2014 Şubat Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

2014 Şubat Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

2014 Şubat Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

2014 Şubat Ayı Burç Yorumları – Nuray Sayarı Burç Yorumları – Nuray Sayarı 2014 Şubat Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Şubat 2014′de Neler Bekliyor?

2014 Şubat Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

Nuray Sayarı Şubat 2014 Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu Şubat 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Şubat Ayı Koç Burcu Yorumları

Koç Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?

Sevgili koçlar bu ay kendi iç huzurunuzu korumaya özen göstermelisiniz. Ayın 6 sında Merkür geri hareketine başlayacak. Karşıt burcunuzdaki mars sinir sisteminizi zorlarken önünüze bir takım yeniliklerin çıkması size cazip gelebilir, iş ve kariyer yaşamınızda özelikle çalışma hayatınızla ilgili her konuda çok dikkatli düşünüp sağlam adımlar atmalısınız. Ayın 28,ine kadar yarım kalmış işlerinizi tamlamaya odaklanıp asla yeniliklere açılmamalısınız. Merkür gerileme hareketi sona erdiğinde, özgürce yeni adımlar atabilirsiniz, çalıştığınız işyerinde size yeni verilen sorumluluklar mevcut düzene ait olduğu için çekinmeden kabullenip yolunuza devam etmekte özgürsünüz. Ayrıca sosyal çevrenizde kendinizi kanıtlamaya ve dikkat çekmeye ihtiyacını olabilir. Yalnız çevrenizdeki kişilerin negatif enerjilerini üstünüzde toplamaktan kaçınmalısınız. 20-26 Şubat haftası yaptığınız işlerden tatmin olurken çalışmalarımızın maddi ve manevi anlamdaki karşılığını alıyorsunuz. Yakın akrabalarınızla ve tüm aile üyelerinizle ne kadar yakın ilişkiler içindesiniz onlarla yeterince zaman geçiriyor musunuz. Geçiriyorsanız keyif alıyor musunuz. Bu süreçte kendi içinizde duygularınızı sorgulayabilirsiniz.Jüpiter size ay boyunca sevmek ve sevilmek adına etki oluştura bilir. Aşkta yenilikçi eylemlerden kaçınmalısınız. Sağlıkta vücudunuzun iyi bir detoks’a ihtiyacı olabilir. Kendinizi bunalmış hissettiğiniz anlarda evinizin dışında zaman geçirin.Sinemaya gidin yeni filimler izleyin. Filmler, müzikli ortamlarda olmayı tercih ederseniz enerjinizi yükselteceksiniz.

Nuray Sayarı Şubat 2014 Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu Şubat 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Şubat Ayı Boğa Burcu Yorumları

Boğa Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?

Sevgili boğa bu ay mali durumunuzu sorgulayıp para harcamaktan korkarsanız evinizde ve işinizde kıtlık bilinci oluşturabilirsiniz. Sizin 8 evine etki eden Satürn borçlarınız varsa planlı ödemenizi destekliyor. Fazla kredi kartınız varsa ve harcamalarınızı abartmışsanız bunu da düzenlemek isteyebilirsiniz. Yeni planlar yapmak için uygun süreçte değilsiniz. Oldukça tedbirli hareket ederken iradenizin güçlü olduğun uda fark edeceksiniz.Artık banka kartlarını azaltılması ve ani yatırım ve alış verişler yapmayı da bırakıyorsunuz. Kedinize ve çevrenizdeki kişilere adil ve adaletli olacaksınız. Evliyseniz bu dönem eşinizle aranızda muazzam bir uyum olacak onunla çok daha iyi anlaşacaksınız.Ayrıca Evinizde maliyetlerini azaltmak ve bir “kemer sıkma” programını başlatmak için ihtiyaç yaşayacaksınız.Eğer çok eşle birlikte ortak kararlar alarak bu programı oluşturuyorsanız yeni bütçe yaparak çok basit parasal birikimler yapmanıza neden olacak ve sadece nakit payını artırmaya yardımcı olabilecek farklı işleri ve ilişkileri de oluşturacaksınız.

Sizin burcunuzun yöneticisi Venüs güneş etrafında hareket ediyor.Sizi aşk ve sevgi alanında olumlu etkiliyor

Sağlık sorunlarınız varsa bu ay şifa bulacaksınız yalnız hijyene önem vermelisiniz Sık sık ellerinizi temizlemek için gereken dikkatli gösterin.Düzenli beslenin uyku düzeninizi bozmayın. Aşk hayatınızda partnerinizin size anlattığı konuları başkalarıyla paylaşmayın. Ayrıca bu dönem iş ilişkilerinizi, paylaşımlarımızı gözden geçirmemiz gerekecek. Arzu etmediğimiz durumlar sizi bir hayli sıkıştırabilir gerilmeyin ve sakince istemediğiniz her şeye hayır demeyi bilin.

