2014 Temmuz Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2014 Temmuz Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2014 Temmuz Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2014 Temmuz Ayı Burç Yorumları – Şenay Yangel Burç Yorumları – Şenay Yangel 2014 Temmuz Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Temmuz 2014′de Neler Bekliyor?

Koç Burcu Temmuz 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Temmuz Ayı Koç Burcu Yorumları

Koç Burcunu Temmuz 2014′te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu

KOÇ: Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: “Tüm insanla­ra yazgısını gün gün düzeltmek şansı verilmiştir. Astroloji öğrenmek, yazgının dilini bilmeye ve sır­larını çözmeye yarayan bir yolda ilerlemektir!” Nostradamus. İletişimin temsilcisi Merkür geri hareketinin 2 Temmuz itibari ile sona ermesi bu alanlarda rahatlamaları ve olumlu etkileri beraberinde getiriyor. 5 Temmuzdan itibaren iş hayatınızda olumlu etkiler sizlerden yana. Yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir ortaklıklarınız varsa sorunları karşılıklı anlayışla çözüme kavuşturabilirsiniz. Ay boyunca dikkat etmeniz en önemli konu hırsınız kıskançlık duygunuz  ve her konuda ön planda olma isteğinizi kontrol altında tutmak olmalı aksi halde bu duygular size pahalıya mal olabilir. 12 Temmuz saat 14.24’te Oğlak burcunda Dolunay enerjisi ile işle ilgili konular önem kazanacak. Son derece disiplinli olmanız gereken zamanlar. Duygusal davranmadan hedeflerinizi gerçekleştirmek için profesyonel düşünmeli tereddütte kalmadan hareket etmelisiniz. İş hayatınızda artan temponuz aile ve özel hayatınızı etkileyebilir. İkisi arasında ki dengeyi sağlamalı ve sevdiğiniz insanların sizden ilgi görmek istemelerinden daha doğal bir şey olamayacağını aklınızdan çıkarmamalısınız. 27 Temmuz saat 01:41 de Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek ve sizleri hayatınızın her alanında olumlu yönde etkileyecek. Bu dönemde iş başvuruları yapabilir yeni yatırımlar işbirlikleri kalıcı ve başarılı çalışmalar içinde olabilirsiniz. Bekar Koç’lar sizlerde yeni ay enerjisi ile aşk ı en saf ve güzel haliyle deneyimleyebilirsiniz. 

Boğa Burcu Temmuz 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Temmuz Ayı Boğa Burcu Yorumları

Boğa Burcunu Temmuz 2014′te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Temmuz 2014 Boğa Burcu Yorumu

BOĞA: Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Gökyüzünden, Ülker yıldızından cana şöyle bir ses geldi: Sen, yeryüzüne mensup değilsin; sen, ötelerden geldin! Bu yüzden, aklını başına al da, Yücelere yüksel, Tortu gibi dibe çökme… Divan-ı Kebir. Ay’ın ilk haftası sezgileriniz son derece güçlü ve kararlarınız için yol göstericidir. İş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir finansal anlamda birden fazla gelir elde edeceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni insanlar tanıyacak ve güçlü işbirlikleri ile var olan şartlarınızı hızlı bir şekilde yükselteceksiniz. 12 Temmuz saat 14.24’te Oğlak burcunda Dolunay enerjisi ile,  Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle sorunlarınızı aşacaksınız ve ilişkiniz daha önce olmadığı kadar iyi bir hal alacak. Eş yada sevgilinizden gelecek sevgi dolu jestlerle romantizmin doruklarına çıkacaksınız. 27 Temmuz saat 01:41 de Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek ve bu enerji hayatınızda ki tüm karanlıkları aydınlığa kavuşturacak etkileri de beraberinde getirecek. Bekar ve ilişkisi devam eden Boğa’lar evliliğe giden yolda ilk adımı bu dönemde atabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde sürekli sorunlar yaşayan Boğa’lar yeni ay enerjisi ile eş ya da sevgilinizin aşırı baskısı ve suçlamaları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizlere tavsiyem haklı olma çabası içine girmeden tartışmalardan uzak durmalı ve birlikte olduğunuz insanın öfkesinin dinmesini bekledikten sonra sakinlikle konuları ele almalı ve bu ilişkinin sizin ve eşinizin için taşıdığı anlamını düşünüp kararınızı bunun cevabını kendinize verdikten sonra almalısınız.

