2014 Ağustos Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2014 Ağustos Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2014 Ağustos Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2014 Ağustos Ayı Burç Yorumları – Şenay Yangel Burç Yorumları – Şenay Yangel 2014 Ağustos Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Ağustos 2014′de Neler Bekliyor?

Koç Burcu Ağustos 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Ağustos Ayı Koç Burcu Yorumları

Koç Burcunu Ağustos 2014′te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Ağustos 2014 Koç Burcu Yorumu

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: SEVMEKTEN KORKMA!

01 Ağustos la birlikte iletişimin efendisi Merkür Aslan burcunda seyrine başlıyor ve 16 Ağustosa kadar aynı burçta kalıyor. Sizlere yansıması ise iş ve özel yaşamınızda her zamankinden daha baskın tavırlar sergileyebilir her şeyi ben bilir ben yönetirim şeklinde davranışlar sergilemenize neden olabilir ki, Kulaktan duyma bilgilerle yapacağınız fevri çıkışlar hukuksal anlamda da başınızın ağrımasına neden olabilir! Maddi manevi zarara uğramak istemiyorsanız kontrolü elden bırakmamalısınız. Ay’ın ilk 10 günü bekar Koç’lar aşk hayatınızda hoş karşılaşmalar boş olan kalbinizi aşkla doldurabilir. Siz yeter ki geçmişin olumsuz izlerinizi arkanızda bırakarak hayatın size sunduğu güzellikleri fark etmeyi seçin. Güçlü enerjilerin hakim olduğu bir aydasınız. Bu süre içinde harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Beklenmedik ödemeler ayın ilk 10 günü sizleri maddi anlamda zorlayabilir. 10 Ağustos 21:09 da Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile rahat bir nefes almaya başlayacaksınız yükselen enerjiniz 12 Ağustosla birlikte daha da ivme kazanacak. 16 Ağustosta Merkür yönetici olduğu Başak burcunda ilerlemeye başlarken sizlerde sorunlarınıza çok daha akılcı yöntemlerle yaklaşacaksınız. Ayrıca Yönetici gezegeniniz Mars’ın yine yönetici olduğu Akrep burcunda ilerliyor olması kendinizi daha cesaretli hissetmenizi sağlarken yanlışlarınızla yüzleşecek doğrularınızı ortaya koymak için çabalayacak ve başarılı olacaksınız. 18 19 20 Ağustos tarihlerinde evli Koç’lar evliliğinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akışa ayak uydurun ve duygularınızı her fırsatta ifade edin. Yine bu günlerler bekar Koç’lar aşk hayatınızda ki gelişmeler fazlası ile dikkat çekici etkilere sahip. Aşkta yüzünüzün güldüğü özel zamanlar. Olabildiğince sosyal olun ve yeni insanlar tanımanın getirdiği avantajları sonuna kadar kullanın. 25 Ağustos 17:12 de Başak burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile, Dikkat gerektiren konularda hassas olmalısınız. Yine bu süre içinde üst solunum yolları ve sinüslerle ilgili sağlık problemlerinizi önemsemelisiniz. İş hayatınızda riskli davranışlar anlık kararlar kayıplara ve ortaklıkların bozulmasına neden olabilir. İyice araştırıp düşünmeden kararlar almamalı ve kendi fikirlerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı davranmamalısınız.deneyimleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Ağustos 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Ağustos Ayı Boğa Burcu Yorumları

Boğa Burcunu Ağustos 2014′te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Ağustos 2014 Boğa Burcu Yorumu

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: YENİLİĞE AÇIK OL ŞANSI YAKALA!

