- Bir Kadın Fenomeni | Kadınlara Dair Her Şey - http://birkadinfenomeni.com -

NG Güral Sapanca’da Ailece Sömestir Keyfi

Posted By İmge On 08 Ocak 2013 @ 23:26 In Tatil - Gezi - Seyahat | No Comments

NG Güral Sapanca’da Ailece Sömestir Keyfi

NG Güral Sapanca’da Ailece Sömestir Keyfi

Yaklaşan sömestir tatili için NG Güral Sapanca Wellness & Convention’da avantajlarla dolu bir dünyanın kapıları aralanıyor.  Hazırladığı sürprizlerle çocuklara eğlenceli anlar yaşatacak olan NG Güral Sapanca, sömestir dönemini kapsayan 3 gecelik konaklamalarda %20 indirim fırsatı sunuyor…

NG Güral Sapanca Wellness& Convention, sömestir tatilini sürprizleriyle renklendiriyor. Ailece keyifli tatilin adresi olan NG Güral Sapanca, bu döneme özel avantajlarıyla dikkat çekiyor.

NG Güral Sapanca, sömestir dönemini kapsayan 3 gecelik konaklamalarda %20 indirim fırsatı sunuyor. Böylece misafirler, NG Güral Sapanca’nın muhteşem doğasında, daha özel fiyatlarla ailece konaklayabiliyor.

Sömestire özel program

Kayak severler için Kartepe’ye ücretsiz servisin bulunduğu NG Güral Sapanca’da, çocuklar için de eğlenceli aktiviteler yer alacak. Çocuklar, otelin içinde yer alan Sincap Kulüp’te her gün  düzenlenen oyunlar ve gösterilerle unutamayacakları anlar yaşayacak. Ayrıca sömestir dönemine özel olarak Gardenya Restoran’da burger ve pizza günleri; Farina Restoran’da ise mini pide ve sucuk ekmek günleri yapılacak.

NG Güral Sapanca Wellness & Convention – Kırkpınar Sapanca – Sakarya

[2]
0
[3]
[2]

Article printed from Bir Kadın Fenomeni | Kadınlara Dair Her Şey: http://birkadinfenomeni.com

URL to article: http://birkadinfenomeni.com/ng-gural-sapancada-ailece-somestir-keyfi.html

URLs in this post:

[1] Image: http://birkadinfenomeni.com/wp-content/uploads/2013/01/GuralSapanca_KIS.jpg

[2]

: http://twitter.com/share

[3]

0
: http://delicious.com/save

[4]

Share on Tumblr: http://pinterest.com/pin/create/button/?url=http%3A%2F%2Fbirkadinfenomeni.com%2Fng-gural-sapancada-ailece-somestir-keyfi.html&description=NG%20G%C3%BCral%20Sapanca%E2%80%99da%20Ailece%20S%C3%B6mestir%20Keyfi&media=http://birkadinfenomeni.com/wp-content/uploads/2013/01/GuralSapanca_KIS.jpg

Copyright © 2009 Bir Kadın Fenomeni. Tüm Hakları Saklıdır.