İkizler Burcu Temmuz 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Temmuz Ayı İkizler Burcu Yorumları

İkizler Burcunu Temmuz 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Temmuz 2014 İkizler Burcu Yorumu

İKİZLER: Gökyüzünün sizlere bu ay mesajı: Cennetteki yıldızlar şarkı söylerler. Ama sadece onu duyacak kulağı olanlara. Pythagoras. Enerjisi yüksek yeni başlangıçlarla dolu güzel bir ay karşılıyor sizleri. 10 Temmuza kadar özel yaşamınızda Seviyor ve seviliyorsanız öfkenin Aşk’ı sarsmasına izin vermemeli iletişime önem vererek karşılıklı olarak birbirinize anlayışlı davranmalı ilişkinizi daha heyecan verici keyifli hale getirmek için çabalamalısınız. Bekar İkiz’ler sizlerde kısa sure önce ayrılık yaşadığınız sevgilinizle bir araya gelebilir aşkın coşkusunu tüm benliğinizle yaşayabilirsiniz. 12 Temmuz saat 14.24’te Oğlak burcunda Dolunay enerjisi ile,  Güveninizi suiistimal edecek iş arkadaşları yakın çevrenizde değer verdiğiniz birilerinin arkanızdan çevirdiği dolaplar ortaya çıkabilir. Bu bir oyunsa sizde kuralına göre oynayın ve onlara kendi yaptıkları ile ayna olun.  27 Temmuz saat 01:41 de Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek ve bu enerji Aşk hayatınızda son derece keyifli gelişmeler söz konusu uzun zamandır yalnızlıktan şikayet ediyor, Aşka olan inancınızı kaybettiğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Aşk en tutkulu en saf en heyecanlı hali ile titretecek yüreğinizi… Sağlam temeller üzerine kurulu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Evli İkizler sizde ailenizi eşinizi sevginizle daha fazla sahiplenecek ve iç huzursuzluklarınızı sevgiyle huzur ve mutluluğa döndüreceksiniz.

Yengeç Burcu Temmuz 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Temmuz Ayı Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç Burcunu Temmuz 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Temmuz 2014 Yengeç Burcu Yorumu

YENGEÇ: Gökyüzünün sizlere bu ay mesajı:Sevgi hiç bir zaman istemez. O, daima verir. Sevgi, her zaman ıstırap çeker, hiç bir zaman ne gücenir, ne de intikam alır. Mahatma Gandhi. Yılın en güzel enerjilerinin sizinle olduğu bir aydasınız. Ayın ilk haftası iş hayatınızla ilgili konularda rakiplerden kaynaklanan kısa sureli engellerle karşılaşsanız da kısa sure içinde  popülerliğiniz iş hayatınızda kalıcılığınıza kalıcılık başarınıza başarı katacak. Siz yolunuza bakın kimin ne yapıp ne söylediğine değil! Kısa sureli engeller sizi yolunuzdan döndürecek güçte ve yeterlilikte değil. Özel yaşamınızda da dargın olduğunuz eş yada sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Aynı şekilde işinizle ilgili konularda da alacakların tahsili elinizden kaçan bir fırsatın daha iyi şartlarda karşınıza çıkması da bu ayın getirileri arasında. 12 Temmuz saat 14.24’te karşıt burcunuz Oğlak’ta gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile,  Finansal gelirlerde artış iş hayatınızda ki istikrarlı gelişmeler kendinizi çok daha huzurlu hissederek verimli çalışmanızı sağlayacak. Evli Yengeç’ler bu dönemde eşten gelecek destekle yeni bir eve taşınabilir hayalini kurduğunuz evin sahibi olabilirsiniz. Bekar Yengeç’ler sizlerde iş arkadaşlarınızdan birinin yoğun ilgisini karşılıksız bırakmazsanız keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz. 27 Temmuz saat 01:41 de Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay enerjisi ile süreklilik arz etmeyen bir işiniz varsa bu sure içinde daha profesyonel düşünmeli işinizi sürekli hale getirmek için sosyal ilişkilerinize önem vermeli istemeyi bilmelisiniz! Bekar ve Yengeç’ler ay sonuna doğru bir arkadaşınız aracılığı ile tanıyacağınız biri hayat arkadaşınız olabilir…

Aslan Burcu Temmuz 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Temmuz Ayı Aslan Burcu Yorumları

Aslan Burcunu Temmuz 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Temmuz 2014 Aslan Burcu Yorumu