İkizler Burcu Şubat 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Şubat Ayı İkizler Burcu Yorumları

İkizler Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Şubat 2014 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili ikizler bu ay 10-16 Şubat haftası:İş hayatınızla ilgili konularda. Hazır Merkür geri hareketi başlamışken, yarım kalmış işlerinizi tamamlamanız ve işlerinizde ilerlemeniz mümkün. Hafta ortası itibariyle, Merkür Kova burcuna gerileyecek. Böylece mesleki konularda yapılan gözlemlerin yanı sıra uzmanlık, akademik gelişme, eğitim, yurtdışı, grup faaliyetleri anlamındaki konular üzerinde de düşünmeye başlayabilirsiniz. Ayın 14 15 e doğru, olumlu bir enerji topluyorsunuz. Hem kişisel hem de çalışma hayatınızla ilgili konularda hedefinize uygun şekilde hareket etme özgürlüğüne sahibiz. 17-23 Şubat haftası:Yetenekli olduğunuz alanlarda kendinizi gösterebileceğiniz Güneş-Balık burcu seyri hafta başı itibariyle devreye giriyor. Bu enerji, bazen iki yönlü davranışlar sergilemenize neden olabilir. Şu işi mi yapsam, bu iş mi benim için daha iyi olur gibi kararsızlık çekebilirsiniz. Ancak genel anlamda sanatsal konular, denizle alakalı meslekler, fotoğraf, müzik, dans alanlarında bir hayli etkili olacak. Ayrıca felsefe konularına merak duyabiliriz. Toplumla alakalı yardımlaşma hizmetlerinde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızda 24-28 Şubat haftası: motivasyonunuz ve kazanç konular üzerinde duracaksınız fakat partnerinizin bunalmasına neden olmayın. Eğer özel bir ilişkiniz ve evliliğiniz varsa sevgi dolu yaşam tarzı oluşturmak elinizde bu 1 ay harika fırsatlar oluşturabilirsiniz. Huzura çok hevesli olmalısınız ki ilişkinizin kalitesi bozulmasın. Sağlıkta soğuk algınlığına karşı dikkatli olun ve sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

Yengeç Burcu Şubat 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Şubat Ayı Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Şubat 2014 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili yengeç bu ay burcunuzda gerileyerek seyrine devam eden Jüpiterİş hayatınızla ilgili konularda bazı işlerinizin gecikerek gerekleşmesi sabrınızı zorlayabilir. Ayın ilk haftası aranızın gergin olduğu iş arkadaşlarınızla aranızda iyileştirici, sıkıntılarınızı giderici, gayet olumlu bir enerji oluşacak. Bu özel görünüm, eskiye dönük mesleki problemlerin de çözümünü sağlayacaktır. Hem kendinizi güvende hissetmenizi, hem bugüne dek iyi niyetli bir şekilde çalışarak, emek verdiğiniz alanlarda da size başarılar sunacaktır.18-19-20 Şubat haftası:İş hayatınızla ilgili konularda özellikle hafta başında karşınıza çıkabilecek teklifleri hemen kabul etmeyiniz. Üzerinde düşünmekte yarar var. Merkür gerilediği için, tam olarak doğru bir karar vermek, doğru tepsiler yapmakta zorlanırsınız. Aşkta yalnızsınız ve aşk arıyorsanız bu ay başlayacağınız ilişkiler yoğun tutkuyla başlar ve biter ciddi romantik bir ilişkiye sahipseniz aranızda anlamsız sürtüşmeleri sakince çözümlemeye özen gösterin,ayrıca Satürn burcunuza oluşturacağı açı ilişkiniz adına alamadığınız sorumlulukları kolayca almanızı sağlayacak. Sağlığınız mükemmel.Fakat kilo almamaya özen gösterin.

