En Kaliteli Hastane

Hastanenin kalitelisi olur mu, demeyin. Asıl hastanelerde kalite önemlidir. Sağlıklı beslenmeye çalışıyor ve sağlıklı bir hayat sürmeye dikkat ediyor olsanız dahi hastalıklar her an gelip sizi bulabilir. İşte o anda hastanelerde kalitenin ne kadar önemli olduğunu benim gibi siz de hemen anlarsınız. Benim uzun süredir sağlık kontrollerimi yaptırmak ve rahatsızlıklarımı tedavi ettirmek için centralhospital.com adresinden randevu alıp bu hastaneye gidiyorum. Gayet memnun olduğum için herkese de önermek isterim.

Öncelikle hastanenin gerçekten güler yüzlü bir personeli var. Temizlik görevlisinden hemşiresine kadar herkes size yardımcı olabilmek, sizi rahat ettirmek için elinden geleni yapıyor. Zaten yaşadığınız sağlık sorunu nedeniyle hastaneye keyifsiz bir şekilde giriyorsunuz. Bu kadar ilgi görünce az da olsa keyfiniz yerine geliyor. Bence hastane personelinin tutumu çok önemlidir. Bu yüzden Central Hospital her zaman tercihim olacak.

Ayrıca hastanede her türlü tetkik yapılabiliyor. Örneğin akciğer filmini çektirmek için başka hastaneye, EEG çektirmek için tıp merkezine gitmek zorunda kalmıyorsunuz. Tam donanımlı bir şekilde hizmet verdiği için tüm tetkikler aynı binada yapılıyor. Sonuçları da kısa sürede alabiliyorum ve hemen doktora gösterme şansım oluyor. Haliyle teşhisin konulması uzun sürmüyor. Tedaviye de hemen başlanabiliyor.

Tüm Tetkikler Tek Binada Yapılabiliyor

Tüm bunlar sadece kalite ile ilgilidir. Kaliteli bir hastaneye gittiğinizde tetkikleriniz de hemen yapılıyor ve yorulmadan hemen işlemlerinizi gerçekleştiriliyor. Ayrıca hastanede kullanılan cihazların hepsinin son model olduğunu kendim de fark ettim. Cihazlar işlemi çok daha ağrısız bir şekilde yapabiliyor. Hastanenin temizliğinden de bahsetmek isterim. Gün boyunca hastanede sürekli bir temizlik faaliyeti var. Ne zaman gitsem tuvaletler pırıl pırıl oluyor ve o rahatsız edici hastane kokusundan da eser yok!

Ancak hastaneye gitmeden önce muayene olmak için randevu almanız gerekiyor. Bunun için centralhospital.com adresinden randevu alabiliyorsunuz. Randevu ile işleyen bir sisteme sahip olmaları da gayet güzel bir uygulama bana göre çünkü hiç beklemeden hemen muayene olabiliyorum. Kesinlikle kaliteli bir hizmet verdiklerini söyleyebilirim. Her konuda yardımcı olmaya çalışmaları da insanın kendini önemli hissetmesini sağlıyor.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Sirkencübin Şerbeti Tarifi
Sirkencübin Şerbeti Tarifi

Osmanlı padişahlarının ramazanda içtiği şerbet olan Sirkencübin Şerbeti bağırsak çalıştırıcı ve hazmettirici bir içecektir. Ayrıca kana faydalıdır ve vücuttaki fazla...

Kapat