Corena İlaç

Medikal ürünlerin tarihi oldukça eskiye dayanıyor. Vücuttaki sorunların giderilmesi, yaraların iyileştirilmesi ve faaliyetlerin düzenlenmesi için yapılan karışım ve çözeltilere erken tarihi devirlerde rastlanmakta. Teknoloji geliştikçe tıbbi üretim de farklı bir hâl aldı ve günümüzde kullanılan ilaçlarla mikropları bünyeden tamamen atmak, yaraları kökünden iyileştirmek ve hormon düzenlemesini sağlamak mümkün olabiliyor.

Fiziksel ve psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan ilaçların tedarik edileceği firmayı da iyi seçmek gerekir. İlaçların gelişmiş bir laboratuvarda uzman bilim adamlarınca üretildiğinden emin olunmalıdır. Ayrıca ilaçların içerdikleri maddelerin doğru oranda kullanılması, ilaçların oral yolla veya enjekte edilerek tüketilebilecek kıvamda olması da son derece önemlidir. 86 ülkede hizmet vermekte olan Corena uluslararası alanda en güvenilir ilaç firmaları arasında yer almaktadır.

Bir İsviçre firması olan Corena, 1998 yılında kurulmuştur. Bugün merkezi Türkiye’de olmakla birlikte ulusal ve uluslararası tıp kuruluşları için ilaç tedarik hizmeti sağlamaktadır. Bünyesinde uzman bilim insanlarının yer aldığı Corena ilaç sağlıklı ve etkili medikal ürünlerle hizmet vermektedir. Firmanın temel vizyonu, ihtiyaç duyan herkesin daha sağlıklı bir hayata kavuşabilmesine yardımcı olmaktır.

2007 yılında uluslararası Perakende Distribütör Lisansı alan Corena, gelişmiş tıp laboratuvarlarında üretilen ilaçları belli araştırma geliştirme süreçlerinden sonra piyasaya sürüyor. Firma ilaçlar, düzenleyiciler ve bakım ürünleriyle birlikte tıbbi müdahalede kullanılması gereken şırınga, ilk yardım çantası, sargı bezi gibi materyallerin de tedarikini sağlamaktadır.

Hastaneler, tıp fakülteleri, sağlık kuruluşları ve uluslararası yardım kuruluşları için sağladığı ürünlerle bilinen Corena ilaç her geçen gün daha çok insanın sağlığa kavuşmasına yardımcı oluyor. Dermatoloji ağırlıklı ürünlerin tedarikini sağlayan Corena, yan etkisi olmayan ilaçlar üreterek hastaların yaşam kalitesini arttırma ve daha kolay iyileşmelerini sağlama amacıyla çalışmaktadır.

Corena tarafından sağlanan ilaç ve tıbbi materyallerin tamamı etkisinden emin olunduktan sonra satışa sunulmaktadır. Firmanın temel amaçlarından biri ilaç piyasasının oldukça güvensiz olduğu ve hastalıkları daha kötü hâle getiren kimyasal ürünlerin dolaşımda olduğu günümüzde güvenilir bir sağlık desteği sunabilmektir. Merkezi Ankara’da olan Corena’ya ulaşarak ürünler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
İstanbul’a Uygun Fiyatlarla Uçun
İstanbul’a Uygun Fiyatlarla Uçun

İstanbul, Avrupa’nın en hareketli şehirlerinden biri olarak görülüyor. Binlerce yıldır 300’den farklı medeniyete ev sahipliği yapan İstanbul’un tarihi zenginliği yıl...

Kapat