Gökyüzü ayın ilk 10 günü köklerinizden gelen özelliklerinizi fark edip yaşamınızı daha da anlamlı kılacak davranışlar sergileyeceğinize işaret etmekte. Yapacağınız araştırmalar öğreneceğiniz yeni bilgiler sizde var olan gizli hazinenin kilitli kapılarını açmanızı sağlayacak. İş hayatınızda yeni teklifler alabilir farklı ortamlarda bulunabilir çok uzak gördüğünüz konuların baş mimarı olabilirsiniz daha önce tereddütle yaklaştığınız konularda hakimiyetiniz ve kendinize olan güveninizle başarılı bir çıkış yakalayabilirsiniz. Kendinizi keşfedip yenileyebilmenin getirilerini maddi manevi alacaksınız. 10 Ağustosta 21:09 da Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile beklenmedik hatırı sayılır gelirler elde edebilirsiniz. 10 ve 18 Ağustos tarihleri arasında olabildiğince girişimci davranmalı zamanı kazanca dönüştürmek için parlak zekanızı ortaya koymalısınız. Ev araba gibi beklenmedik bir yatırım bu tarihler arasında gerçekleşebilir. Yapılan yatırımın sizin için son derece karlı ve şanslı olacaktır. Özel yaşamınızda da sizi yoran enerjiler arkanızda kalıyor. Eş yada sevgilinizle romantizmi yakalayabilirsiniz. Gökyüzü aşk ve iş hayatınızda sizlere cömert davranırken size düşen hayattan ne istediğinizi belirleyerek hareket etmek olmalı. Bu ay evinizde dekorasyon yapabilir yeni bir yere taşınabilir evinizi ofisinizi zevkinize göre yenileyebileceğiniz imkanlarla karşılaşabilirsiniz. 25 Ağustos 17:12 de Başak burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile, Bilinmeyene olan ilginiz sezgileriniz fazlası ile yoğunlaşacak geçmişle ilgili karanlıklarınızı bilinmeyenlerinizi ya da bilinç altınızda yer etmiş sizi engelleyen gerçeklerinizi ortaya çıkaracak yeniden doğmuşçasına tazeleneceksiniz. Bu günlerde kimin ne dediğine önem vermeden etki altında kalmadan sadece sezgilerinize güvenin ve size işaret ettiği yolda ilerleyin. Bu enerji evli Boğa’lar içinde dikkat çekici enerjileri beraberinde getirmekte. Eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki yada evliliğinden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Eski eş yada sevgilinin kıskançlıkları ilişkiniz üzerinde yoğun bir şekilde hissedilebilir. Eşinizle duygularınızı paylaşmalı ve bu sorunu birlikte aşmanız için sizin yanınızda tüm gücü ile yer alması gerektiğini ona ifade etmelisiniz. Bekar Boğa’lar sizlerde bu dönemde birden fazla insanın dikkatini çekebilir kıskanç arkadaşlarınızın hoş olmayan davranışları ile yeni bir ilişkiye adım atmaktan alıkonabilirsiniz. Tabi siz izin verdiğiniz sürece! Şimdi tüm iradenizi ortaya koymalı ve kimsenin sizi yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmak zorundaymış gibi hissetmeniz için üzerinizde baskı kurmalarına izin vermemelisiniz. Bunu yaptığınız anda ruh eşinizle keyifli ve süreklilik arz eden bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

İkizler Burcu Ağustos 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Ağustos Ayı İkizler Burcu Yorumları

İkizler Burcunu Ağustos 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Ağustos 2014 İkizler Burcu Yorumu

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Hiç bir savaştan yara almadan GALİP gelemezsin! 

