LR’dan Saçlarınıza Aloe Vera’lı Bahar Işıltısı

LR'dan Saçlarınıza Aloe Vera'lı Bahar Işıltısı

Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticisi LR Health&Beauty, Aloe Vera içeren patentli saç bakım ürünleriyle saçlara sağlıklı bir parlaklık kazandırıyor…

Meksika’da özenle yetiştirip işlediği Aloe Vera’nın en büyük üreticisi LR,  doğal nem kaynağı Aloe Vera içerikli Şampuan ve Saç Kürü Spreyi ile doğal saç bakımı sunuyor. Bu bakım serisi, saçlara yormadan parlaklık ve güç veriyor. Kalite sertifikasına sahip Aloe Vera içeriği ve özenle seçilmiş doğal etken maddeleri ile ürünler özellikle kuru ve boyalı saçlara benzersiz bir bakım sunuyor.

Kozmetik Ürünleri

Saç bakım ürünleri, Aloe Vera‘nın canlandırıcı etkisiyle kış boyunca matlaşıp kuruyan saçlara parlaklığını geri kazandırıyor. Ayrıca iyileştirici etkisiyle de saç derisinin canlanmasına yardımcı oluyor. Aloe Vera Şampuan,  nar özü sayesinde cildi ve saçları nem ile besleyerek yıkama esnasında bakımını yapıyor. Etki etmesi için kısa bir süre ıslak saçta bekletilerek uygulanan şampuan saçları sağlıklı bir parlaklığa kavuşturuyor.

Saç Kürü Spreyi ise yıkanmış nemli saçın üzerine uygulanarak saçın taranmasını kolaylaştırıyor. İçeriğindeki nane özünün ferahlığı ile saçlarda ağırlık hissi uyandırmayan sprey, saçları güçlenmesine destek oluyor. Sprey, nem kazanmaya ihtiyaç duyulduğunda kuru saça da uygulanabiliyor.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
2014 Vans Ayakkabı Modelleri İle Ayaklar Çiçek Açıyor!
2014 Vans Ayakkabı Modelleri İle Ayaklar Çiçek Açıyor!

Bahar enerjisini getiren Vans’in çiçek desenli modelleri, sokakları adeta bir karnaval havasına sokuyor. Çiçeklerin rengarenk dünyasına atıfta bulunan tasarımlar, sezonda...

Kapat