NAILEXPERT İle Sağlıklı Tırnaklara Kavuşmak Çok Kolay

NAILEXPERT İle Sağlıklı Tırnaklara Kavuşmak Çok Kolay

Sağlıklı Tırnaklara Sahip Olmak Artık Çok Kolay, Nailexpert İle 4 Haftada Gözle Görülür Sonuç Elde Edebilirsiniz!

Tırnaklardaki sararma, şekil bozuklukları, matlaşma ve kırılma tırnak mantarı probleminin başlıca belirtileridir. Tırnaklardaki bu görüntü herkes için rahatsızlık vericidir…

Nailexpert tırnaklarınızdaki bu renk ve şekil bozukluklarını 4 haftada düzeltmenize yardımcı olur. Nailexpert tırnak mantarının yaşamasını engelleyerek ve sağlıklı tırnağın uzamasını kolaylaştırır.

Aslında tırnak mantarı sadece kozmetik bir sorun değildir. Dünya’da tırnak mantarının görülme sıklığı %18’in üzerindedir. Fakat bazı kişiler tırnaklarındaki bu enfeksiyonun farkında değildir.

Özellikle sporcular, ayağı çok terleyen ve sürekli nemli kalan kişiler, atletler, koşucular, dansçılar veya tırnak yaralanması geçirenler tırnak mantarına daha duyarlıdır. Ayrıca, tırnak mantarı nemli ortamlarda ve ortak alanlarda kişiden kişiye rahatlıkla bulaşabilir.

Omega Pharma Medikal Direktörü Dr. Handan Köksal, el ve ayak tırnaklarında oluşan sararma, şekil bozuklukları, matlaşma ve kırılma gibi problemleri  gidermek için etkinliği klinik çalışmalar ile kanıtlanmış, yan etkisi olmayan üstelik kısa sürede etkinliğini ortaya koyan yeni ürünler  olduğuna dikkat çekti. Dr.Handan Köksal “ Bu bağlamda Nailexpert  kolay kullanımı ile tırnaktaki problemleri 4 hafta gibi kısa bir süre içinde iyileştirme özelliği olan etkinliği  kanıtlanmış, güvenilir bir üründür.” dedi.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Doğurganlığı Arttırmak İçin Öneriler
Doğurganlığı Arttırmak İçin Öneriler

Herkes belli bir yaşa geldiğinde, hayatta belli beklentileri gerçekleşince “çocuk sahibi” olmayı planlamaktadır. Kimisi için yakın zamanda, kimisi içinse yıllar...

Kapat