Ay’ın ilk haftası tatil planlarınızı başarı ile uygulamaya geçebilir yılın yorgunluğunu üzerinizden atacağınız keyifli bir sürecin startını verebilirsiniz. 8 Ağustostan itibaren iş hayatınızda özellikle bayan İkizler erkek çalışma arkadaşlarınızın baskısı ile karşılaşabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmalı ve baskılara karşı sessizlikle tepkinizi vermelisiniz. Sabırlı davranmalı enerjinizi yüksek tutmaya çabalamalısınız aksi takdirde anlık kararla işinizden kendi isteğinizle ayrılabilir uzun bir süre iş aramakla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 10 Ağustosta 21:09 da Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, Arkadaşlık ilişkileriniz önem kazanmakta. Özel yaşamınızda arkadaşlarınızın ağzını tutamamasından kaynaklanan sorunlar söz konusu olabilir. Geçmişte paylaştığınız bir sırrınız ortaya gerçeği yansıtmayan bir şekilde dökülebilir ve siz haklı olduğunuz konularda haksız duruma düşebilirsiniz. Arkadaşınızın bir anlık boş boğazlığı başınızı ağrıtsın istemiyorsanız özel yaşamınız ve arkadaşlık ilişkilerinizi dengelemelisiniz ki sorun yaşanmasın. Ayrıca unutmamalısınız ki iki kişinin bildiği sır sır değildir! Dostluk bambaşka bir şeydir arkadaşlık başka. İkisi arasında ki ince fakat fazlası ile önemli sınırı çizmeyi öğrenmelisiniz. Dolunay enerjisi yazarlıkla ilgilenen İkizleri güçlendirecek etkilere sahip. Hayallerinizi yüreğinizde biriktirdiklerinizi kağıda en güzel sözlerle dökebilir meslek hayatınızda yazılı olarak yapacağınız işlerde büyük bir başarı yakalayabilirsiniz. Konuşmak yerine yazılı ifadeyi deneyin ve başarın. 17 18 19 20 21 22 Ağustos tarihlerinde iş hayatınızda ki sorunlar azalır terfi zam gibi beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sizlere tavsiyem kendinize güvenin ve sabırlı davranın. 25 Ağustos 17:12 de Başak burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile, Ailevi konularda yaşanacak olumlu gelişmeler sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. Karşılık beklemeden seviliyor olmanın gücü yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Bekar İkizler Yeni ay enerjisi ile aile büyükleriniz aracılığı ile tanıştırılacağınız ya da aynı ortamlarda olacağınız biri ile yakınlaşabilir daha önce hissetmediğiniz duyguları deneyimleyebilirsiniz. Sizlere tavsiyem duygularınızı ikinci plana alın ve mantığı elden bırakmadan karşınızda ki insanı tanıyarak acele kararlar vermeden hareket edin.

Yengeç Burcu Ağustos 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Ağustos Ayı Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç Burcunu Ağustos 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Ağustos 2014 Yengeç Burcu Yorumu

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: KENDİNİ SEV ve DEĞER VER!

Ay’ın ilk 10 günü iş hayatınızda maddi konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir kaç aydır düzenli ödenmeyen maaşınızı toplu bir şekilde alabilir, Zam terfi gibi güzel gelişmelerle sevinebilirsiniz. Şans rüzgarı sizin yönünüzden esmeye başlıyor. 10 Ağustosta 21:09 da Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, finansal konular fazlası ile gündeminizde olacak beklenmedik gelirler sayesinde borçlarınızı ödeyerek rahatlayacaksınız. Ay boyunca ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir iş hayatınızda işbirlikleri ile şartlarınızı çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Kazancınızdaki artış başınızı döndürebilir! Finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise sorunlu ve yorucu bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi bitirmeden önce bir kez daha düşünün düşünün ve kesin kararınızı 18 Ağustos ve sonraki bir tarihe kadar erteleyin. Bekar ve ilişkisi devam eden Yengeçler kimin ne dediğini önemsemeden iç dünyanıza yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek ilişkinize sevdiğiniz insana değer verin kazanan AŞK olsun.
Tükendiğini düşündüğünüz umutlarınız yaşama sevinciniz güçlü bir şekilde diriliyor ve siz yaşama çok daha sıkı bağlarla sarılmaya başlıyorsunuz. İş ve eğitim hayatınızda zekanızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu kendinize aklınıza bilginize güvenin ve her imkanı değerlendirin. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın. Ortaklıkları olan Yengeçler kontrollü olmalı ve bilginiz dışında her hangi bir görüşmenin yapılmamasına dikkat etmelisiniz. 25 Ağustos 17:12 de Başak burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile, Önümüzde ki 3 ay boyunca yapacaklarınızı planlayın ve harekete geçin. Yeni ay enerjisi sağlık sorunları yaşayan Yengeçlerinde yüzlerini güldürecek enerjilere sahip. Ayrıca çocuk yada kardeşleri ile sorunlar yaşayan Yengeçler Başak yeni ayı huzur ve sevginin barışını getirecek sizlere.

Aslan Burcu Ağustos 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Ağustos Ayı Aslan Burcu Yorumları

Aslan Burcunu Ağustos 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Ağustos 2014 Aslan Burcu Yorumu

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: ŞÜKRET ve İLERLE. 

