Cilt Lekeleri İçin Aspirin Maskesi

Cilt Lekeleri İçin Aspirin Maskesi

Günümüzde sivilce tedavisi için sıkça kullanılmaya başlayan aspirin maskesi yalnızca sivilcelerin ortadan kaldırılması için değil, aynı zamanda sivilcelerin geride bıraktığı izlerinde yok edilmesinde çok yararlı bir maske çeşididir. Üstelik cilt lekelerine aspirin maskesi uygulamak hem çok pratik hem de çok ucuz bir güzellik yöntemlerindendir. Cildinizde sivilcelerden dolayı lekelenmeler ya da kırmızı ve kahverengi cilt lekeleri varsa eğer aspirin maskesi uygulayarak tüm bu lekelerden kısa sürede kurtulup cildinizin enfes görünmesini sağlayabilirsiniz. Cilt lekeleri için aspirin maskesinin hazırlanışı ve uygulanışı şu şekildedir:

Cilt Lekelerine Aspirin

Cilt lekelerine aspirin maskesini hazırlamak oldukça kolay bir yöntem olduğu gibi, uygulaması da son derece pratik ve çok etkili bir maske çeşididir. Cilt lekelerinin aspirin maskesi ile tedavisi için öncelikle cildinizi saf su ile iyice yıkayın ve elinize cildinize yetecek kadar aspirin alıp ezerek tüm cildinize aspirinleri sıvayın. En az 15 dakika cildinizde aspirinleri kurumasını bekleyin. Eğer cilt lekeleriniz çoksa ve büyükse aspirin maskesini cildinizde yarım saat kadar tutabilirsiniz. Aspirin maskesinin ciltte uzun süre durması hiçbir sakınca yaratmamaktadır.

Cilt lekelerine aspirin maskesi haftada 2-3 defa uygulanmalıdır, ancak kuru cilt yapısına sahip olan kişiler haftada bir kez uygulamalıdır. Çünkü aspirin maskesi kuru cilt yapısına sık uygulandığı zaman cildin daha çok kurumasına neden olabilir. Cildiniz eğer hassas değilse gün aşırı bile uygulayabilirsiniz. Çok hızlı bir şekilde etkisini gösterecek olan aspirin maskesi, kısa süre içinde cilt lekelerinden kurtulmanıza yardımcı olacak. Deneyin ve sonuçlarını görün.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Ev Yapımı Ağda Nasıl Yapılır?
Ev Yapımı Ağda Nasıl Yapılır?

Günümüz kadınlarının hemen hemen hepsi istenmeyen tüylerinden arınmak için tüylere çözüm olan bazı yöntemleri evlerinde kendi başlarına uygulamakta ya da...

Kapat