Aslan Burcu Şubat 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Şubat Ayı Aslan Burcu Yorumları

Aslan Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Şubat 2014 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili aslan bu ay aşk hayatınızla ilgili İdeallerinizin, ilerisini düşünerek akıllıca ele almamızda yarar var. Duygusal hassasiyetleriniz, ilişkinizin geleceğini olumsuz etkileyebilir. İş ve kariyer alanlarınızda güven arzunuz, başkalarıyla olan her türlü iş bağlantılarınız güven duygunuzun artmasıyla yeniden yapılanabilir. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkilerinizi ele almanız gerekiyor. İyi niyetinizi sorgulamayın kimin sizin için ne düşündüğüne asla takılmayın sizin için aslında önemli olan tek şey siz kendiniz adına ne düşünüyor ve kendinizi nasıl hissediyorsunuz. Bu ay burcunuzda gerçekleşecek dolunay fazlı kendinizi cesur hissetmenize neden olurken hemen her konuda ön yargılı davranışlar içinde olmanıza da neden olabilir.Çalışma hayatınızla ilgili konularda ayın son iki haftası özgür duygularınız ağır basıyor.Satürn mevcut yaşam tarzınızı gerçekten kaldıramayan insanları çevrenizden arındırmak isteyebilirsiniz. Ayrıca kendinizi eksik hissetliğiniz işler ve konularda geliştirmek için eğitim anlamak ve sorumluluk almaktan hiç çekinmeyeceksiniz. Jüpiter ve Satürn kariyer evinizi desteklerken.Size Nakit para ve yatırımlar konusunda sıçramalarda yaşatabilir. Kendinize özel harcamalar yapmaktan kaçınmayacaksınız. Aşk hayatınızda siz ne istiyorsanız ve nasıl planlar yapıyorsanız partnerinizin desteği ile olumlu enerji kazanıyorsunuz. Bu aralar sevdiğiniz insanın ekonomik sorunlarını dinleyerek ona yardımcı olmaktan da keyif ala bilirsiniz. Sağlıkta alkol tüketimine karşı dikkatli olmalısınız.

Başak Burcu Şubat 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Şubat Ayı Başak Burcu Yorumları

Başak Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Şubat 2014 Başak Burcu Yorumu

Sevgili başak bu ay aşk hayatınızla ilgili konularda titiz duygular içinde olup hareket etmelisiniz. Sosyal çevrenizde bazı arkadaşlarınız sizi yeni biriyle tanıştırmak isteyebilir fakat unutmayın Merkür geri harekette bu dönem birileriyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Sosyal ve aşk adına Yeniliklerde bulunmayı düşünüyorsanız, mutlaka üzerinde iyice düşününüz.Ailenizle ve onların işleri ile ilgili konularında da etkili bir tamamlayıcı olacaksız adım atacağız. Dolunayının size etkisi sinir sisteminizi hassaslaştırabilir. Kendinizi gergin hissetliğiniz anlarda, uykunuzu almaya ve doktorunuza danışarak kalsiyumlu ve bol E ve C vitaminler alın, bol su tüketip kafeini azaltın. Ayrıca aile büyüklerinizle bütünleşin onları ihmal etmeyin. Bir yakınınızın yada önemli bir arkadaşınızın sağlık sorununu duyup üzülebilirsiniz. Sizi zorladığını hissettiğiniz iş sorumluluklarını imkanınız varsa erteleyin. Ayın 22 23 24 25 günlerinde. İş konuları, sağlık meseleleri, sürpriz başarılı sonuçlar sizi çok sevindirebilir.Manevi hayatınızı ilgilendiren konular üzerinde dikkatlice konsantre olup dualarınızla bütünleşiyor ve isteklerinizi gerçekleştiriyorsunuz, yeni bir yatırım planlıyorsanız mutlaka ertelemeli Merkür geri hareketteyken sadece bu konuda araştırma yapmalısınız. 24-28 Şubat haftası:eğitim sorumluluğu içinde olanlar güvesizliklerden arınıyor ayrıca size eğitim veren ve bilmediklerinizi öğreten kişilerden çevremizden destek görebiliriz. Yüksek eğitim e hazırlanıyorsanız lütfen Bilinçli bir şekilde tercihlerde bulunabiliriz. Fikrine Güven duyduğunuz kişilerden yardım almaktan çekinmeyin. Ay bitene kadar Aşk ve ilişkilerde ciddi adımlar atmanız ve radikal kararlar alıp vermeyin.Aşk yaşamı sizin için özel olmalı kargaşa kaldıramayacak kadar hasasınız. Ay boyunca Sağlık mükemmel.