Ağustos ayı sağlığınızla ve iş hayatınızla ilgili yaşanacak yenilenmelerin güçlü bir dönemin müjdecisi sizler için… Geçmişte yaşadığınız olumlu olumsuz yaşanmışlıkların farkındalığını günlük hayatınıza yansıtabilmeniz kaydıyla. Kendinizle geçmişinizle yüzleşin yaşadığınız yaşattığınız her şeyi adil bir şekilde değerlendirin ve sorunların gerçek sebebini anlamaya çalışın bunu yaptığınız anda her şey çözüme kavuşacak ve siz ağırlıklarınızdan kurtulacaksınız. Ay’ın ilk haftası iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınız arasında yaşanacak sıcak gelişmelerden uzak durun. Ektiklerini biçecek sizi de içine almaya çalıştıkları oyunlarının içine kendileri düşecekler. Siz işinize odaklanın ve başka hiç bir şeyle ilgilenmeyin. 16 Ağustosa kadar burcunuzda ilerleyecek olan Merkür sizleri akılcı davranmanız için desteklerken öfke ve duygusallığın aklınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz. Akılcı tavrınız takdir toplayacak ve işinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız. İş arayan ve iş hayatında uzun süredir problemler yaşayan Aslanlar yeni bir iş bulabilir iş değişikliğine gidebilirsiniz. 10 Ağustosta 21:09 da karşıt burcunuz Kova’da gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, Aile bireylerinizin her türlü sorunu ile uğraşabilir sorunlu ilişkileri çözüme kavuşturabilir ya da radikal kararlar alarak ilişkilerinize sınırlamalar getirebilirsiniz. Yine bu dönemde gizli düşmanlıklar aile hayatınızda sorunlara neden olabilir. Yalnızca ailenizi ilgilendiren finansal duygusal konularla ilgili önemli kararlarınızı ve görüşmelerinizi aile dışından insanlarla paylaşmamalısınız. 25 Ağustos 17:12 de Başak burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile, yolculuklarda sorunlar yaşayabilir bir anlık dikkatsizlik sonucu üzücü olaylarla karşılaşabilirsiniz. DİKKATLİ olun. Kendinizi yorgun huzursuz hissediyorsanız 25 26 27 Ağustos tarihlerinde direksiyon başına geçmeyin. Yeni ay enerjisi ile özel yaşamınız bir hayli önem kazanacak eş yada sevgilinizle ilişkiniz hakkında kararlar alacak ve cesaretle uygulayacaksınız. Uygulamalısınız! Aşk hayatınız seçimleriniz ve cesaretinizle bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alın… Haksızlık ettiğinizi düşünüyorsanız özür dileyin, Haksızlığa uğradığınızın farkına vardıysanız buna bir son verin. Yaşadıklarınız ve yaşattıklarınızı sorgulayın. Sizler özel yaşamınızda huzursuz olduğunuzda hayatınızın her alanına yansıtan aşkı tüm yalınlığı ile yaşayan ve yaşatan insanlarsınız. Bunun bilinci ile hareket etmeyi başarmalısınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslan’lar uzun zamandır kilitli olan gönül kapınız Aşk’la çalınabilir. Uzun süredir devam eden bir arkadaşlığınız AŞK’ a dönüşebilir. Önyargılarınızı bir tarafa bırakın ve aşkın gücünü iliklerinize kadar hissedin.

Başak Burcu Ağustos 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Ağustos Ayı Başak Burcu Yorumları

Başak Burcunu Ağustos 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Ağustos 2014 Başak Burcu Yorumu

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: KORKUYU CESARETLE YEN!

Ay’ın ilk haftası geçmişte takip edilmemiş ödemeler gün yüzüne çıkabilir birikmiş bir ödeme ile karşılaşabilirsiniz. Geçmişle ilgili ödemeleri kontrol ederek kredi faturalar gibi resmi konuları gözden geçirerek olası pek çok sorunun önüne geçebilirsiniz. Her ne olursa olsun sakin kalmayı başarmalı paniğe kapılmadan hareket etmelisiniz. Bu ay gökyüzü güçlü enerjileri ile ilerleyen günlerde silkinip kendinize gelmenizi sağlayacak ve kazanma azminizi yükseltecek. İşinize ilişkilerinize sevdiklerinize dört elle sarılmanız gereken bir süreç. Yüksek enerjinizi yapıcı yönde kullanırsanız siz kazanırsınız. 10 Ağustosta 21:09 da Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle ciddi tartışmalar yaşayabilir günlerce devam edecek stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Elinizden geldiği kadar sakin olmaya çalışarak hareket edin ortam sakinleştiği anda da kalbinizin sesine kulak vererek sözlerinizi belirleyerek partnerinizle konuşun onun tutumu ve duyarlılığına göre tamam ya da devam diyerek hayat yolunda ilerlemeye devam edin. 16 Ağustostan itibaren yönetici gezegeniniz Merkür ün buncunuzda seyrine başlaması ile parlak zekanızla her şeyin üstesinden gelecek yerinde çıkışlarınız ve kararlarınızla iş hayatınızda da ön plana çıkarak hakkınız olanı almayı başaracaksınız. 25 Ağustos 17:12 de Burcunuzda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile, Hayatınızda bir dönem kapanıp yeni bir dönem başlıyor! Fakat bu güçlü ve olumlu enerjiyi nasıl değerlendirip değerlendiremeyeceğinizi sizin tutumunuz ve hayata karşı duruşunuz belirleyecek.. İş eğitim ve özel hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Cesaretinizi bilgi deneyim ve özgüvenle birleştirdiğiniz anda rotanızı belirleyin ve hedeflerinize doğru kararlılıkla ilerleyin.