ASLAN: Gökyüzünün sizlere bu ay mesajı: Önce Önemsemezler, Sonra Gülerler, Sonra Kıskanırlar, En Sonunda İse Yenilirler. Mahatma Gandhi. Zekanızı beceri ve tecrübenizi ortaya koyacağınız şanslarla karşılaşacağınız bir aydasınız. Ayın ilk 10 günü içinde Terfi alabilir istediğiniz imkanlarla yeni bir işe başlangıç yapabilirsiniz. Başarılı olmak için gerekli donanıma sahipsiniz yeter ki duygusal yaşamınızda ki çalkantıların iş hayatınıza yansımasına izin vermeyin. İş hayatınızda güven ve takdir toplayacak başarılı girişimlerinizle adınızdan sıkça söz ettireceksiniz. 12 Temmuz saat 14.24’te Oğlak burcunda Dolunay enerjisi ile, Parasal anlamda da rahatlamalar söz konusu borçlarınızın hafiflemesi ve yeni imkanlarla birikim yapmanız da olası. Bu dönemde kendi işinin patronu Aslan’lar cazip ortaklık tekliflerini de iyi değerlendirmelisiniz. İkili ilişkilerinizde kiminle nerede olduğunuza dikkat edin. Zaten sorunlu bir ilişkinin içinde hırpalanmanın yorgunluğunun üstüne başka biri ile ilişkinizin ortaya çıkması sizi büyük bir çıkmazın içine sokabilir. Öncelikle var olan ilişkinizi bitirme cesaretini göstererek bir diğerine yol almalısınız. 27 Temmuz saat 01:41 de burcunuzda gerçekleşecek Yeniay Aşk hayatınızda ise cesur davranacağınız zamanlardasınız. Sevdiğiniz insanla sorunları aşarak hızlı bir şekilde birlikteliğinize resmiyet kazandırabilirsiniz.

Başak Burcu Temmuz 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Temmuz Ayı Başak Burcu Yorumları

Başak Burcunu Temmuz 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Temmuz 2014 Başak Burcu Yorumu

BAŞAK: Gökyüzünün sizlere bu ay mesajı: İnandığınız gibi yaşamazsanız yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız. Hz. Ömer. Gökyüzü maddi konularda yaşanacak gelişmelerle rahatlamalara işaret etmekte. Yakınlarınız ve arkadaşlarınız aracılığı ile yeni bir işe başlayabilir uzun zamandır arzu ettiğiniz ev ya da arabayı bu dönemde alabilirsiniz. 12 Temmuz saat 14.24’te Oğlak burcunda Dolunay enerjisi düşüncelerinizi netleştirecek ve sizler ağırlıklarınızdan sizi yoran enerjilerden uzaklaşabileceksiniz. Özellikle Dolunay günü yapabilir ev yada iş yerinizi sandal ağacı ile tütsüleyerek Dolunay enerjisini olumlu yansımasını yaşam alanlarınıza doldurabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinize olan kırgınlığınızı aşmak için gereken gücü kendinizde bulamayabilir iç dünyanıza yönelerek yaşadıklarınızı ve yaşattıklarınızı adil bir değerlendirmeye alabilirsiniz. 27 Temmuz saat 01:41 de Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay enerjisi ile kendinizi yeteneklerinizi beklentilerinizi rahatlıkla ifade edeceğiniz ortamlar yakalayabileceksiniz. Ufak tefek gecikmeler mesai arkadaşlarınızla gerginliklere neden olabilir.  Ayın son günlerine doğru her şey yoluna girmeye başlayacak sabırlı olun.  Özel yaşamınızda da eş yada sevgilinizle heyecanlı ve keyifli gelişmeler yaşayacaksınız.

Terazi Burcu Temmuz 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Temmuz Ayı Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcunu Temmuz 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Temmuz 2014 Terazi Burcu Yorumu

