Erkek Giyime Dair Aradığınız Her Şey Limango’da

Farklı yenilik için erkek giyime dair aradığınız her şey denilince kendimi bu amaca uygun olarak bir arayışta gördüm. Bu nedenle giyim konusunda biraz çizgimin dışına çıkma kararı aldım. Sonuçta yeni bir şeyler denemenin hem zamanı gelmişti hem de bir zararı olmayacağı düşüncesi ile hareket ettim. Dolayısıyla arayışlarım beni Limango ile tekrar tanıştırdı.

Farklı Tarz Arayanlar İçin Limango Tavsiyemdir

Tekrar tanıştırdı derken gençlik yıllarında kalan bir alışkanlığı tekrar kazanmama vesile oldu desem daha doğrudur. Klasik çizginin dışına çıkma isteğim, aradığımı Limango’da bulma ile noktalandı böylece. Üstelik pek çok yere göre daha ucuz olduğunu, doğrusunu söylemek gerekirse halen o ucuzluğu koruduğunu görmeme de neden oldu. O gündür bugündür Limango ile yollarımızı kesişiyor ve ben bu alışverişten son derece memnun olan tarafım.

Çok sıkı bir moda takipçisi değilim, bunu zaten girişteki yazdıklarımı okuyanlar hemen anlayacaktır; ancak şimdi hem modayı daha iyi bir şekilde takip edebiliyorum hem de kendime yakışanı yani orta yaş erkeği olarak hemen bulabiliyorum. Giyimde kendime yeni bir yol çizmiş olmam da Limango’nun etkisi büyük anlayacağınız.

Benim için önemli olan yakışanı seçmek ve aynı zamanda zamanın ruhunu da yakalamak, bu iki istek bir araya gelince ister istemez insan kendini yeni bir arayışın içinde buluyor. Ancak moda diye öyle her şeyi kabul edecek bir yapım olmadığı için zor kabul eden biri olarak, şıklığı farklı bir çizgide arıyorum. Bana bu konuda destek veren ve bir anlamda gözümü açan Limango’da ise aradığım her şeyi buluyorum. Etrafımdaki dostlarım ve arkadaşlarımda giyimde yakalamış olduğum bu çizginin farkındalar üstelik ve beni tebrik ediyorlar.

Onlara erkek giyime dair aradınız her şey Limango’da diyorum ciddi bir şekilde. Buna hem inanıyorlar hem de kabul ediyorlar çünkü Limango’nun bir marka olduğunu benden çok daha iyi biliyorlar. Ben, Limango sayesinde farkımı bir kere daha fark ettim desem yalan olmaz. Artık tüm alışverişimi online olarak Limango’dan anında yapıyorum ve fırsatlarından da anında yararlanıyorum. Kendimdeki değişikliği kısaca Limango’ya borçluyum diyebilirim. Bu değişikliğin ana nedeni ise arayış içinde olmam, bu nedenle Limango’ya arayışıma son noktayı koyduğu için teşekkür ediyorum.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Sizi en çok çocuğunuz şaşırtır!
Sizi en çok çocuğunuz şaşırtır!

Biz anneler, çocuklarımız ile ilgili endişelerimizden dolayı onların potansiyelini bazen göremeyebiliyoruz. Oysa hayata bir de onların gözünden bakmayı denesek.... Hayata...

Kapat