Meryem Uzerli Hamile mi?

Meryem Uzerli Hamile mi?

Muhteşem Yüzyıl dizisinden tükenmişlik sendromu nedeniyle ayrılan Meryem Uzerli’nin 3 aylık hamile olduğu konuşuluyor…

Ayşe Arman bugünkü yazısında Almanya’da Meryem Uzerli ile 24 saatini beraber geçirdiğini söyledi ve bombayı patlattı. Meryem Uzerli’nin anne olmaya hazırlandığını yazısında anlattı.

Bir yıldır birlikte olduğu Meryem Uzerli’den ayrıldığını söyleyen Ateş, “Ayrıldığımız doğrudur. Hamile olduğuna dair bir bilgim yok” diyerek şaşırttı. Çiftin ayrılık sebebinin Ateş’in bu hamileliği istemediğinden dolayı olduğu konuşuluyor.

Uzerli üç hafta önce Instagram sayfasında dünya haritasının fotoğrafını paylaşarak, “Sevgili arkadaşlar size güzel bir çarşamba diliyorum. Dünyamız büyük, Allah büyük… Hayat küçük bir kutu içinde gibi düşünmeyelim ve Allah’a güvenelim. Size sevgi ve kuvvet gönderiyorum. Çarşamba yeni bir gün” yazısıyla hamile olduğunu o gün öğrendiği ortaya çıktı.

Can Ateş’ten beklenen açıklama sonunda geldi. Yazılı bir duyuru yapan Can Ateş, ”üzerime düşen sorumluluğun bilincindeyim” dedi.

Can Ateş’in açıklaması şöyle:

“Benim için yaşadığım ilişkiler her zaman çok önemli ve değerlidir. Muhakkak ki, herkesin kendine göre haklı sebepleri olsa da, ilişki süresince, iyi-kötü tüm yaşananların özel kalması gerektiğine inanıyorum. Meryem ile yaşadığımız ilişki de benim için her zaman özel ve güzel kalacaktır. Yaşadığım bu ilişkiyle ilgili olarak bundan sonrasında üstüme düşen sorumlulukların tabii ki bilincindeyim. Tüm dileğim, yaşanan bu süreçte, birbirimize karşı olan saygı ve olgunluğumuzu korumaya devam etmek. Sevgilerimle.”


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Aşırı Sıcak Havalarda Nasıl Beslenmeliyiz?
Aşırı Sıcak Havalarda Nasıl Beslenmeliyiz?

Aşırı sıcaklarda hastalanmak istemiyorsanız kızartmadan ve hamurlu yiyeceklerden uzak durun! ART Tıp Merkezi Beslenme Ve Diyet Uzmanı Simge Çıtak aşırı...

Kapat