Sperm Arttırıcı Çakşır Otu Kökü

Sperm Arttırıcı Çakşır Otu Kökü

Azospermi bitkisel tedavisi için çakşır suyu kullanımı. Sperm sayısı nasıl artar? Sperm sayısını arttırmak için çakşır otu nasıl kullanılır? Çakşır otunun faydaları nelerdir, çakşır fiyatı kaç lira? Çakşır bitkisi faydaları, kullanımı ve etkileri…

Prof. Dr. Atabay Düzenli çakşır otu hakkında çok önemli bilgiler verdi. Çakşır otu Mayıs ve Eylül dönemlerinde toplanır. Çakşır otu geçmişten günümüze toplumda yeri olan bir bitkidir. Bu bitki önceleri Doğu Anadolu’da haşlanarak, acılığı giderilir ve daha sonra tüketilir veya turşusu yapılırdı.

Halk arasında ‘kocakarı ilacı’

Çakşır otu genelde hayvan yemi olarak kullanılır. Fakat köklerini toz haline getirerek daha sonra biraz bal ilave ettiğimizde kudret artırıcı etkiler sergiler. Hatta geçmişte savaşlarda bile bu formül uygulanarak askerlere güç kazandırıldığı rivayetlerden biridir. Çakşır otunun yapılan bilimsel araştırmalar sonucu afrodizyak etkiler sergilediği görülmüştür.

Fiyatı: Kilosu 50-70  TL.

Çakşır otunun faydaları ve etkileri

Genel olarak afrodizyak etkilere sahip olan, cinsel istek ve gücü olumlu yönde arttıran bir bitkidir. Bunun haricinde kas güçlendirici, kas ve sinir rahatlatıcı, astım ve bronşit üzerinde olumlu etkiler sergileyici bir bitkidir.

Çakşır otu nasıl kullanılır?

Kurumuş olan çakşır otunun kökleri toz haline gelecek bir şekilde ufalanarak balın içine katılarak bir macun elde edilir. Ya da bir fincan suyun içine bir tatlı kaşığı toz haline getirdiğimiz çakşır otu kökünü koyarak demlendikten sonra bunu da tüketebilirsiniz. Etkisini göstermesi için düzenli kullanım gerektirmektedir.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Yürüyüşle Zayıflayın!
Yürüyüşle Zayıflayın!

İngiliz fitness uzmanı Joanna Hall, doğru tekniği kullanıp yürüyerek hem yürüyüş sonrası meydana gelebilecek ağrılara son verileceğini hem de fazla...

Kapat