Dünyanın İlk Spor Sandalet Markası Teva Türkiye’de…

Dünyanın İlk Spor Sandalet Markası Teva Türkiye’de

Dünyanın İlk Spor Sandalet Markası Teva Türkiye’de

Amerika’nın en çok ilgi çeken turistik bölgelerinden Büyük Kanyon’da rehberlik yapan Mark Thatcher, 1984 yılında ayakkabı ve sandalet dünyasında devrim yaratacak bir buluşa imza attı. Thatcher, spor ayakkabı ve sandaletlerin en önemli özelliklerini bir araya getirerek dünyanın ilk spor sandaleti TEVA’yı yarattı. Macera tutkunlarına attıkları her adımda güç ve dayanıklılık kazandırmak için yaratılan TEVA, büyük beğeni toplayan tasarımlarıyla kısa sürede bir trend halini aldı. TEVA, sadece doğaya meydan okuyanlar için sunduğu tasarımlarla da sınırlı kalmadı; ORIGINAL UNIVERSAL modelleriyle kalitesini şehrin koşturmacası içinde her adımda konfor arayanlara taşıdı. Tüm tasarım ve koleksiyonlarıyla Türkiye’ye gelen TEVA, şimdiden moda dünyasında taşları yerinden oynatmayı başardı.

Dünyanın İlk Spor Sandalet Markası Teva Türkiye’de...

İlk önce dağcılar, yürüyüşçüler, bisikletçiler, koşucular ve denizciler için tasarlanan, sağlam ve kaymayan taban yapısı ile zorlu dağlar, azgın nehirler ve patikalar üzerinde hakimiyet kuran TEVA, şehirde konfor arayanları da unutmuyor. TEVA, ORIGINAL UNIVERSAL modeli ile sandalet modasına yeni bir tarz getiriyor. TEVA’nın 30 yıl önce üretilen ilk sandalet modeli ile aynı kalıbı taşıyan ORIGINAL UNIVERSAL serisi, gücü ve dayanıklılığı, şıklık ve kendine özgü bir tarz ile birleştirerek şehre taşıyor. Üst bantları dayanıklı perlon dokuma olan ORIGINAL UNIVERSAL modelleri, toka ve döngü kayışı bağcıkları ayarlanarak ayağa mükemmel şekilde oturuyor. Birden fazla noktadan ayarlanabildiği için ayağa kusursuz bir biçimde uyum sağlıyor. TEVA ORIGINAL UNIVERSAL, günlük aktivitelerinizi rahatlıkla yerine getirebileceğiniz, kesin ve eksiksiz performans ile dayanıklılığı bir arada sunan Durabrasion teknolojisine sahip kauçuk dış tabanı ile dikkat çekiyor. Anatomik iç taban ise belirli bir süre kullanıldıktan sonra ayağın şeklini alıyor.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
D Vitamini Nedir? D Vitamini Eksikliği Nelere Yol Açar? Hangi Besinler D Vitamini Açısından Zengindir?
D Vitamini Nedir? D Vitamini Eksikliği Nelere Yol Açar? Hangi Besinler D Vitamini Açısından Zengindir?

D vitamini vücutta kemik gelişimi ve kalsiyumun kemiğe yerleşmesinde çok önemli rol oynar. Güneş ışığına yeterince maruz kalınması ve D...

Kapat