Erkekler Nasıl Etkilenir?

Erkekler Nasıl Etkilenir?

Karşınızda hayatınızın erkeği duruyor ve siz onunla ilgili hayaller kurmaya başladınız bile… Tek sıkıntı onunda sizi fark etmesini ve size ilgi duyup adım atmasını sağlamak. İşte size sevdiğiniz kişiyi elde etmenin ipuçları:

Vücut dilinizi iyi kullanın…

Öncelikli olarak bir erkeği etkilemek istiyorsanız vücut dilinizi çok iyi kullanmanız gerekiyor çünkü hareketleriniz sizin en büyük silahınızdır. Vücüt diliniz sizin ne kadar seksi ve istekli olduğunuzu ya da tam tersi ne kadar ümitsiz olduğunuzu açıkça ortaya koyar.

Araştırmalara göre bir erkeği ya da kadını seksi bulup bulmadığımıza yedi saniye içinde karar veriyoruz bu yüzden vücüdunuzdan yüzünüze kadar hareketlerinizde ilgili ve istekli olduğunuzu karşı tarafa göstermeniz gerekiyor.

Birinci hamle:

İlk vurucu darbe gözlerde başlar;

İlgi duyduğunuz erkeğin dikkatini çekmek için ilk aşamada bakışlarınızla onun ilgisini size kaydırmanız mümkün. Karşınızdaki erkekle göz göze gelince gözlerinizi  kısarak çekmeden, birkaç saniye ona doğru bakın. Sonra gözlerinizi kaçırın. Araştırmalara göre erkekler verilen mesajı ilk seferde algılamadıkları için bu hareketi birkaç kez aralıklarla tekrarlayın. Sonrasında dudağınızda belirecek hafif bir gülümseme karşınızdaki adamın sizi fark etmesini sağlayacak ve onunla ilgilendiğinizi göstermiş olacaktır

İkinci hamle:

Saçılarınızla oynayarak başınızı geriye doğru atın;

İlk vurucu darbeyi başarıyla yaptınız ve karşınızdaki erkeğin sizi fark etmesini sağladınız. Şimdi ilgiyi daha yoğun hale getirebilmek için başınızı hafifçe geriye doğru atın ve elinizle yüzünüzde düşen saçlarınızı düzeltir gibi yapın. Bu durum yapacağınız kol haraketi nedeniyle karşı cinsin feromon hormonu salgılamasını sağlayacaktır. Bu sayede dikkatin fiziksel olarak size çevrilmesini sağlamış oldunuz

Üçüncü hamle :

Bileğinizin iç kısmını fark etmesini sağlayın;

Araştırmalara göre bir erkekler kadın vücudunun en erotik bölgesi olarak bileğin iç kısmını bulmaktadır. Bu pürüzsüz ve yumuşak bölgeden etkilenmelerinin içgüdüsel mi yoksa sonra dan öğrenilebilir olduğu netlik kazanmasa da bu bölgenin onları etkilediği kesinlik kazanmış bir gerçektir. Şimdi konsantrasyonu tamamen size dönmüş olan bu erkeğin sizi daha çok istemesini sağlayacak vurucu hamleyi yapın ve bileğinizin iç kısmını gösterecek masum bir hareket yapın.

Dördüncü hamle:

Vücudunuzu onun oturduğu tarafa döndürerek bacak bacak üstüne atın;

Yaptığınız haraketlerle karşınızdaki erkeğin sadece dikkatini çekmekle kalmayıp, gözlerinin sizin vücudunuzda gezmesini sağladınız bile. Bu süre içinde, bir erkek, kadının vücudunu incelemeye başlar. Dikkatini bacaklarınıza çekmek ve ona olan ilginizi göstermek için vücüdunuzu onun oturduğu tarafa döndürerek bacak bacak üstüne atın.

Beşinci hamle:

Dudaklarınızı Islatın veya yavaşça dudaklarınızı aralayın!
 


Kırmızı rujun erkekler üzerinde etkisi çok bilinen bir gerçektir. Dudaklarınızdaki etkili rujunuzu daha seksi hale getirmek için parlak ve ıslak bir görünümde olmasını sağlayın ve karşınızdaki sizi fark eden erkeğin hamle yapmasını sağladıysanız onunla konuşurken ya da onu dinlerken yavaşça dudaklarınızı aralayın.

Altıncı hamle:

Dokunma gücünü kullanın;

Tutkulu halinizi karşı tarafa yansıtmak için en büyük silahlardan biride kendinize ve karşınızdaki insana dokunmaktır. Eğer bir kadın boynuna ensesine ya da kalçalarına dokunuyor ise karşısındakinede ona dokunabileceğini ifade eder. Erkekler karşısındaki kadının ona yaklaşmasından el kol veya sırtına dokunulmasından çok etkilenirler. Dokunmanın büyüsünü kullanın

Yedinci hamle:

Kalçanızı kullanmanın tam zamanı;

Türk kadınlarının ortak özelliklerinden biri kaça bel oranının kum saati şeklindeki görünümüdür. Genellikle kalça bel oranı yüzde 70 lerdedir. Bu orana sahip kadınların kilolu olsalar bile erkekler tarafından çok beğenildiği araştırmalarla kanıtlanmıştır. Sizde bu vücut tipine sahipseniz dik yada hafif yana doğru durarak karşı tarafından vücut hatlarınızı fark etmesini sağlayabilirsiniz.. Eğer vücut ölçüleriniz buna uygun değilse üzülmeyin, ayakta dururken kalçanızı öne doğru bükerek aynı görsel etkiyi yakalayabilir ve bu küçük hile ile karşınızdaki kişiyi etkileyebilirsiniz.

Son  hamle :

Ayakkabınızı tek ayağınızdan çıkarın ve sallayın
;

Konuşmanız derinleşti ve artık ufak temaslarla sevdiğiniz adamı iyice kendinize  kilitlediniz. Şimdi Bacak bacak üzerine atıp tek ayakkabınızı topuğunuzdan çıkarıp sallayabilirsiniz. Böylece tavrınızın çok rahat olduğunu gösterebilir ve karşınızdaki kişininde rahatça size açılmasını sağlayabilirsiniz.

Tebrikler onu kandırdınız…

Bu hamleler sonucunda karşınızdaki erkeğe ona karşı ilgili olduğunuzu net bir şekilde belirtmiş oldunuz. En önemli kural sohbetiniz sırasında karşı tarafa kendinize güvenli biri olduğunuzu yansıtmanızdır. Böylece sizin rahat ve kendine güvenli tavrınız onun aklını başından alacak ve flört etmeye başlamanızı sağlayacaktır.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Halka Tatlısı Tarifi
Halka Tatlısı Tarifi

Halka tatlısı nasıl yapılır? Halka tatlısı malzemeleri nelerdir? Halka tatlısı tarifi…

Kapat