Terazi Burcu Şubat 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Şubat Ayı Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Şubat 2014 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili terazi bu ay burcunuzda seyrine devam etmekte olan mars ayın 12 13 14 15 günlerinde size gerilim enerjisi yükleyebilir yapmanız gereken en iyi şey her an sakin olmaya özen göstermek. Aşk hayatınızdaEğer üzgün ve yalnız Terazi iseniz, korkmayın; sıradan ilişkilere kalbinizi kapatıyor ve korunuyorsunuz. Önceliğiniz iç huzurunuz olmalı! yalnız kalmayacaksınız ama seçilen değil seçen kişi olmak istemeniz en doğal hakkınız. Evliyseniz yada süregelen bir ilişki ile yaşamda yol alıyorsanız ve ilişkinizde sorunlar yaşıyorsanız bir danışmandan yardım almalısınız. Romantizm ve uzun vadeli sadakati güçlendirip alemlerde non-stop mutluluğu yakalamak elinizde iş ve kariyer alanlarınızda farklı alanlarda olumlu yönde destekleyici bir oluşum meydana gelecek. Bu siz Teraziler için, iş hayatınız, toplumsal yaşamınız, kendiniz için ilerisi adına bir yol belirleyeceğiniz, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek adına güven duygunuzu yükseltici bir dönem. Yatırım yapmayı ve iş ortamı değiştirmeyi isterseniz lütfen değişimleri hayata geçirmek için Merkür Balık burcunda geri hareketini bitmesini bekleyin. İş yerinizi ve konumunuzu korumaya alın size oynana gizli oyunlarla yüzleşmeniz karşısında gerilmeyin yüzleştiğiniz gerçekler için şükerip teşekkür edin. Hem parasal hem de ilerisi adına başarılı olabilmek için, iletişimin önemi lütfen bireysel tarzınızdan ödüm vermeyin. Sağlığınız adına göz ve cildinize önem verin.

Akrep Burcu Şubat 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Şubat Ayı Akrep Burcu Yorumları

Akrep Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Şubat 2014 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili akrep ayın ilk 15 ile birlikte hayatınızın tamamı, iletişim ve ilişkiler hususunda yenilikler yapma adına girişken tavırlarınızın artmasıyla yaşam sizin için kolaylaşacak. İş hayatınızda sizi zorlayan, hatta geçimsizlikleriyle sizi yıpratan kişilerden burcunuzda bulunan Satürn size sunduğu sorumluluk ve ilkeli hareket etmeniz nedeniyle gezegenin net enerjisini, net iş hayatınızda yaşayacak ve hissederek tüm zorluklardan önünüze çıkan fırsatlarla arınacak ve kurtulacaksınız. 21, 22 ve 28 şubat süreci parasal ilişkilerde kayıplar yaşayabilirsiniz. Parasal alışverişlerde düşünmeden atılımlar yapmayınız. Aşk hayatınızda sağlıklı bir ilişki sürdürmek istiyorsanız iç sel dinginliğinizi arttıracak ortamlarda bulunmaya özen göstermelisiniz. Sağlığınızda Dolunay’ın sert etkisi yorgunluk hissi verebilir. Kendinizi dinlendirmeye özen gösterin. Venüs, enerjisi göremediğiniz güzellikleri görmeniz ve kabullenmeniz konusunda yardımcı olacak. 14, 15 ve 16 şubat tarihleri iş hayatınızda ve günlük çalışmalarınızda oturmamış işlerinizin özel projeler geliştirerek oturtacak, ortaklaşa yaptığınız çalışmalarda girişken ve çözümcü tavırlarınızı arttırarak size uyum göstermeyen kişilerle dengeli ilişkiler kurmanız sayesinde kendinizi dinleterek fikirlerinizin de önem kazanmasıyla iş hayatınızda tamamen yolunuzu açacaksınız. Maddi bakımdan sizinden alınmış para ve fırsatlar ayın son üç gününde sizi geri dönecektir. Aşk hayatınızda cinsel açıdan ve duygusal açıdan ayın ilk 15 gününde uyumsuzluklar olabilir, mümkün olduğunca sakin ve huzurlu olmaya özen göstermelisiniz. Bu ay sağlık durumunuz oldukça iyi. Beslenme düzeninize özen göstermeniz sağlığınıza sağlık katacaktır.