Terazi Burcu Ağustos 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Ağustos Ayı Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcunu Ağustos 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Ağustos 2014 Terazi Burcu Yorumu

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: ‘’GÜVEN’’ HAYATA ve KENDİNE GÜVEN! 

Ay’ın ilk haftası ilerleyen günlerde doğru ve olumlu kararlar almak istiyorsanız iç dünyanıza yönelin ve sürekli şikayet ettiğiniz konuları nasıl çözümlerim yaşamıma yeni bir yön verebilir miyim? Kendimi özel ve değerli hissetmem için neler yapabilirim sorularını kendinize sorun ve adil cevaplar vererek önceliklerinizi belirlemek için kararlar alın ve uygulayın. Kendinizden kaçamaz sorunlarınızı yok sayamazsınız. 10 Ağustosta 21:09 da Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, Sezgileriniz oldukça güçlenecek ve kendi kendinize rehberlik etmeyi öğrenerek ruhunuzu beslemeyi başarabileceksiniz. Ruh bizi yaşama bağlayan hayat enerjimizi veren kutsal bir armağandır. Ruhunuzu ibadet meditasyon müzik aşk ve sevgi ile güçlendirebilirsiniz. 18 Ağustosa kadar olan süreçte işinizle ilgili enteresan gelişmeler ve teklifler alabilirsiniz. Aceleci davranmadan ayrıntılara önem vererek araştırma yaparak 21 Ağustostan sonra kararlar alın. Yine bu dönemde aile büyüklerinizden kalan bir miras ortaklık yada iş hayatınızda sürpriz bir zam yada uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınızın ödenmesi aile bireylerini de ilgilendiren uzun zamandır elden çıkarmak için uğraştığınız bir mülkün satışı gibi konular başarılı sonuçlar verebilir ve maddi sıkıntılarınız bir anda arkanızda kalabilir. Özel yaşamınızda kısa süre önce ayrılık yaşadıysanız pişmanlık dolu bir geri dönüşle karşılaşabilirsiniz. Sizlere tavsiyem kalbinizle mantığınızın sesini gerçekçi davranarak dinleyin ve pişmanlık duyacağınız bir karar almamaya özen gösterin. 25 Ağustos 17:12 de Başak burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi yeni bir dönüm ve değişim noktasının müjdesi sizler için. Son 1 yıldır yaşadıklarınızı düşünün. Hedefler belirleyin yapmanız uzaklaşmanız yakınlaşıp sahip çıkmanız gerekenlerin farkına varın ve harekete geçin. İş hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. Korkmayın değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken direnmek yerine uyumlu olun ufak tefek zorluklarla karşılaşsanız da mücadele edin yeteneklerinizi ortaya koyun ve başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin. Bekar ve ilişkisi olmayan Terazi’ler yeni ay enerjisi aşk hayatınızda ilişkinizi resmileştirme kararı almanıza yardımcı olabilir. Dostlardan gelen destek ve cesaretle evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz.

Akrep Burcu Ağustos 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Ağustos Ayı Akrep Burcu Yorumları

Akrep Burcunu Ağustos 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Ağustos 2014 Akrep Burcu Yorumu

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: BEN DEĞERLİYİM!

