- Bir Kadın Fenomeni | Kadınlara Dair Her Şey - http://birkadinfenomeni.com -

Philips Çorba Ustası

Posted By İmge On 28 Ocak 2013 @ 16:25 In Çorbalar,Gurme,Mutfak Sırları ve Püf Noktaları,Yemek Tarifleri | No Comments

Philips Çorba Ustası

Sağlıklı, lezzetli ve ev yapımı çorba keyfi… Philips Çorba Ustası ile tanışın!

Çorba, reçel, komposto ve smoothie (meyve kokteyli) hazırlamayı son derece kolay hale getiren yeni Philips Çorba Ustası, çok amaçlı kullanım için tasarlandı. Sevdiğiniz ev yapımı tarifleri hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Philips HR2200 Çorba Ustası

Beş farklı ön ayarlı programa sahip yeni Philips HR2200 Çorba Ustası ile en sevdiğiniz ile tüm malzemeleri bütün olarak atabileceğiniz, dakikalarca tencere başında karıştırma derdi olmadan en lezzetli çorbaları hazırlayabileceğiniz yeni yardımcınız olacak. Klasik blender olarak da kullanılabilen yeni Philips Çorba Ustası’nın hızlı pişirme özelliğiyle favori çorbanızı 20 dakika gibi kısa bir süre içinde hazırlayabileceksiniz. 990 W’lık ısıtma gücü ve paslanmaz çelik sürahisiyle sağlıklı ve lezzetli sonuçlar alabileceğiniz Çorba Ustası’nın sıcak ve soğuk karıştırma özelliğiyle birbirinden özel karışımlara imza atabileceksiniz.

Kendi kendini temizleyebilen Çorba Ustası, 1,2 L’lik geniş bir hazneye sahip, üstelik yiyecekleri 40 dakika boyunca sıcak tutma fonksiyonuyla da oldukça kullanışlı. Philips Çorba Ustası, 30′dan fazla lezzetli, ilham veren tarif ve uzman ipuçları içeren özel uygulama kitabı ile birlikte sunuluyor.

[2]
0
[3]
[2]

Article printed from Bir Kadın Fenomeni | Kadınlara Dair Her Şey: http://birkadinfenomeni.com

URL to article: http://birkadinfenomeni.com/philips-corba-ustasi.html

URLs in this post:

[1] Image: http://birkadinfenomeni.com/wp-content/uploads/2013/01/Philips-Corba-Ustasi-Ozellikleri.jpg

[2]

: http://twitter.com/share

[3]

0
: http://delicious.com/save

[4]

Share on Tumblr: http://pinterest.com/pin/create/button/?url=http%3A%2F%2Fbirkadinfenomeni.com%2Fphilips-corba-ustasi.html&description=Philips%20%C3%87orba%20Ustas%C4%B1&media=http://birkadinfenomeni.com/wp-content/uploads/2013/01/Philips-Corba-Ustasi-Ozellikleri.jpg

Copyright © 2009 Bir Kadın Fenomeni. Tüm Hakları Saklıdır.