Yay Burcu Şubat 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Şubat Ayı Yay Burcu Yorumları

Yay Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Şubat 2014 Yay Burcu Yorumu

Sevgili yay ay boyu enerjinizin yükselerek artması güncel ve çalışma hayatınızda yaptığınız ve yeni yapmayı planladığınız işlerle kendi sınırlarınızı ve size sunulanları hem kabul edecek hem de kendinizi kabul ettireceksiniz. Bu ay çalışma ve kazanma konusunda dürüstlüğünüzün bir kez daha geri dönüşümünü başarı olarak elde edeceksiniz. Aşk hayatınızda evli olanlar için yaşanmış tüm olumsuzluklardan kolaylıkla arınmalar, yenilik ve huzur getirecektir. Flört edenler için uzun bir süredir yaşanmış olan gerginlikler, uyumsuzlukları çözerek dengelenecektir. Bu ay sağlığınız iyi olsun istiyor iseniz, kendinizle ilgili asla ihmalci olmamalısınız genel anlamda bu ay, iş hayatınızda sizi zorlamış olan kişilerin izlerinden kurtulma mücadelesi verebilirsiniz. Mümkün olduğunca affedici olmaya, geçmişe takılı kalmamaya özen gösterdiğiniz taktirde geçmişi hayatınıza çekmeyerek zorluklar konusunda tekrarlar yaşamayacaksınız. Parasal durumunuzla ilgili sürpriz paraların elinize geçmesi maddi açıdan güç ve güven kazanmanıza olumlu yönde etki edecektir. Merkür geri hareketi kariyer ve parasal durum, artı gecikmiş işler ve planlar kariyer evinizin yöneticisi Venüs’ün oğlak burcunda ilerleyişi, işleriniz açısından yenilikleri kolaylıkla getirecektir. Yeni ortaklıklar kurmak için, mümkün olduğunca çok iyi düşünmeye ve acele etmemeye özen göstermelisiniz. Değişimler yapma konusunda ise önünüze gelen fırsatları düşünerek ve askıya alarak değerlendirin.

Oğlak Burcu Şubat 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Şubat Ayı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Şubat 2014 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili oğlak bu ay aşk ve ilişkiler konusunda sağdık kalmaya, bir ilişkiyi bitirmeden bir ilişkiye başlamamaya özen göstermelisiniz. Mümkünse de geçmişe özlem duymamalısınız. Bu ay sağlık durumunuz sizi korkutabilir, özellikle solunum rahatsızlıklarına dikkat etmelisiniz. Merkür’ün 6 şubat’ta gerilemeye başlaması tüm yarım kalan hayal ve planlarınız hızlandıracak. İş hayatınıza kolaylıklar getirecek. Evli ve düzenli bir yaşama sahipseniz partnerinizin size güven duymasına biraz olsun zaman ayırarak anlayış göstermelisiniz. Aile ilişkilerinizde Ama ebeveynlerinizin ani yaşamaya başlayacağı geçici sorunlar sizi zorlayıp yorabilir. Her zaman yaptınız detaycılığı kendinize ve yakınlarınıza bu ay yapmayın. İsyan ve şikayetçiliği de bitirin. Burcunuzun yönetici gezegeni Satürn akrep burcunda burcunuz bu ay oluşturacağı sert acı kıskançlığınızı ve tahammülsüzlüğünüzü arttırabilir. Bu durumu göz ardı etmeden, artı size verilecek imkanları da göz ardı etmeyin. Hemen her konuda kararlı olun. Bu ay duygusal dünyanız ve zorlandığınız ilişkiler hususunda kendinizin bulacağı çözümlerle ya hep ya hiç karlarıyla hareket edeceksiniz. Tatil planları yapıyorsanız gecikmeler yaşamanız söz konusu maddi açıdan yapamadığınız işleri yapmanızın getirisiyle güçlenecek, almayı planladığınız ev yada araba gibi önemli yatırımları da yapabileceksiniz. Sosyal işlerinizde ve beklentilerinizde artan fırsatlar ve oluşacak yenilikler sizlere güç ve güveni bir arada güçlü imkanlarla sunacaktır. Bitirdiğiniz hiçbir şeye iş hayatında asla geri dönüş yapmayın. Güven duymadığınız kişi ve ortamlar ile hiçbir işe kalkışmayacaksınız. İş hayatınızda yönetici yönleriniz ortaya çıkacak. Planlarınız dışında yeni imkanlar sizlerin çalışma enerjisini oldukça arttıracak.