TERAZİ: Gökyüzünün sizlere bu ay mesajı: Önce Doğruyu Bilmek Gerekir, Doğru Bilinirse Yanlış Da Bilinir. Önce Yanlış Bilinirse Doğruya Ulaşılamaz. Farabi. Zihninizde yer etmiş olumsuzlukların sürekli sizi rahatsız etmesine yeniliklerden ve doğrulardan uzaklaşmanıza neden olmasına dur demenizin zamanı geldi. 12 Temmuz saat 14.24’te Oğlak burcunda Dolunay enerjisi ile hayattan beklentilerinizi arzularınızı rahatsızlıklarınızı düşünün ve doğa ile baş başa kalacağınız ortamlarda bulunmaya çalışın ve tabiatla bütünleşin gökyüzünün maviliği ve denizin derinliğine bırakın ağırlıklarınızı tüm inancınız ve içtenliğinizle kendiniz sevdikleriniz ve insanlık için ruhunuzu zihninizi dinlendirin. Dua edin ruhunuzu okşayacak düşüncelerle doldurun zihninizi ama kesinlikle kendinizle baş başa olun. İş hayatınızda beklediğiniz haberler gelişmelerle ilgili stres yapmayın zafer daima inananlarındır. Siz yaptığınız işe inanın gerisi gelecektir.  Özel yaşamınızda ise sizin hayatınızda ki istikrar ve olumlu etkiler eş yada sevgilinize de olumlu olarak yansıyacaktır. 27 Temmuz saat 01:41 de Aslan burcunda gerçekleşen Yeniay enerjisi ile iş hayatınızda sürprizler beklenmedik gelirler elde edebilir. Büyük anlaşmaların süreklilik arz edecek kazançların altına imza edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise dargınlıklar sona erebilir ve yarım kalmışlıkları sevginin gücü ile iyileştirebilirsiniz.

Akrep Burcu Temmuz 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Temmuz Ayı Akrep Burcu Yorumları

Akrep Burcunu Temmuz 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Temmuz 2014 Akrep Burcu Yorumu

AKREP: Gökyüzünün sizlere bu ay mesajı: Sevdiğini mertçe seven kişi, pervane gibi özler ateşi. Sevip de yanmaktan korkanın masal anlatmaktır bütün işi. Ömer Hayyam. Ay’ın ilk haftası aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bekarsanız hayatınızı paylaşıp birlikte yaşlanacağınız o özel insanla tanışabilir, Devam eden bir ilişki içindeyseniz söz nişan gibi evliliğe giden yolda ilk adımı atabilir yine bu dönemde sorunlu bir evlilik ya da ilişkinizi sona erdirip yıllardır ağırlığını taşıdığınız yürek sancısını ardınızda bırakabilirsiniz. 12 Temmuz saat 14.24’te Oğlak burcunda Dolunay enerjisi ile yaşamınızın her alanında çözüm odaklı hareket etmeli ve iş birliklerine açık olmalısınız. İşinizle ilgili ayrıntılara önem vermeli finansal olarak harcama ve ödemelerinizi kontrol etmelisiniz. Zamanında gerçekleşmeyen ödemeler vergi SSK gibi resmi konularda başkalarından kaynaklanan problemler yaşayabilirsiniz. 27 Temmuz saat 01:41 de Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay enerjisi ile  ev ve ofisinizde dekorasyon  temizlik değişim yapabilir yaşam alanınızda ve kendinizde oluşan tüm negatif enerjilerden uzaklaşabilir. Yeni başlangıçlar yapmak için gereken gücü toplayabilirsiniz. Ne duruyorsunuz öyleyse hayat enerjisini doğru kullanmak için harekete geçin mücadele edin ve dileklerinizi gerçekleştirmek için mücadele edin.

Yay Burcu Temmuz 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Temmuz Ayı Yay Burcu Yorumları

Yay Burcunu Temmuz 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Temmuz 2014 Yay Burcu Yorumu

