- Bir Kadın Fenomeni | Kadınlara Dair Her Şey - http://birkadinfenomeni.com -

Evde Hızlı Manikür Yapımı

Posted By İmge On 25 Şubat 2013 @ 09:45 In El Bakımı ve Ayak Bakımı,Güzellik | No Comments

Evde Hızlı Manikür Yapımı

Öncelikle ojeni temizle. Eğer ellerinde simli bir oje varsa çıkmasının ne kadar zor olduğunu bilirsin. Bu durumda asetonlu pamuğu her bir tırnağın üzerinde 30 saniye kadar beklet. Pamuğu sıyırdığında oje kolayca çıkacaktır. Ardından tırnaklarını hafifçe törpüle ve ellerini limonla ov. Vaktin varsa ellerini ılık sütün içinde beş, 10 dakika kadar bekletebilirsin. Sütteki laktik asit cildini nemlendirecektir. Buna vaktin yoksa nemlendirici bir el kremiyle ellerine masaj yap. Artık ojeni sürebilirsin.

Bir ipucu verelim: Evden hızlıca çıkmak zorundaysan açık renk ya da şeffaf bir oje tercih et. Olur da bozulursa koyu renk bir oje kadar belli olmaz. Son olarak parmak uçlarını buzlu suda mümkün olduğu kadar beklet. Bu da ojenin hızlıca kuruyup sabitlenmesini sağlar. İşte şimdi evden kendine güvenerek çıkabilirsin!

[2]
0
[3]
[2]

Article printed from Bir Kadın Fenomeni | Kadınlara Dair Her Şey: http://birkadinfenomeni.com

URL to article: http://birkadinfenomeni.com/evde-hizli-manikur-yapimi.html

URLs in this post:

[1] Image: http://birkadinfenomeni.com/wp-content/uploads/2013/02/Evde-hizli-manikur-yapimi.jpg

[2]

: http://twitter.com/share

[3]

0
: http://delicious.com/save

[4]

Share on Tumblr: http://pinterest.com/pin/create/button/?url=http%3A%2F%2Fbirkadinfenomeni.com%2Fevde-hizli-manikur-yapimi.html&description=Evde%20H%C4%B1zl%C4%B1%20Manik%C3%BCr%20Yap%C4%B1m%C4%B1&media=http://birkadinfenomeni.com/wp-content/uploads/2013/02/Evde-hizli-manikur-yapimi.jpg

Copyright © 2009 Bir Kadın Fenomeni. Tüm Hakları Saklıdır.