- Bir Kadın Fenomeni | Kadınlara Dair Her Şey - http://birkadinfenomeni.com -

Video Pazarlama İle Öne Geçin

Posted By İmge On 24 Mart 2018 @ 20:17 In Manşet,Teknoloji | No Comments

Video Pazarlama İle Öne Geçin

Artık tüketiciye ulaşmanın birçok farklı yolu var. Görsel ve işitsel duyuların hayatımızdaki yeri düşünüldüğünde bu yolu tercih edenlerin kazanımları da ortaya çıkmış oluyor. Hızla gelişen ve dönüşen teknoloji ağı içerisinde hemen her kesimin atlamadığı görsellerin başında ise videolar geliyor. Aranan bilginin çok daha detaylı bir şekilde sunulması akılda oluşabilecek tüm soru işaretlerini kökten sonlandırırken aynı zamanda akılda kalıcılığını da arttırmış oluyor.

Son dönemlerin en iyi pazarlama yöntemi olarak dile getirilen video pazarlama, bir ürünün ya da hizmetin tüketiciye en etkili şekilde sunulmasını sağlıyor. Hedef kitleye ulaşarak çok düşük maliyetlerle istenilen sonuca ulaşılmasını sağlayan video pazarlama yöntemi ile artık hedeflerinize ulaşmanız çok daha etkili ve kolay bir hale gelmiş olacak.

Bir metni okumak hemen herkes için ciddi bir motivasyon ve zaman gerektirse de konu video izlemek olduğunda bu iş hem daha kısa süreyi alması hem de çok daha keyifli olması sebebiyle tercih edilir hale dönüştü. Hizmetinizin ya da ürününüzün içeriğindeki anahtar kelimelerin belirlenerek ardından bu anahtar kelimeleri videonun aranma içeriğine yerleştirilmesi ile birlikte ilk adım tamamlanmış oluyor.

Video pazarlama yöntemini deneyimlemiş ve muhteşem sonuçlar almış biri olarak öncelikle beklentilerimi tam anlamıyla karşıladığını söylemeliyim. Facebook, Youtube ve daha bir çok alanda yayınlanan videolar sayesinde hem ürün hem de hizmet alanında dilediğim herkese hatta çok daha fazlasına ulaşma şansını da bulmuş oluyorum.

SEO alanında son dönemlerde öne çıkma isteği ile başlayan ve video pazarlama ile devam eden bu yöntem aynı zamanda dijital pazarlamanın en gözde hali olmuş durumda. Tüketicilerin zamanlarının büyük bir kısmının internet üzerinde geçmesi, dijital pazarlamanın da çok daha etkili sonuçlara kavuşmasını sağladı. Geleneksel yöntemlerin dışında çağa ayak uydurularak gerçekleştirilen video pazarlama ile artık dilediğiniz herkese ulaşmanız sadece bir “tık” ile sağlanmış olacak.

Araştırmalar 2021 yılına kadar mobil trafiğimizin %70’inin videolar ile gerçekleşeceğini belirtiyor. Gençlerin TV karşısında geçirdikleri vakit %50 oranında azalırken, akıllı telefonlarından video izleyerek geçirdiği zaman ise %85’e ulaşacak. Video p [1]azarlama araçları [1] hakkında çok daha detaylı bilgilere ulaşarak markanızı ve firmanızı bu anlamda hak ettiği üst sıralara taşıyabilirsiniz.

[2]
0
[3]
[2]

Article printed from Bir Kadın Fenomeni | Kadınlara Dair Her Şey: http://birkadinfenomeni.com

URL to article: http://birkadinfenomeni.com/video-pazarlama-ile-one-gecin.html

URLs in this post:

[1] Video p: http://videomarketing.com.tr/video-pazarlama/video-pazarlama-kampanyalariniza-yardimci-olarak-10-pratik-arac/

[2]

: http://twitter.com/share

[3]

0
: http://delicious.com/save

[4]

Share on Tumblr: http://pinterest.com/pin/create/button/?url=http%3A%2F%2Fbirkadinfenomeni.com%2Fvideo-pazarlama-ile-one-gecin.html&description=Video%20Pazarlama%20%C4%B0le%20%C3%96ne%20Ge%C3%A7in&media=http://birkadinfenomeni.com/wp-content/uploads/2018/03/video-pazarlama.jpeg

Copyright © 2009 Bir Kadın Fenomeni. Tüm Hakları Saklıdır.