Gençleştiren Güneş Kremi: Ellaro SPF 50+

Gençleştiren Güneş Kremi: Ellaro SPF 50+

Gençleştiren Güneş Kremi: Ellaro SPF 50+

Bu yaz kavurucu sıcaklara dikkat! Ellaro SPF 50+; cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken yeniden yapılandırıyor, kırışıklıkları azaltıyor, yaşlanmayı geciktiriyor…

Hava tahminlerine bakılırsa bu yaz kavurucu ve yakıcı sıcaklar bizi bekliyor. Güneşin zararlı etkilerine karşı hazırlıklı olmak gerek. Klinik laboratuvarlarda geliştirdiği profesyonel güzellik yöntemlerini bitki özlerindeki mucizeyle harmanlayan Ellaro, güneşten koruyucu ürünleriyle şimdi sadece eczanelerde.

Ellaro; sadece güneşten korumakla kalmıyor aynı zamanda içeriğindeki etken madde sayesinde cildinizi yeniden yapılandırıyor.

Ellaro SPF 50+ geliştirilmiş filtreleri ile cildinizi UVA, UVB ve IR ışınlarına karşı korurken içeriğindeki Dermaxyl’den gelen yaşlanma karşıtı etkisiyle kırışıklıkları önlüyor, ciltteki ince kırışıklıkları azaltıyor. Tüm ciltler için kullanılabilen Ellaro güneş kremi, kızarıklığa neden olan kızıl ötesi ışınlarına karşı da kalkan görevi görüyor. Renksiz, açık bej ve doğal bej olmak üzere 3 renk çeşidi mevcut.

Ellaro SPF 50+ Oil Free ise yağlı ve hassas ciltlerin kullanımına uygun. Güneş ışınlarına karşı aynı etkin korumayı sağlayan SPF 50+ Oil Free; içeriğindeki sebomine SB12 ile sebum içeriğini dengeleyerek akne oluşumunu önlüyor. Cildi matlaştırıyor ve gözenek büyüklüğünü minimize ediyor. Renksiz, açık bej ve doğal bej olmak üzere 3 renk çeşidi var. 


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Meraklısına: Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?
Meraklısına: Leyla Lydia Tuğutlu

Meraklısına: Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?

Kapat