Acıbadem Mobil Sağlık’tan ‘Evde ve İşyerinde Diyetisyen Hizmeti’

Acıbadem Mobil Sağlık'tan 'Evde ve İşyerinde Diyetisyen Hizmeti'

Acıbadem Mobil Sağlık’tan ‘Evde ve İşyerinde Diyetisyen Hizmeti’

‘Yeni Dünya’nın Yeni Sağlık Hizmeti’ anlayışıyla sağlık hizmetlerini hastane dışına taşıyarak mobil şekilde sunan Acıbadem Mobil Sağlık, şimdi de evde ve işyerinde diyetisyen hizmeti sunuyor…

Acıbadem Mobil Sağlık tarafından geliştirilen ‘Evde ve İşyerinde Diyetisyen Hizmeti’, vakit darlığı ya da sağlık problemleri yüzünden dışarı çıkamayan ve yoğun iş temposu sebebiyle kendine zaman ayıramayan kişiler için hazırlandı. Bu hizmet ile yerinizden ayrılmanıza gerek kalmadan olduğunuz yere gelen Acıbadem Mobil Sağlık Beslenme ve Diyet Uzmanı ile birlikte vücut kilo oranınızı hesaplayabilir, size uygun bir beslenme programı çıkartabilir ve düzenli kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

Yorucu şehir hayatı, iş ve özel hayata bağlı yaşanan stres, dengesiz beslenme alışkanlıkları ve özellikle hareketsizlik, sağlığımızı önemli ölçüde etkileyen faktörlerdir. Tüm bunlara zamansızlık problemi de eklenince sağlıksız bir hayatla karşı karşıya kalmak kaçınılmaz hale gelir. İşte tüm bu problemlerle baş edebilmek için Acıbadem Mobil Sağlık size, ‘Evde ve İşyerinde Diyetisyen Hizmeti’ sunuyor.

Özellikle  dışarıya çıkacak vakti olmayan (Çocuğu olan anneler ve işyerlerinde uzun ve yoğun saatler geçiren kişiler), sağlık problemlerinden dolayı dışarıya çıkamayan (Onkolojik hastalar, yatağa bağımlı hastalar, kilodan dolayı yürüme problemi olan hastalar vb.) veya hastane ortamında bulunmayı tercih etmeyenler için geliştirilen program ile kişilerin, diyetisyenlerle yapacağı görüşmeler, kendilerine uygun zaman ve mekana göre organize edilebiliyor.

Sunulan bu hizmet kapsamında; Acıbadem Mobil Sağlık Beslenme ve Diyet Uzmanı tarafından yapılan kan tetkikleri ve vücut yağ analizi sonuçlarına göre kişiye özel bir diyet programı hazırlanıyor. Hazırlanan bu diyet programının yanında görüşme sayısı kişiye ve durumuna bağlı olarak, 10 günde bir evinizde veya işyerinizde düzenli kontrollerle gerçekleşiyor. Böylece kişiler, sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazanırken, bedensel ve ruhsal sağlıklarını da korumaya başlıyor.

Yaşa, cinsiyete, sağlık durumuna ve kişisel alışkanlıklara uygun olarak hazırlanan beslenme programının; vücudun ihtiyacı olan enerji ve besin öğelerinin dengeli bir şekilde alınmasına yardımcı olarak, kişilerin daha sağlıklı bir hayat sürmelerini hedeflediğini anlatan Acıbadem Mobil Sağlık Beslenme ve Diyet Uzmanı Burcu Yıldız, “Kilo probleminiz olsa da olmasa da sağlıklı beslenmeyi öğrenmeli, bedensel ve ruhsal sağlınızı koruyarak, fiziksel, biyolojik, genetik ve sosyal yaşantınıza uygun diyet programını uygulamalısınız. Yeterli ve dengeli beslenme alışkanlığı, formunuzu korumaya yardımcı olurken, sosyal yaşantınıza da olumlu yönde etkiler” dedi.

Acıbadem Mobil Sağlık Evde ve İşyerinde Diyetisyen Hizmetleri

  • Zayıflama programı
  • İşyerinde beslenme
  • Hastalıklarda beslenme
  • Sporcu beslenmesi
  • Gebe-emziklilikte beslenme
  • Diyabet beslenmesi
  • Kilo alma programı
  • Bebek-çocuk-erişkin beslenmesi

Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri

Acıbadem Mobil Sağlık, evde ve işyerinde sunduğu mobil sağlık hizmetleri ile geleceğin sağlık sistemini şekillendirmeyi, sağlık sektörüne yeni ve yenilikçi bir bakış açısı getirmeyi kendine amaç edinmiştir. Türkiye’deki Mobil Sağlık biliminde yeni bilgi ve uygulamalar konusunda öncülük ederken, dünyadaki Mobil Sağlık teknolojisindeki son gelişmeleri de yakından takip eden Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri, sınıfının en hızlı büyüyen şirketi seçilerek Frost & Sullivan 2012 Pan Avrupa Büyüme ve Liderlik ödülüne layık görülmüştür. Sunduğu acil sağlık ve evde sağlık hizmetlerinin yanı sıra, bireyler ve kurumlar için geliştirdiği Mobil Sağlık çözümleri ile hayatı kolaylaştırmaktadır.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Bambum Glass Serisi
Bambum Glass Serisi

Cam sebiller “Bambum Glass Serisi” ile saraylardan evlerimize giriyor!

Kapat