Greyfurt Diyeti İle Zayıflamak

Greyfurt Diyeti İle Zayıflamak

GREYFURT DİYETİ İLE 10 GÜNDE 5 KİLO ZAYIFLAYIN!!

Bir kış meyvesi olan vitamin yüklü greyfurt sayesinde hızlı ve sağlıklı zayıflamak istermisiniz? Greyfurt yağ yakma özelliği sayesinde kilo vermek, zayıflamak isteyenler için muhteşem bir kış meyvesidir.

Greyfurt’un yağ yakıcı özelliği sayesinde tüketilen et ve proteinli gıdaların bağırsaklarda yağa dönüşmeden yakılması ve vücut dışına atılması sağlanır. Greyfurt diyeti, 10 günde 5 kilo zayıflatan mucize bir diyettir.

Greyfurt Nasıl Zayıflatır?

Greyfurt meyvesinin son zamanlarda yapılan bilimsel araştırmalarda kandaki insülin seviyesini azalttığı ve açlık hissini bastırdığı ispatlanmıştır. Greyfurt ve greyfurt suyunun içerisinde bulunan yağ yakıcı bitkisel enzimler de doğal bir zayıflama ilacı gibi etki göstermekte ve kilo verilmesini sağlamaktadır.

Greyfurt Diyeti Nasıl Yapılır?

Greyfurt diyeti belirli bir diyet listesi ile uygulanabileceği gibi sadece günlük 1 bardak greyfurt suyu içerek ve yanında yarım greyfurt yenerek hiçbir diyet formülü uygulanmaksızın da gerçekleştirilebilmektedir. Sırf greyfurt tüketerek bir kişinin 3 ayda 3 kilo zayıflama sağladığı ABD deki üniversitelerde deney gruplarına yapılan çalışmalarda ortaya çıkmıştır. Greyfurt diyetinin türlü diyet reçeteleri arasında bazıları günlük 800 kalori alımı ile sınırlandırılmıştır. Tabi bizlerin sizlere greyfurt diyeti için yapacağı temel tavsiye, aç bırakan diyet reçetelerini uygulamamanızdır.

Greyfurt diyet programında nelerin yenmesine izin verilir?

Greyfurt zayıflama yöntemleri ufak değişiklikler gösterse de temelde sabah, öğle, ikindi ve akşam ve gece yemeği olarak 5 ana öğüne bölünmüştür. Greyfurt diyeti boyunca diyet uygulayıcılarının şekersiz sade kahve ve bolca su içmeleri önerilmektedir.

Greyfurt Diyet Listesi:

* Sabah Kahvaltısı
2 adet yumurta, 2 ince dilim pastırma, sade kahve, yarım greyfurt veya 250 ml greyfurt suyu içilir.

* Öğle Yemeği
Çoban salatası, sınırsız et, yarım greyfurt veya 250 ml greyfurt suyu.

* Akşam Yemeği
Kırmızı Lahana Kereviz pancar gibi kırmızı sebzeler ve nişastasız yeşil yapraklı sebzelerden oluşan bir yemek. Sınırsız et veya balık eti, yarım greyfurt veya 250 ml greyfurt suyu.

* Gece atıştırması
250 ml yağsız süt.

Greyfurt diyetinde salatalarda yağ kullanmak serbesttir. Yiyecekleri pişirerek yemeniz tavsiye edilir. Greyfurt suyunda şeker kullanmak yasaktır…

Greyfurt Diyeti Günlük Kalori Miktarı:

Düşük karbonhidrat ve orta derecede protein alımı mantığına dayalı olan greyfurt diyeti, ortalama günlük 800-1000 kalori alımını amaçlamaktadır.

Greyfurt ve Faydaları Nelerdir?

Greyfurt meyvesi zaten oldukça besleyici bir besindir. C vitamini ve diyet lifleri açısından oldukça zengindir. Glisemik indeksi düşük olan bu meyve, kandaki insülin düzeyini düşürerek vücudun yağ depolamasına engel olur. Greyfurtun bilinen bir zararı yoktur.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Ahmet Maranki’den Şifalı Kısırlık Kürleri

AHMET MARANKİ’DEN KISIRLIĞA DOĞAL ÇÖZÜM YÖNTEMLERİ:

Kapat