Gökyüzü Ay’ın ilk haftasından itibaren emek verdiğiniz iş aşk çocuk eğitim aile gibi hemen her şeyin olumlu yönde mükafatını alacağınızı müjdeliyor sizlere. Kendinize ve sevdiklerinize dürüst olabilmenin yüreğinizdeki güzellikleri koruyabilmiş olabilmenin mucizelerini deneyimleyeceğiniz çok özel zamanlar başlıyor sizler için. 10 Ağustosa kadar İş hayatınızda var olan şartları muhafaza etmeli yeni bir oluşum ya da girişimin içine girmeden önce neyi kazanıp neyi kaybedeceğinizi hesaplayarak kararlar almalısınız. 10 Ağustosta 21:09 da Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, Sorumluluk almaktan korkmayın emin olun ayın ilerleyen günleri ile birlikte ortaya koyduğunuz hiç bir çabanın boşa gitmediğini göreceksiniz. Özel yaşamınızda da evli ve uzun süredir ilişkisi devam eden Akrep’ler geçmişte yaşanan kıskançlıkla ilgili olaylar eşiniz tarafından tekrar gündeme gelebilir ve bu kez ona her zamankinden çok daha farklı bir yaklaşımda bulunarak yapmadığınız bir şeye karşı sürekli kendinizi savunmak zorunda kalmaktan duyduğunuz yorgunluğu haykırabilirsiniz. Bu durum eşinizin kendine gelmesini ve sizi psikolojik olarak ne kadar hırpalamış olduğunun farkına varmasını sağlayabilir. Böylelikle ilişkinizde ki sorunları kökünden çözüme kavuşturarak birlikte olumlu ve güzel kararlar alıp uygulayabilirsiniz. 25 Ağustos 17:12 de Başak burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile, Bu hayat benim dünyaya bir kere geldim en iyi en güzel şekilde yaşamalıyım demeyi öğrenebilirsiniz. Patron sizsiniz ve siz çok değerlisiniz bunu fark edin ve bırakın yüreğinizde Aşk ruhunuzda heyecan şekillendirsin bir çocuğun bitmez tükenmez enerjisi gibi hayatınızı. Bekar Akrepler sizlerde şanslı bir dönemdesiniz sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz.

Yay Burcu Ağustos 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Ağustos Ayı Yay Burcu Yorumları

Yay Burcunu Ağustos 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Ağustos 2014 Yay Burcu Yorumu

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: OLAYLARI DEĞİŞTİREMİYORSAN BAKIŞ AÇINI DEĞİŞTİR!

Gökyüzü Ay’ın ilk 10 günü iş ve özel yaşamınızda aniden gelişen kontrol edemeyeceğiniz olaylarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Sakin olmalı ve akışa ayak uydurmalısınız. Karşı çıkışlar fevri davranışlar başkalarını savunmaya çalışmak taraf olmak zararlı çıkmanıza neden olacaktır. Bir anlık öfke yanlış aktarılan sözlere itibar etmeniz kaos ve karmaşayı beraberinde getirebilir. Sağ duyulu davranmalı ve duyduğunuz her şeyin gerçekliğini araştırmadan hareket etmemelisiniz. Sizler Zodyak’ın en hassas adil ve duyarlı insanlarındansınız. Duyarlılığınızı ön plana çıkarmalı güçlü sezgilerinizin sesine sizi bu imtihandan başarı ile çıkarması için kulak vermelisiniz. 10 Ağustosta 21:09 da Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, sürekli hayalini kurduğunuz fakat imkanlarınız el vermediği için gerçekleştiremediğiniz bir işi hiç beklemediğiniz bir şekilde karşınıza çıkarabilir ve bir anda kendinizi bambaşka bir çalışma ortamının içinde yer almış bulabilirsiniz. Dolunay enerjisi ile arkadaşlık ilişkileriniz farklı bir boyut kazanacak. Kim dost kim düşman görerek öğreneceksiniz. İş hayatınızda bir yıldız gibi parlamaya başlamış olmanız insanların maskelerini düşürecek ve siz hayatın en iyi öğretmen olduğunu bir kez daha yaşadıklarınızla tasdik edeceksiniz. 25 Ağustos 17:12 de Başak burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile, İş ve özel yaşamınızda şans sizden yana. Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün meditasyon yapın inançlarınızla bütünleşin ki ruhunuz güçlensin. Arınmak yeni başlangıçlara doğru yol almak için sizleri her bakımdan güçlü kılacaktır. Ayrıca yeni ay enerjisi daha önce farkına dahi varamadığınız gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasını ve zarar vermelerini engelleyecek. Sizler için arınma ve yenilenme zamanı. Hayatınızda radikal kararlar alıp başarı ile uygulayabileceksiniz Evli Yaylar yaşananlar eşinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirecek birbirinize kenetlenecek ve eskisinden çok daha iyi iletişim kurabileceksiniz.