Kova Burcu Şubat2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Şubat Ayı Kova Burcu Yorumları

Kova Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Şubat 2014 Kova Burcu Yorumu

Sevgili kova bu ay maddi bakımdan sürpriz olanaklar yeni kapıların, koşulsuz sevgiyle açılmasına neden olacaktır. Bu ay birlikte çalıştığınız aynı düzeni ve ortamı paylaştığınız kişilerle sadece iyi geçinmeye özen gösterin ki, hiçbir şartınız ve kuralınız bozulmasın. Bu ay aşkta artan sorumluluklar ilişkinizin geleceğine huzurla yön verecektir. Kaygılanıp huzursuz olduğunuz konu ve olaylarla çözümcü olmanızın rahatlığını da net bir şekilde yaşayacaksınız. Bu ay sağlık hayatınızda sindirim ve bağışıklık sisteminize özen gösterin. Bu ayın ilk haftası ile birlikte iş ve çalışma hayatınızda mevcut iş düzeninizin dışında güçlü ortaklıklar yapabilir, beraber çalıştığınız kişiler ile birlikte dengeli iş birlikteliği ve düzenlerini yaşayabilirsiniz. Güncel hayatınızda zorlandığınız iş ve ortamlarda düşüncelerinizi değiştirerek çalışma yolunuzda tıkandığınız ve zorlandığınız her şeyden kolaylıkla arınacaksınız ve bu sayede kendinizi aşacaksınız. Özelikle iş hayatı ve kariyer durumunda önemli yükse işler olacaktır. Gerek birilerini yükseltme gerekse kendinizi yükseltme konusunda, sadece dürüst ve adil olmanız neticesiyle kapanmış yollarınızı kolaylıkla açacaksınız. Yurt dışıyla ilgili seyahat teklifleri alabilir, keyifli yeni çevrelere de katılabilirsiniz. iş hayatınızla ilgili oturtamadığınız güncel düzeninizi net bir şekilde düzenleyecek, yapmayı planlayıp risk olarak gördüğünüz değişimleri de kolaylıkla hayata geçirebileceksiniz. Parasal harcamalarınızda savurgan ve düşüncesiz alışverişler yapmamaya özen göstermelisiniz. içsesinize muhakkak kulak verin. Kendi benliğinizi rahatlatacak düzenlemeleri de biran önce yapmaya özen gösterin. Ve anı yaşayın sadece anı.

Balık Burcu Şubat 2014 Nuray Sayarı Burç Analizi

2014 Şubat Ayı Balık Burcu Yorumları

Balık Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Şubat 2014 Balık Burcu Yorumu

Sevgili balıklar bu ay burcunuzda gerilemeye başlayan Merkür yılın ilk gerilemesine 6 şubatta başlayıp 28 şubatta kadar devam edecek güncel yaşamınız ve sorumluluğunu taşıdığınız işlerde bu günün işini yarına bırakmayın. Duygu ve düşüncelerinizde sadece kararlı olun. Bu ay aşk hayatınızda uzlaşmalar yerini tartışmalara bırakabilir. Ve ilişkinizin bugününe ve geleceğine ait yeni planlarınız olursa muhakkak şans veren olun. Ayın ilk 20 si ile birlikte ani tatil planları gündeme gelebilir. Bu dönem tatil planlarına ve tekliflere acık olmayın sağlıkta spor sakatlıklarına karşı dikkatli olun. Ayrıca kimsenin üzerinizde baskı kurmasına izin vermeyin. Jüpiter’in diğer üç gezegenle yaratacağı konum nedeniyle planlarınız ve değer yargılarınız temellerinden sarsılacak. İnsanın bazen geleceğe odaklanması bugün olan gelişmeleri kaçırmasına neden olabilir. Ancak bugünkü küçük detaylar gelecekteki başarının temelleridir. 8 şubat Merkür’ün 2. Kaynaklar Evinizde mantıksız Neptün ile gireceği konumla beraber kafanız pek çok yaratıcı fikirle dolacak. Yalnız unutmayın ki yanlış yönlendirici fikirler insanlara gereksiz harcamalar yaptırarak zarara neden olabilir. Dolunay’ı sayesinde macera açlığı çekeceksiniz. Merkür ile Satürn’ün bugün dünyayı çok küçük göstermeleri nedeni ile ve Jüpiter’in Dolunay’a karşı alacağı konum sonucu, gündelik monoton işlerden kaçmak isteyeceksiniz. 17-22 şubat tarihlerinde Jüpiter ve Mars konumları içinizdeki macera aşkını körükleyecek. Arzularınızın öfkeye dönüşmesi yerine onları yeni deneyimlerle tatmin etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Kaynak: www.nuraysayarishop.com/Aylik-Burc-Yorumlari,DP-40.html


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
2014 Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları
2014 Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2014 Mart Ayı Burç Yorumları – Şenay Yangel Burç Yorumları – Şenay Yangel 2014 Mart Ayı Burç Yorumları – Aylık...

Kapat