“HAYALLERİNİZİN SEYAHATİ ARTIK BİR TIK ÖTENİZDE”

CNN ve New York Times gibi sektör öncüleri tarafından önerilen en hızlı ve kapsamlı seyahat arama sitesi “Momondo.com”, size rüyalarınızı gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Siz şehri ikiye ayıran Thames Nehri üzerindeki Tower Bridge’de huzurlu bir yürüyüş hayalleri kurarken, “Momondo.com” en ucuz ve en uygun uçak bilet seçenekleriyle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırda bekliyor olacak. Seçenekleri sunmanın yanında, sizlere en ucuz mevsimden en ucuz havalimanına kadar tüm detayları içeren istatiklerle sunuyor.

Siz Momondo’dan aldığım Londra uçak bileti sayesinde konforlu yolculuğu yapabileceğim diye içiniz rahat uçuş tarihinizi beklerken, Momondo bir başka seyahatinizde en iyi hizmeti vermek için dönüşünüzü sabırsızlıkla bekliyor olacak. Rüyalarınızın şehri Londra ise ve tatiliniz adım adım yaklaşıyorsa, yeşili bol başkenti daha fazla bekletmeyin. Kağıdınızı, kaleminizi elinize alın ve Buckingham Palace’dan London Eye’a, Victoria&Albert Müzesi’nden Hyde Park’a, gezebileceğiniz tüm mekanların listesini yapın. Sizin tek telaşınız bunlardan ibaret olacak, çünkü Momondo alacağınız zevk dışında tüm ayarlamalarınızı yapmak için tek tık ötenizde.

Momondo, size en ucuz bileti sunmakla kalmayıp, Londra’ya vardığınız andan itibaren yapabilecekleriniz hakkında size yol gösteren bir rehber olmaktan da geri kalmıyor. Rehberiniz öncelikle farklı iniş seçeneklerini önünüze getiriyor. Sizlere London City Airport, Gatwick ve Heathrow’dan oluşan 3 ayrı havaalanından size en uygun olanını seçme imkanı sunan Momondo, şehre dair hava durumundan turistik yerlere kadar en küçük ayrıntıya dair tüm bilgileri tek tık ötenize getiriyor. Kısacası muhteşem tatil planınızın detaylarını da bulabileceğiniz Momondo, bir seyahat arama sitesi olmanın da ötesinde en iyi tatil arkadaşınız oluyor.

Öyleyse en iyi tatil arkadaşınızı daha fazla bekletmeyin.Havayolları ve seyahat sitelerini karşılaştırıp, en ucuz ve en uygun uçak bileti seçeneğini bulmak için Momondo’ya girin ve hayallerinizin şehri Londra’da mükemmel bir tatil için ilk adımı atın.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
ÖZGÜVEN GELİŞTİRME TEKNİKLERİ
ÖZGÜVEN GELİŞTİRME TEKNİKLERİ

Hayat; insanın en çok kendini aramakla meşgul olduğu bir serüvendir. Kim olduğunu, nereden geldiğini, olayların nasıl geliştiği sorgular ve bulduğu...

Kapat