Erkekleri Kadınlardan Soğutan Şeyler

Erkekleri Kadınlardan Soğutan Şeyler

Erkekler de kadınlar da birbirlerinin bazı huy ve hareketlerinden hoşlanmazlar. Şimdiki konumuz erkeklerin kadınlarda sevmediği hareketler ve huylar…

Eğer erkeği kendinizden uzaklaştırmak istemiyorsanız yanlış yaptığınız bir şeyler var demektir. Büyük ihtimalle yaptığınız bazı hareketler veya davranışlar erkek arkadaşınızın sizden soğumasına ve uzaklaşmasına neden oluyordur. Aşağıda erkekleri soğutan ve kadınlardan uzaklaştıran huyları ve davranışları sıraladık…

Erkekleri Uzaklaştıran Davranışlar

1. Ona ilk haftalardan ciddi bir ilişki ya da evlilik için baskı yapmayın. Sizin davranışlarınız ile zaten ilişkinin gidişatı kendiliğinden belli olacaktır.

2. Olur olmaz zamanlarda eski erkek arkadaşlarınızdan bahsetmeyin. Laf arasında geçmişe gönderme yapmanız ve kıyaslamaya başlamanız ortamı gerecektir.

3. Aklınızı okuma gibi bir yeteneği yok, üstü kapalı mesajlarla gereksiz stres yaratmayın, istekleriniz ve beklentileriniz konusunda net olun.

4. Hemen her durumda göz yaşlarına boğulmayın, bu onu rahatsız ve eksik hissettirecektir. Sizin yanınızda rahat ve konforlu olmalı.

5. Yemeğe çıktığınızda utangaçlık yapmayın. Kilo konusundaki güvensizliğinizi takıntı haline getirmeyin. Menüden doğru düzgün bir yemek sipariş edin ve yemek esnasında ona eşlik edin.

6. Onu değiştirmeye çalışmayın. Sevmediğiniz yönlerine dikkat çekmektense sizi ona çeken ve beğendiğiniz özelliklerinin altını çizin.

7. Aşırı kıskançlık ve aşırıya kaçan maddi talepler onu uzaklaştıracaktır. Duygularınız konusunda dengeli olun. Maddi konularda ise makul önerileriniz olsun.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Yalancı Gebelik Nasıl Anlaşılır?
Yalancı Gebelik Nasıl Anlaşılır?

Yalancı gebelik nedir, böyle bir şey olabilir mi diyorsunuz. Evet yalancı gebelik diye bir şey var.Yalancı gebelikte, gebe olmadığı halde...

Kapat