Kapadokya’da Kalınacak Otel

Kapadokya’ya gideceksiniz ve hangi otelde kalacağınıza karar vermeye çalışıyorsunuz. Biliyorum ve hemen belirteyim, müneccim değilim, bu başlığı görüp yazıma tıklamanızdan anladım. Artık kafa karışıklığına bir son verebilirsiniz çünkü aradığınız oteli buldunuz. Bizzat ben daha önce defalarca konakladığım oteli size de önereceğim ve siz de “işte bu” diyeceksiniz. Aradığınız Kapadokya butik otel ise önerim Kayakapı Otel’dir.

Çünkü bu otelde konakladığınızda, Kapadokya’da geçirdiğiniz zamanın her saniyesini doyasıya değerlendirebiliyorsunuz. Dolayısıyla Kapadokya’dan ayrılırken “şunu da yapsaydım, buna da katılsaydım” gibi bir endişeniz değil, yüzünüzde her türlü etkinliği sonuna kadar yapmış olmanın verdiği bir kocaman gülümseme oluyor. Bu yüzden zamanı iyi değerlendirmek isteyenler için aradığınız Kapadokya butik otel Kayakapı olmalıdır.

Şimdiye dek 30’dan fazla kişiye bu otelde kalmalarını ve etkinliklere mutlaka katılmalarını önerdim. Hiçbir beni dinlediği için pişman olmadı ve hatta çoğu teşekkür etmek için bana Kapadokya’dan hediye bile almış. Bu yüzden tereddüt etmeyin. Neler yapabildiğinize gelince… Belki aklınızın bir köşesinde bile yok ama balon turu yapabiliyorsunuz. Kapadokya’nın muhteşem görünümüne bir de gökyüzünden bakmak size eşsiz bir deneyim yaşatacak.

Gökyüzünden Kapadokya Seyrine Doyum Olmuyor!

Üstelik balon turu bitince bir de şerefinize şampanya patlatılıyor ve bir de madalya alıyorsunuz. Kendinizi acayip önemli ve farklı hissettiriyorlar. Ayrıca ATV turu yapma gibi bir şansınız da var. Yürüyerek gezmek isteyenler için yürüyüş turları düzenleniyor ama açıkçası ATV ile bölgeyi keşfetmek bence çok daha keyifli oluyor. İstediğiniz yerde durup fotoğraf çekebiliyorsunuz. Bir de Türk gecesi etkinliği düzenleniyor ki, şimdiye dek izlediğiniz en güzel gösterilerden birini seyretme fırsatını yakalıyorsunuz.

Yani “gündüzleri gezdik tozduk diyelim, akşam ne yapacağız” diye düşünüp durmuyor,  daha önce belirttiğim gibi zamanınızın her saniyesini en iyi şekilde değerlendirebiliyorsunuz. Folklor ekipleri muhteşem ve sema gösterileri de düzenleniyor. Kısacası her açıdan sizi memnun etmeyi başarıyorlar. Ancak yine de daha fazla bilgi edinmek isterseniz internette de her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Ben otele www.kayakapi.com adresinden ulaşmıştım. Bu adreste düzenlenen etkinlikler hakkında da bilgiler ve fotoğraflar var. Bir göz atın derim!


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Metrekare.com Adresinden Faydalanın
Metrekare.com Adresinden Faydalanın

Kiralık veya satılık ev aradığım dönemlerde tek tek her emlakçı sitesinden evlere bakmaktan ve zaten doğru düzgün tasarımlara sahip olmayan...

Kapat