Cilt Yağlanması İçin Yeşil Zeytin Maskesi

Cilt Yağlanması İçin Yeşil Zeytin Maskesi

Cilt yağlanmasına ne iyi gelir? Cilt yağlanmasına karşı maske, yağlı ciltlere yeşil zeytin maskesi, yeşil zeytin maskesi nasıl yapılır? Cildinizin yağlı olmasından yana şikayetleriniz varsa, yeşil zeytin maskesi sayesinde cilt yağlanmasına elveda diyebilirsiniz. Üstelik cilt yağlanmasına iyi gelen yeşil zeytin maskesini hazırlamakta, uygulamakta çok pratik…

Cilt Yağlanmasına İyi Gelen Maske Tarifi

Öncelikle 1 çorba kaşığı yulaf unu, 1 çay kaşığı kil, 1 çay kaşığı süt ve 1 çay kaşığı susam yağını karıştırın ve hazırlamış olduğunuz karışımı cildinize yavaş yavaş sürün. Beş dakika karışımı cildinizde beklettikten sonra yavaş yavaş ovalayarak çıkartın.

Formülü uyguladıktan sonra, peeling yaptıktan sonra bu kez 1 adet elma, 1 adet limon, 1 adet armut, 3 adet taze üzüm, 3 adet çekirdeği çıkarılmış yeşil zeytini ve 1 kahve fincanı kadar sütü karıştırıp blenderdan geçirin. Ardından cam bir kavanoza yerleştirin ve 3 gün boyunca her akşam, peeling yaptığınız cildinize pamuk yardımıyla bu maskeyi uygulayın. Karışım bitince yenisini hazırlayın.

Düzenli olarak uygulamaya özen gösterin. Sabahları ise yüzünüze nemlendirici tonik uygulayın. Cildinizin gözenekleri kısa zamanda mükemmelleşecek ve yağlanma sorununuz ortadan kalkacaktır.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
2014 Şubat Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları
2014 Şubat Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları

2014 Şubat Ayı Burç Yorumları – Nuray Sayarı Burç Yorumları – Nuray Sayarı 2014 Şubat Ayı Burç Yorumları – Aylık...

Kapat