Doğal Bileşenler Cildinizde Hayat Buluyor

Biz kendimizi her ne kadar genç hissetsek de cildimiz bazı durumlarda bize ayak uydurmakta zorlanır. Stres başta olmak üzere yetersiz uyku, hava kirliliği, vitamin ve mineral yönünden yetersiz beslenme ve çevre kirliliğinin cildimiz üzerinde yarattığı baskı düşünüldüğünde zamanın yıpratıcı etkilerine karşı koymakta zorlanmasına pek de şaşırmamak gerek.

Cildimiz ihtiyaç duyduğu doğal kaynakların onarıcı etkisine her zamankinden daha çok muhtaçken bu kaynaklara ulaşmak her zamankinden çok daha zor hale geldi. Yves Rocher bünyesindeki uzmanlar bunun bilinciyle doğada bulunan bitkisel aktiflere onların doğal içeriğine ve zenginliğine zarar vermeden ulaşmanın yolunu ararken çığır açan Doğal Özümseme Teknolojisini keşfettiler. Bu keşfin ışığında farklı coğrafya ve iklimlerde mükemmel adaptasyonla hayatta kalmayı başaran Yaşam Bitkisi üzerinde yaptıkları özel çalışmalar, bu bitkiden elde edilen aktiflerinin cilt tarafından üretilen mTor proteinlerini büyük oranda arttırdığını gün yüzüne çıkardı. Bu teknolojinin belki de en büyük artısı elde edilen aktiflerin doğal kaynaklı olması sebebiyle cilt tarafından tanınarak hemen özümsenmesi.

Kırışık karşıtı ve sıkılaştırıcı bakım için doğal bileşenlerin yeterli olduğunu gösteren Yves Rocher’in özel ürünleri Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği de taşıyor.  Sérum Végétal Kırışıklık Karşıtı ve Sıkılaştırıcı Bakım Seti Yaşam Bitkisi ve Akasya Reçinesinden elde edilen özel içeriğiyle ihtiyaç duyduğunuz bakıma ulaşmanız için 7 farklı ürünü içerisinde barındırıyor. Konsantre Serum, Gece Kremi ve Gündüz Kremi temel ürünler olmak üzere Temizleme Sütü, Tonik, Dudak ve Göz Kremi, Makyaj Temizleme Mendillerinden oluşan bu özel set %100 doğal içerikler kullanılarak üretilmişlerdir. Ürünlerin her biri özel dokusu sayesinde cilt tarafından anında emilir ve özümsenir. Uyguladığınız ilk andan itibaren hızla çalışmaya başlayan ürünlerin etkisini elleriniz vasıtasıyla ısıtarak ve masaj eşliğinde uygulayarak arttırmanız da mümkün

Sürekli yenilenen ve tazelenen doğanın ışıltısını cildinize taşımak için Yves Rocher’in Kırışıklık Karşıtı ve Sıkılaştırıcı Bakım ürünlerine bir şans verebilirsiniz. Etkili bir sonuç almanız için bizim size tavsiyemiz Konsantre Serum, Gündüz ve Gece Kremlerini set olarak kullanmanız. Bu sayede 24 saat boyunca cildiniz gençleşmeye devam edebilir.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
BİR HAYALİN PEŞİNDE
“HAYALLERİNİZİN SEYAHATİ ARTIK BİR TIK ÖTENİZDE”

CNN ve New York Times gibi sektör öncüleri tarafından önerilen en hızlı ve kapsamlı seyahat arama sitesi “Momondo.com”, size rüyalarınızı...

Kapat