YAY: Gökyüzünün sizlere bu ay mesajı: Acınmaktansa kıskanılmak daha iyidir. Heredot. Gökyüzü ayın ilk haftası iş hayatınızda yaşanabilecek yanlış anlaşılmaların gerginliklere sebep olabileceği konusunda uyarıyor sizleri. Kıskanç insanların hedef tahtası olabilirsiniz. Bu durum sizleri  psikolojik olarak yorgun düşürebilir. Sizlere tavsiyem çözüm odaklı davranın ve sürekli tekrar eden olumsuz alışkanlıklarınızdan olumsuz insanlardan uzaklaşarak yenilikçi davranın. Belli alışkanlıklardan uzaklaşmak için çabalayın yeni fikir ve projelere açık olup kazanın. Kendinizi yenilemeniz olumlu alışkanlıklar kazanmanız sadece iş  yaşamınızda değil hayatınızın her noktasında sizlere fayda sağlayacaktır. 12 Temmuz saat 14.24’te Oğlak burcunda Dolunay enerjisi ile iş hayatınızda istikrarlı bir süreç karşılıyor sizleri. Zam terfi yada yeni bir pozisyon söz konusu olabilir. Oğlak Dolunayı  kendinize olan güveninizi arttıracak. Bu enerjiyi daha güçlü bir hale getirebilmek için meditasyon yapın ve tüm pozitif enerjinizi tepe çakranızda yoğunlaştırın beyazın gücünü saflığına odaklanın ve tüm olumsuz düşüncelerinizden uzaklaştığınızı hissedin dua edin ve ruhunuzu besleyin. Özel yaşamınızda ise uzun zaman sonra keyifli gelişmeler yaşayabilir eş  yada sevgilinizin yoğun ve samimi davranışları karşısında şaşırabilirsiniz. 27 Temmuz saat 01:41 de Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay enerjisi ile  Bekar ve ilişkisi olmayan Yay’lar doğru yerde doğru zamanda sizin için doğru insanla karşılaşabileceğiniz bir dönemdesiniz davetleri karşılıksız bırakmayın. Dikkat etmeniz gereken konu araç kullanırken ve dikkat gerektiren işlerle ilgilenirken her zamankinden daha özenli ve dikkatli davranmanız. Bu dönemde iş hayatınızda beklentileriniz artarken isteklerinize ulaşmanız da bir hayli kolaylaşır. İşinize odaklanın ve sistemli bir çalışma içinde yer alarak şartlarınızı iyileştirmek için çaba gösterin.

Oğlak Burcu Temmuz 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Temmuz Ayı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak Burcunu Temmuz 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Temmuz 2014 Oğlak Burcu Yorumu

OĞLAK: Gökyüzünün sizlere bu ay mesajı: Eden kendisine eder. Yapan bulur ve çeker. Unutma! Kazanmak koca bir ömür ister! Kaybetmeye ise anlık gaflet yeter. Hz. Mevlana. Gökyüzü Ay’ın ilk haftası işinizle ilgili dostlar yada eşinizle yaşanabilecek tartışmaların başrol oyuncusu olmamanız için uyarıyor sizleri. Küçük bir konuyu büyütebilir pire için yorgan yakmaya kalkabilir ve sonunda üzen ama daha çok üzülen taraf siz olabilirsiniz dikkatli davranın. 12 Temmuz saat 14.24’te Oğlak burcunda Dolunay enerjisi kariyerinizle ilgili konularda etkili olacak. Elinizden geleni fazlası ile yapın eleştirileri yapıcı olarak değerlendirin ve bu dönemde önceliğiniz iş hayatınız olsun. 27 Temmuz saat 01:41 de Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay enerjisi ile  duygusal konularda beraberliği olmayan Oğlak’lar yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Fakat geçmişte kalan eş ya da sevgili yeni başlayan ilişkiniz üzerinde yaptıkları söyledikleri ile kara bulutların gezmesine neden olabilir. Dikkatli olun. Kendinizle yapacağınız yüzleşme ile sahip olduğunuz her şeye çok daha iyi sahip çıkabileceksiniz. Kendinizi yeniden keşfedeceğiniz özel bir ruhsal yolculuk deneyimleyerek ruhsal ve bedensel anlamda arınıp yenileneceksiniz. Ayrıca tutulma enerjisi aşk hayatınızda da sürprizlere neden olacak. Yüreğinizde hiç sönmeyen aşk ateşinin sahibine aşkınızı tüm coşkusu ile haykırabilir aşkla bütünleşmek için cesur adımlar atabilirsiniz. Kararlı olun korkularınızı keşkelerinizi ardınızda bırakın ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yürüyün. Bu sure içinde dikkat etmeniz gereken en önemli konu finansal konularda risk taşıyan ya da daha önce yapmadığınız bir işe girişimci olarak katılmak konusunda acele kararlar almadan hareket etmemek olmalı.

