Feng Shui Objeleri

Feng Shui Objeleri

Feng Shui Objeleri

Feng Shui‘nin güzel etkilerinden yararlanmak istiyorsanız tavsiyelerimize kulak verin!

KRİSTALLER

Chi’nin hareketini arttırmak, hızlı akan chi’nin dengesini sağlamak ve güzel olan enerjiyi çekmek için kristaller mükemmel tercihlerdir. 2013 yılında evinizin güneyinde kullanabilirsiniz. Güneş ışığını alarak evinizin içinde gökkuşağı renklerini dolaştırmak için pencerenizden aşağıya doğru sarkıtabilirsiniz.

SU OBJELERİ

Feng Shui’de çok kullanılan çözümlemeler su objeleridir. Akvaryumlarsu fıskiyeleriçeşmeler,suni göllersüs havuzları hem içeride hem dışarıda kullanılırlar. Su elementi para ve zenginlikle ilintili olduğu için, özellikle kariyer bölgesi olan kuzeyde ve bolluk bölgesi olan güneydoğu yönlerinde kullanmak doğrudur. Bu yönler yatak odanıza denk geliyorsa su objeleri kullanmıyoruz.

RÜZGAR ÇANLARI

Rüzgar çanları chi’yi dağıtmak, yavaş ilerlemesini sağlamak için ses dalgaları yayarlar. Evinize ulaşan yol uzun ve düz ise, veya uzun bir koridorunuz varsa, burada chi çok hızlı akacağından, giriş kapınızın yakınına, koridorunuzun girişine rüzgar çanı asabilirsiniz. Bu, chi’nin yumuşak ve hafif bir şekilde akmasını sağlayacaktır. Rüzgar çanının negatif enerjiyi dağıtması için metal olması tercih edilir.

2013 yılında 5’li metal çanı evinizin merkezindeki negatif enerjiyi azaltmak için kullanabilirsiniz.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Saç Renkleri
Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Saç Renkleri

Erkeklerin %80'i sarışınları "çekici" bulurken esmerlerle "evlilik hayali" kuruyorlar. eDarling'in Türk erkekleri arasında yaptığı ilginç anketin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. İçeriğimizi...

Kapat