- Bir Kadın Fenomeni | Kadınlara Dair Her Şey - http://birkadinfenomeni.com -

Metrekare.com Adresinden Faydalanın

Posted By İmge On 17 Haziran 2014 @ 22:12 In Genel,Manşet | No Comments

Kiralık veya satılık ev aradığım dönemlerde tek tek her emlakçı sitesinden evlere bakmaktan ve zaten doğru düzgün tasarımlara sahip olmayan bu sitelerde doğru bilgileri bulmaya çalışmaktan bir hayli yorulmuştum ki bu siteyi buldum. Sitenin adı www.metrekare.com. Ne işe mi yarıyor?

Tahmin edebileceğiniz gibi, en kısa sürede ister kiralık ister satılık aradığınız koşulların tümünü içeren evi bulmanızı sağlıyor. Peki nasıl mı yapıyor? Büyük bir site çünkü. İçerisine sadece evlerini kendileri satan veya kiralayan ev sahipleri değil emlakçılarda bilgi giriyor. Çünkü bu site sayesinde evlerini daha başarılı bir şekilde satıyorlar veya kiralıyorlar.

Site emlakçıları web siteleri üzerinden kötü tanıtım alışkanlığından da kurtarıyor. Bir nevi onlara tanıtımın, satışın, internet üzerinden kullanıcı dostu olmanın ne demek olduğunu tarif ediyor. Bu nedenle www.metrekare.com adresi vazgeçilmez sitelerim arasında. Ne zaman emlak ile ilgili bir işim olsa baktığım ilk ve son yer bu adres.

Sitenin Kullanımı Kolay Mı?

Site üzerinden arama yapmak oldukça basit. Bir ev ararken ilk ihtiyacımız olan şey, elbette ki evimizin bulunacağı adrestir. İlçe, semt veya mahalle adını girerek bu aramayı yapabiliyoruz. İstersek bu kriteri yazmadan diğer kriterlere göre de arama yapabiliriz. Ben genelde ister satılık ister kiralık aramalarımı belirli bölgelere göre yapıyorum. Tabi sonra fiyat seçenekleri arasında sınırlama yapıp son olarak da oda sayısını seçiyorum.

İşte metrekare.com içerisinde kiralık veya satılık ev arama özellikleri bu şekilde işliyor. Türkiye’nin her şehrinden, her ilçesinden evler bu sitede satışa veya kiraya sunulduğu için, benim bulunduğum şehir yoktur demeyin emin olun vardır. Sitenin en iyi özelliklerinden birisi de arama sonucu karşınıza çıkan evleri bir de harita üzerinde gösteriyor. Başka bir siteye gidip bir de beğendiğiniz evi nasıl bulacağınızı araştırmanıza gerek yok.

Ben bu siteyi sadece kiralık ev bulmak veya satın almak için değil ayrıca ilan vermek için de kullanan kişilerden biriyim. Bu açıdan çok avantajlı bir site. O kadar fazla kullanıcısı ve takipçisi var ki. İlan verdiğiniz evin çok sayıda insan tarafından görüleceğini de biliyorsunuz.

[2]
0
[3]
[2]

Article printed from Bir Kadın Fenomeni | Kadınlara Dair Her Şey: http://birkadinfenomeni.com

URL to article: http://birkadinfenomeni.com/metrekare-com-adresinden-faydalanin.html

URLs in this post:

[1] www.metrekare.com: http://www.metrekare.com/

[2]

: http://twitter.com/share

[3]

0
: http://delicious.com/save

[4]

Share on Tumblr: http://pinterest.com/pin/create/button/?url=http%3A%2F%2Fbirkadinfenomeni.com%2Fmetrekare-com-adresinden-faydalanin.html&description=Metrekare.com%20Adresinden%20Faydalan%C4%B1n&media=http://birkadinfenomeni.com/wp-content/uploads/2014/06/metrekare.png

Copyright © 2009 Bir Kadın Fenomeni. Tüm Hakları Saklıdır.