Oğlak Burcu Ağustos 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Ağustos Ayı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak Burcunu Ağustos 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Ağustos 2014 Oğlak Burcu Yorumu

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: ‘’YENİLEN’’ GEÇMİŞİ ARKANDA BIRAKMAYI ÖĞREN’

Gökyüzü bu ay boyunca geçmişinizden gelen sorunların iş ve özel yaşamınızda etkili olabileceği yönünde uyarıyor sizleri. Eski eş eski ortak geçmişte kalan davalar resmi konular evraklar ve bunun güne yansıyan problemleri sizleri bir hayli yorabilir. Özellikle evli yada ilişkisi devam eden Oğlak’lar sizin geçmişinizden kaynaklanan sorunlara son noktayı koymalı ve hiç kimsenin hele hele eski eş ya da sevgilinizin mutluluğunuzu bozmasına izin vermemeli, Geçmişte göstermekte zorlandığınız cesareti ve kararlılığı tüm gücünüzle ortaya koymalısınız. Koymalısınız ki AŞK kazansın. Size değer emek veren o özel insanı kimsenin üzmesine izin vermemelisiniz. Şunu hiç unutmayın tepkinizi ortaya koymaz geçmişte yaşananların tekrar etmesine sessiz kalırsanız kaybedeceklerinizi bir daha kazanamayabilirsiniz. 10 Ağustosta 21:09 da Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, İş hayatınızda doğru yerde doğru zamanda olmanın getirilerini maddi manevi deneyimleyebileceksiniz. Eşiniz ve dostlarınız aracılığı ile yeni insanlar tanıyacak ve onların yardım ve öneri ile yeni başlangıçlar gerçekleştirebileceksiniz. Korkularınızı geçmişteki başarı ve başarısızlıklarınızı bir daha almamak üzere arkanızda bırakın ve sizi seven destekleyen insanların güvenini boşa çıkarmayın. Özel yaşamınızda Bekar Oğlak’lar, Duygusal hayatınızda gerçekçi davranmanız ve dürüst olmanız sağlam temeller üzerine kurulacak bir beraberliğin AŞK kapısını aralayabilir sizlere. 25 Ağustos 17:12 de Başak burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi, Ruhsal olarak güçlendirecek omuzlarınızda yüreğinizde ağırlık yapan sorun alışkanlık ve takıntılarınızdan ARINACAK. Kendinizi geliştirebileceğiniz yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz. İçinden çıkamadığınızı düşündüğünüz pek çok konuya çözüm bulacak yaşamış olduğunuz onca zorluğa rağmen hayata tutunabilmenin mücadele edebilmenin şükrü ile HAYATA Kendinize bir ŞANS daha verecek… Karşılığını da fazlası ile alacaksınız.

Kova Burcu Ağustos 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Ağustos Ayı Kova Burcu Yorumları

Kova Burcunu Ağustos 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Ağustos 2014 Kova Burcu Yorumu

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: NEFRETİ SEVGİYLE YEN!

