Amerika’dan Hangi Markalar Alınır?

Amerika’dan Amerika menşeli ürünler alırsanız fiyat açısından Türkiye’den çok daha uygun fiyata alabileceğiniz şeyler bulabilirsiniz. Tommy Hilfiger, Gap, Banana Republic gibi markaların outlet mağazalarından normalden çok daha düşük fiyatlı ürünlerini alabilirsiniz. Victoria’s Secret gibi markalara outletlerde çok uygun fiyatlara rastlayabilirsiniz, zira merkezi yerlerde Türkiye’de de olduğu gibi fahiş fiyatlara satıyorlar.

Tommy Hilfiger, Guess, GAP, Levis, DKNY, Calvin Klein, Hollister, Abercrombie, Ray Ban, MAC gibi markalar Amerika’da ucuza kaliteli ürünleri bulacağınız Amerika’ya özgü markalardır. Spor ayakkabı için Foot Locker, Skechers, Adidas, Nike gibi markalara, klasik tercihleriniz için de Nine West’e mutlaka uğramalısınız.

Iphone, Ipad gibi Apple ürünlerinin aksesuarlarını da Türkiye’ye göre çok daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Bunlar için zamandan tasarruf etmek istiyorsanız internet üzerinden BH Photo Video,  Ebay veya Amazon gibi sitelerden alışverişinizi yaparak mağazanın dilediğiniz şubesinden veya doğrudan Amerika adresinden teslim alabilirsiniz. Böylelikle daha geniş seçenekleri hem kalite, hem özellik hem de fiyat olarak kıyaslayabilirsiniz. Fotoğraf makineleri, laptoplar, telefonlar ve elektronik eşya aksesuarları oldukça fazla çeşit bulabileceğiniz ve Türkiye’ye göre çok daha uygun fiyatlara alabileceğiniz ürünlerdir. Ayrıca teşhir ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Bunlar genelde yeni model çıktığında ikinci planda kalmış olan ürünlerdir ve Amerika’da teknolojinin daha hızlı ilerlediğini düşünürsek kârlı bir alışveriş olacağını söyleyebilirim. Ürünün fiyatını hesaplarken Türkiye’ye getirdiğinizde kullanabilmeniz için ödemeniz gereken parayı da hesaba katarsanız telefonun size toplamda ne kadara mâl olacağını tam olarak hesaplamış olursunuz.

Tüm bunları Time Square ya da 5. Cadde’de  gezerek yapabileceğiniz gibi sadece tek bir tık ile de yapabilmeniz de mümkün. Amerikapostam.com’dan hızlı kolay ve güvenilir bir şekilde alışverişinizi yapın, Amerika’ya gittiğinizde de yeni yerler görmenin tadını çıkartın.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Ev Almak İsteyenlere Dünyada Eşi Benzeri Olmayan Bir Ev Önerim Var!
Ev Almak İsteyenlere Dünyada Eşi Benzeri Olmayan Bir Ev Önerim Var!

Öyle bir evlilik hayal edin ki, cicim aylarınız hiç bitmesin. Bu mümkün mü? Şimdi size bahsedeceğim proje bunun mümkün olduğunu...

Kapat