Bekarlıktan Kurtulma Rehberi

Bekarlıktan Kurtulma Rehberi

Erkeklere göre, kadınlar ilk buluşmada daha kalabalık yerlere gitmeyi tercih ederler. Buluşmaya gitmeden önce gideceğiniz mekanın yerini mutlaka ona söylemelisiniz. Çünkü sizi göstermek için birkaç arkadaşına haber verecektir. Şık, bilinen ve abartılı olmayan mekanlar seçmeye özen gösterin. Yemek sipariş ederken, yiyebileceğinizden fazla bir şey söyleyip abartıya kaçmayın…

Kadınlara göre, daha önce tanımadığınız biriyle buluşuyorsanız tedbirli olmak önemli. Mutlaka gideceğiniz yeri birkaç arkadaşınıza söyleyin. Hatta arkadaşlarınızla tesadüfen orada karşılaşmış gibi de yapabilirsiniz. Birbirinizin sesini duyamayacağınız AVM’lerden uzak durmaya çalışın. Yemek sırasında kebap yerine ızgara yemeği tercih edin. Ayrıca dişinize yapışabilecek her türlü yiyeceğin can düşmanınız olduğunu da unutmayın.

Güzel bir ilk randevu geçirdin, peki şimdi ne olacak?

Erkekler, buluşma sonrasında hemen detayları arkadaşlarıyla paylaşmamalı. Başına gelebilecek masum olumsuzluklar, arkadaşlarınızın elinde bir koz olabilir. Erkeklerin dünyası kurtlar sofrası gibidir ve bazı klişeler hep işe yarar. Buluşmadan 1-2 saat sonra, kalıplaşmış bazı mesajlar atabilirsiniz. Örneğin ‘Uyudun mu?’, ‘Vardın mı?’ gibi. Bu tür mesajların kızların çok hoşuna gittiğini unutmayın.

Kadınlar da, buluşma sonrasında çok fazla arkadaşına detayları anlatmamalı. Ayrıca mesaj atmak için hiç acele etmemeli. Çünkü her şey yolunda gittiyse, ondan Uyudun mu?’, ‘Vardın mı? şeklinde mesaj gelecektir. Bu noktada sabırlı olmak çok önemli. Eğer uzun bir süre mesaj gelmezse, siz atabilirsiniz.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Şam Tatlı Tarifi
Şam Tatlı Tarifi

Şam tatlısı nasıl yapılır ? Şam tatlısı malzemesi nelerdir ? Şam tatlı tarifi…

Kapat