler içinde bulunursanız kaybeden taraf siz olabilirsiniz.

Astrolog Şenay YANGEL


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
2014 Yazlık Elbise Modelleri
2014 Yazlık Elbise Modelleri

Günler hızla ilerliyor ve yaz geliyor. Çok özlediğimiz sıcak mevsime kavuştuğumuzda birbirinden güzel yazlık elbiselerimizden birini giyip, sokakları podyuma dönüştüreceğiz....

Kapat