Meraklısına: Denise Capezza

Denise Capezza Kimdir?Denise Capezza (Napoli, İtalyaİtalyan oyuncusudur.

1.71 cm olan bir oyuncudur. Ayrıca göz rengi yeşil, saç rengi’de kahverengidir. Profesyonel olarak bale ve modern dansla da ilgilenmektedir. Duyusal deneyim, metin ve karakter analizi, doğaçlama, hareket/sahne, şarkı, konuşma ve beden dili dallarında birçok yönetmenden dersler aldı.

Capezza Napoli’de dünyaya geldi. Felicia 1991 doğumlu/1991 yılında dünyaya gelen Denise Capezza İtalya doğumludur. 21 yaşında olan başarılı oyuncu 1.71 boyunda. İtalyan bir aileden gelen güzel oyuncu, İtalya’da moda, balerinlik ve oyunculuk üzerine eğitim almış. Dizideki başarısı da buradan geliyor olsa gerek. Aynı zamanda Napoli ve Roma’da yaşamış olan Denise Capezza İstanbul’da hiç yabancılık çekmemiş. Uçurum dizisinde Felicia karakterini canlandırmış olan oyuncu, gerçek hayatta da dizide olduğu gibi kardeşine olan düşkünlüğüyle biliniyor.

4. Sezonda Nurbanu Sultan’ı oynayacak olan Denise Capezza ile kontrat imzalandı. Oyuncu bu haberi kendi instagram hesabından bildirdi. Nurbanu Sultan’ı canlandıracak olduğu için de çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Denise Capezza‘in şu sıralar Muhteşem Yüzyıl dizisinde 2. Selim‘in eşi Nurbanu Sultan karakterini canlandırıyor.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
microsoft
Artık devir değişti, e tabi Explorer da değişti!

Değişim hayatın her alanında kaçınılmaz bir şekilde yaşanıyor. Konu teknoloji olunca değişimin hızına ayak uydurmak daha zorlaşıyor. Bir zamanların efsane...

Kapat