Gökyüzü ay’ın ilk 10 günü iş ve özel yaşamınızda ikili görüşmelerinizde yaptığınız konuşmalara dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Ağzınıza geleni düşünmeden söylerseniz hiç tahmin etmediğiniz gelişmelerin merkezinde çaresizce bulabilirsiniz kendinizi. Öfke hırs size yanlışlar yaptırsın istemiyorsanız. Öncelikle kendinizi hayatınızı ve sahip olduklarınızı sevmenin önemini kavramalısınız. 10 Ağustosta 21:09 da burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, Özel hayatınız fazlası ile önem kazanmakta. Duygularınızı ifade ederken kırıcı sözler sarf etmemeye özen göstermelisiniz. Özellikle evli Kova’lar eşinize kendisini değersiz hissettirecek sözlerden kesinlikle kaçının. Geçmişte yaşanan olayları tekrar tekrar gündeme getirmeyin. Çocuklarınızla eşiniz arasında ki dengeyi kurmaya çalışın ve olayları sadece kendi yönünüzden değerlendirerek hareket etmeyin. Aksi halde sevginin temeli saygıyı ortadan kaldırır büyük bir pişmanlığın yalnızlığı ile baş başa kalabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Kova’lar sizlerde şüpheci davranışlarınız sonucu ani bitişler yaşayabilirsiniz. Dolunay enerjisini olumlu yönde kullanmak istiyorsanız sağ duyulu davranmalı kıskançlık ihtiras ve hırs duygularının yüreğinizi zapt etmesine izin vermemelisiniz. Kırdığınız yerden kırılmak istemiyorsanız ruhunuzdaki Melek şeytanınızı yensin. Sizler iradesi güçlü yüreği güzel insanlarsınız bunu ortaya koymalısınız. 25 Ağustos 17:12 de Başak burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile, İş arıyorsanız iş değişikliğine gitmek istiyorsanız yeni bir projenizi hayata geçirmek istiyorsanız bu dönemi değerlendirin. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Siz yeter ki değişimden korkmayın kızgınlıklarınızın öfkenizin fırsatları değerlendirmemenize neden olmasına izin vermeyin. Ay’ın son günlerinde kemik ağrıları yaşanabilir. Ağrılarınızı önemseyin ve bir hekime görünerek önlemlerinizi alın.

Balık Burcu Ağustos 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Ağustos Ayı Balık Burcu Yorumları

Balık Burcunu Ağustos 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Ağustos 2014 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: CÖMERT OL KAZAN.

Gökyüzü Ay’ın ilk 10 günü aile içinde sergilediğiniz tutumun önem taşıyacağına dikkat çekmekte ön planda olma Arzunuz isteklerinizi hayata geçirme isteği keskin çıkışlar sergilemenize neden olabilir. Hiç bir şeyi zorla yada keskin çıkışlarla kendi istediğiniz şekle sokamazsınız. Kırılan bir kalp ve bunun getirdiği vicdan azabının yükü ve ağırlığı isteklerinizin gerçekleşmesinin öneminden çok daha büyük olacaktır. Cömertliğiniz bencilliğe değil sevgiye olsun. 8 9 10 Ağustos tarihlerinde Uzun zamandır planladığınız seyahatleri gerçekleştirebilir işinizle ilgili önemli bir haber alabilirsiniz. 10 Ağustosta 21:09 da Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi iş hayatınızla ilgili konularda girişimci ruhunuzu harekete geçirecek ve bağlantılarınızı güçlendirmenizi sağlayacak. Dolunay enerjisi, Özel yaşamınızda da sizleri cesaretli kararlar almaya teşvik edecek. Beraberliğinde sorun yaşayanlar ilişkilerini sonlandırırken uyumlu bir beraberlik içinde olanlar evlilik kararı alıp söz nişan gibi evliliğin ilk adımını atabilirsiniz. uzun süredir devam eden bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Bekâr ve ilişkisi olmayan Balıklar ise seyahatleriniz esnasında yada işiniz gereği katıldığınız bir toplantıda ruh eşinizle tanışabilir kendinizi bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. Yeni ay enerjisi çocuk sahibi olmak isteyen Balık burçları içinde oldukça olumlu etkilere sahip aileye katılacak bebek haberi sevinci yeni heyecan ve güzellikleri getirebilir hayatınıza. 25 Ağustos 17:12 de karşıt burcunuz Başak’ da gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile aile büyükleri ve kardeşlerle ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Kelimelerin esiri olmak istemiyorsanız haklı olmaya değil mutlu olmaya bakın ve öfkeli sözlerin yıkıcı etkisinden uzak kalmak için sakin ve adil olmayı başarın.

NOT: Aylık yorumlarınızda GÜNEŞ YÜKSELEN ve AY burçlarınızı birlikte okuyunuz.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun…

Astrolog Şenay YANGEL

Kaynak: astroloji.mahmure.com


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Siyah Gül
Siyah Gül

Siyah gül dünyada sadece Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde yetişir. Gonca halindeyken siyah, daha sonra koyu kırmızı dönüşen türünün yanı sıra sürekli...

Kapat