Sömestir Tatilinde Dünyaca Ünlü Uzay Parkı Kid’s On The Moon

Sömestir Tatilinde Dünyaca Ünlü Uzay Parkı Kid's On The Moon

CEPA Alışveriş Merkezi’nden çocuklara muhteşem yarıyıl hediyesi! Dünyaca ünlü uzay parkı Kid’s On The Moon 28 Ocak – 12 Şubat tarihleri arasında CEPA’da!

Minikler Uzayı Eğlenerek Keşfedecekler!
Güneş sistemi, simülatörler, astronot kıyafetleri, uzay mekiklerinin ölçeklendirilmiş örnekleri ve gerçek eğitimlerin yer aldığı uzay parkı minik ziyaretçilere benzersiz bir deneyim sunacak. Uzay parkına katılacak çocuklar, minik astronotlar için özel olarak hazırlanmış eğitimden geçtikten sonra, eğitmenler eşliğinde uzay yürüyüşü yaparak gezegenleri keşfedecekler. Uzay ve gezegenlerle ilgili merak ettikleri soruların cevaplarını da öğrenecek olan çocuklara CEPA’nın bir sürprizi daha var! Eğitimlerini tamamlayan tüm çocuklara astronot sertifikası verilecek ve kendileri için özel olarak hazırlanmış astronot kıyafetleri ile fotoğraf çektirecekler.

CEPA’ya gelecek misafirleri neler beliyor?
Dünya uzay modülü, ay modülü, astronot giysisi sergisi, güneş sistemi sergisi, uzay araçları sergisi, fotoğraf sergisi, uzay teleskobunun ölçeklendirilmiş modeli ve 3.5 metre yüksekliğindeki astronot manken tam 16 gün boyunca CEPA Alışveriş Merkezi’nde!

Sömestir tatili boyunca, Ankaralı ve Ankara’yı ziyarete gelmiş çocuklar için oldukça sıra dışı, eğitici, öğretici ve aynı zamanda eğlenceli bir etkinlik programı hazırlayan CEPA Alışveriş Merkezi, tüm çocukların yarı dönem karnelerini tebrik eder.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Burun Tıkanıklığı Ne Zaman Ameliyat Gerektirir?
Burun Tıkanıklığı Ne Zaman Ameliyat Gerektirir?

Pek çok kişi yeteri kadar nefes alamadığından yakınır ancak sorunun tam olarak ne olduğunu bilmez. Bazı durumlarda sorun basit enfeksiyonken...

Kapat