SEOzone 27-29 Kasım’da Şişli Marriott’ta

Doğru bilgiye ulaşmak ve ulaşılan bilgiyi paylaşmak günümüzde hiç olmadığı kadar önemli. İnternetin tüm hayatımızda etkin bir rol oynadığı bu dönemde, arama motorlarının rolü ise hiç olmadığı kadar önemli bir konuma geliyor. Kurumların interneti etkin kullanabilmesi için arama motoru optimizasyonu hakkında mutlaka bilgi sahibi olmaları gerekiyor. SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı ise katılımcıların SEO konusundaki tüm sorularını yanıtlamayı amaçlıyor.

27-29 Kasım tarihleri arasında Şişli Marriott Hotel’de düzenlenen SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı’na SEO konusunda dünyaca ünlü uzmanlar katılıyor. Bu konferansta katılımcıların aklındaki tüm sorulara yanıt vermek amaçlanıyor. Katılımcıların bilgi birikimlerine oldukça büyük katkı sağlayacak konferansta, SEO’nun ne olduğu, SEO’nun ne işe yaradığı, hedef kitleye SEO yolu ile nasıl ulaşılacağı, dijital pazarlamanın SEO ile hangi ortak paydalarda buluştuğu gibi tüm sorulara oldukça yalın ve anlaşılır bir dille cevap veriliyor. Sürekli değişen arama motoru optimizasyonu algoritmaları, katılımcılara doğru ve kolay bir şekilde anlatılıyor.

SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı’nda katılımcılara teorik SEO bilgilerinin yanı sıra dünyadan SEO çalışması örnekleri, başarı hikayeleri ve sıra dışı örnekler de anlatılıyor. Bu sayede katılımcıların dünyadaki örneklerle ufku genişliyor ve Türkiye’de bu örnekleri kendi firmalarına nasıl uygulayacaklarına dair fikir sahibi oluyorlar. Kaliteli içerikle ilgili oldukça faydalı bilgilerin de paylaşıldığı etkinlikte katılımcılar sektörde yer alan diğer kişilerle de tanışma fırsatına sahip oluyorlar.

Etkinliğin düzenleyicisi konumunda olan Türkiye’nin en inovatif şirketi SEOzeo, ayrıca en başarılı dijital ajanslardan biri sayılıyor. 2011 yılından beri Bilkent Cyberplaza’da etkinliğini sürdüren SEOzeo, dünyaca ünlü SEO firmalarından Moz ve Majestic SEO’nun da Türkiye’deki ilk ve tek partneri olma özelliğini taşıyor.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Meme Kanseri Riski Altında Mısınız?
Meme Kanseri Riski Altında Mısınız?

Elinizde olmayan bazı dış etkenler, siz farkında olmadan gerekli önlemi almazsanız, sizi meme kanserine bir adım daha yaklaştırabilir. Risk altında...

Kapat