- Bir Kadın Fenomeni | Kadınlara Dair Her Şey - http://birkadinfenomeni.com -

Meraklısına: Erhan Çelik

Posted By İmge On 18 Haziran 2014 @ 13:15 In Meraklısına,Ünlüler | No Comments

Erhan Çelik Kimdir?

Erhan Çelik Kimdir?

Erhan Çelik, 1977 yılında Ankara, Polatlı’da doğmuştur. İlkokulu Polatlı’da okudu. Ortaokulu ve liseyi de Polatlı’da bitirdikten sonra üniversitede işletme tahsili gördü. 90’lı yılların başında Polatlı televizyonu kuruldu. Orada haber sunmaya başladı. 1996 yılında TGRT Ankara Haber Bürosu’nda polis-adliye, gece muhabiri olarak işe başladı. Daha sonra Reha Muhtar ekibinde Show TV Ankara Haber Bürosu’nda çalıştı. Bu sırada Ankara Kocatepe’de Aczmendilerin yaptığı eylemi çekti. Sonra haberin yazılı kısmını yapan müdürlerinin yüzünden canlı yayında Reha Muhtar tarafından Show TV’den kovuldu. İşsiz kalmışken gidip askerliğini yaptı. 2000 yılında Kanal 7′ye geçerek “Bu Kadar Olur” diye bir “reality show”, “İskele Sancak” programı’nı ve Ahmet Hakan’ın yerine ana haberi sunmaya başladı. 7 yıl bu görevine devam etti. Daha sonra 12 Nisan 2013 tarihinde Habertürk’de çalışmaya başladı. Eski spikerlerden Jülide Gülizar’dan diksiyon ve spikerlik üzerine dersler aldı. Show TV’de Basın Kulübü programı’nı ve Ana Haber Bülteni’ni sundu. 1 Ocak 2014 tarihiden itibaren de itibaren Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmenliği görevine atandı. Bu görevinin yanısıra Show Haber’in Genel sorumluluğunu sürdürmeye devam etmektedir. Erhan Çelik’in Kayra Erhan Çelik (d.2010) adında bir çocuğu vardır.

Gülben Ergen & Erhan Çelik [1]

Gülben Ergen evlendi. Erhan Çelik Gülben Ergen düğününe hazırlanırken çocukları babalarıan bırakmaya ihmal etmedi. Gülben Ergen sevgilisi Erhan Çelik’le nikah hazırlıklarını hızlandırdı. Çelik, eşyalarını Ergen’in İstinye’deki evine taşımaya başladı.   Vatan’dan Gülşen Yüksel’in haberine göre Gülben Ergen’in televizyoncu sevgilisi Erhan Çelik’le hafta sonu Bodrum’da nikah masasına oturduğu söylentisi kulaktan kulağa hızla yayıldı.

[2]
0
[3]
[2]

Article printed from Bir Kadın Fenomeni | Kadınlara Dair Her Şey: http://birkadinfenomeni.com

URL to article: http://birkadinfenomeni.com/meraklisina-erhan-celik.html

URLs in this post:

[1] Image: http://birkadinfenomeni.com/wp-content/uploads/2014/06/Gulben-Ergen-Erhan-Celik.jpg

[2]

: http://twitter.com/share

[3]

0
: http://delicious.com/save

[4]

Share on Tumblr: http://pinterest.com/pin/create/button/?url=http%3A%2F%2Fbirkadinfenomeni.com%2Fmeraklisina-erhan-celik.html&description=Merakl%C4%B1s%C4%B1na%3A%20Erhan%20%C3%87elik&media=http://birkadinfenomeni.com/wp-content/uploads/2014/06/Erhan-Celik-Kimdir.jpg

Copyright © 2009 Bir Kadın Fenomeni. Tüm Hakları Saklıdır.