Kova Burcu Temmuz 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Temmuz Ayı Kova Burcu Yorumları

Kova Burcunu Temmuz 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Temmuz 2014 Kova Burcu Yorumu

KOVA: Gökyüzünün sizlere bu ay mesajı: Uyan!Uyumak için önümüzde sonsuzluk var. Ömer Hayyam. Gökyüzü ay’ın ilk 10 günü geçmişte yaşadığınız olumsuz konuları takıntı haline getirip öfkeli davranışlar sergilememeniz konusunda uyarıyor sizleri. Bir anlık öfke büyük pişmanlıklara neden olabilir her zaman her şartta siz haklı olamazsınız. Sakin olun ve haklı olana hakkını teslim ederek hareket edin. 12 Temmuz saat 14.24’te Oğlak burcunda Dolunay enerjisi ile iş hayatınızda yeni imkanlar yeni projeler için sürpriz teklifler gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize güvenin ve her türlü işbirliğine yeni fikir ve projeye açık olun. Size bu teklifleri getiren insanlar neyi yapıp yapamayacağınızı bilerek hareket ediyorlar bunu bilin ve yeteneklerinizin hakkını verin. Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar sizler için oldukça hassas ve seçimlerinizin fazlasıyla önem taşıdığı günler. Sorunlarınız varsa ve aşmakta zorlanıyorsanız, Gökyüzü sorunlarınızı çözüme kavuşturmanız için size pek çok imkan sunacak. Yeni bir başlangıç yapabilir tertemiz bir sayfa açarak mutluğu huzuru yakalayabilirsiniz. Siz yeter ki ne istediğinize karar verin! 27 Temmuz saat 01:41 de karşıt burcunuz Aslan’ da gerçekleşecek Yeniay enerjisi ile  aile büyüklerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir sağlık sorunları yada finansal konularda yaşanacak zorlayıcı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkinizle iş hayatınızda ki dengeyi kurmakta zorlanabilir ve buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ki sorunları özel yaşamınıza taşımamanız gerektiğini anlamalı ve biraz daha özverili davranmayı denemelisiniz.

Balık Burcu Temmuz 2014 Şenay Yangel Burç Analizi

2014 Temmuz Ayı Balık Burcu Yorumları

Balık Burcunu Temmuz 2014‘te Neler Bekliyor?

Şenay Yangel Temmuz 2014 Balık Burcu Yorumu

BALIK: Gökyüzünün sizlere bu ay mesajı: Eğer susarsan konuşman daha aydınlık olur. Çünkü sükutta hem sessizliğin ışığı, Hem de konuşmanın faydası gizlidir. Şems. Ay’ın ilk haftası iş ve özel yaşamınızda hiç kimse ile tartışmamaya özen gösterin. Kontrolünüz dışında gerçekleşecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Akışa ayak uydurun ve değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenerek hareket edin. 12 Temmuz saat 14.24’te Oğlak burcunda Dolunay enerjisi ile iş yada eğitiminiz gereği çıkacağınız yolculuklar aşkın gönül kapınızı çalmasına vesile olabilir ve güvendiğiniz güvenildiğiniz bir beraberliğin içine girebilirsiniz. Üzerinizde kurulan baskıların son bulduğu yaşamı sağlıkla keyifle değerlendireceğiniz bu özel sürecin kıymetini bilerek hareket edin. Yine Dolunayın enerjisi ile iş ve eğitim hayatınızla ilgili hayallerinizi süsleyen bir konu gerçekleşebilir. Düşünmeden evet demeli ve hayallerinizi gerçeğe götüren yolda var gücünüzle çalışmalısınız. 27 Temmuz saat 01:41 de karşıt burcunuz Aslan’ da gerçekleşecek Yeniay enerjisi ile Yaşadığınız maddi manevi zorlukların birikimi sevdiğiniz insanlara olumsuz davranışlarla yansımasın. Oto kontrolünüzü sağlayın özellikle iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınızın ve rakiplerinizin dolduruşuna gelmeyin yeni proje ve uygulamalarınızla ilgili gizliliğe önem vererek hareket edin. Duygusallığınız başınızı ağrıtacak olaylarla karşılaşmanıza sebep olabilir.  Arkadaşlarınızın kendi menfaatleri için sizi zor durumda bırakması da olası. İş ve özel yaşamınızda gizliliğe önem verin kişisel konular aleyhinize hiç beklemediğiniz şekilde kullanılabilirsiniz.

NOT: Aylık yorumlarınızda GÜNEŞ YÜKSELEN ve AY burçlarınızı birlikte okuyunuz.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun…

Astrolog Şenay YANGEL

Kaynak: www.astrodeha.com/2014-temmuz-ayi-burc-yorumlarim/


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
2014 Haziran Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları
2014 Haziran Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2014 Haziran Ayı Burç Yorumları – Şenay Yangel Burç Yorumları – Şenay Yangel 2014 Haziran Ayı Burç Yorumları – Aylık...

Kapat