Gelin Adaylarının Yeni Tercih: Pırlanta Yüzükler

Umursamıyormuş gibi görünürken sabah akşam sosyal medya hesaplarını stalkla, gizlice rehberindeki kızların numaralarını sil, hesap sor, hesap ver, kıskandır, alttan al, ha teklif etti, ha edecek, bu sefer oldu falan derken tam 3 yıl süren zorlu ve inişli çıkışlı ilişkimin sonunda, nihayet muradımıza eriyoruz. Fakat en zor kısmı, evlilik kararı aldıktan sonra başlıyormuş. Evlenme teklifini aldıktan sonra yaklaşık bir hafta süren mutlulukla sarhoşluk arası o aptal evreyi atlattıktan sonra anca farkına varabildim: Evlenmek ne kadar zormuş, a dostlar!

Yıllardır çevremdekiler patır patır evlenip dururken, her şey uzaktan ne kadar da kolay görünüyormuş gözüme. Nasıl kısacık bir zamanda hepsinin altından kalkabildiler, her şeylerini eksiksiz tamamlayabildiler, hala aklım hayalim almıyor. Bütün evlenmiş arkadaşlarıma daha bir saygıyla bakmaya başladım artık. Çünkü her şeyimi tamamlamak şöyle dursun, ben daha pırlanta yüzüğümü bile seçebilmiş değilim!

Malumunuz, artık geleneksel altın yüzükler eskisi gibi gelin adaylarının pek ilgisini çekmiyor. Pırlanta yüzükler inanılmaz moda olmuş durumda. Zaten pırlanta kaynaklarının artmasıyla fiyatlarda da bir normalleşme olduğu için, insanların bütçesini de eskisi kadar zorlamıyor. Dolayısıyla ben de klasik, sıradan altın yüzüklerdense güzel bir pırlanta yüzük arayışına girmiş durumdayım doğal olarak. Fakat gelin görün ki, pırlanta yüzük çeşitleri arasından seçim yapmakta inanılmaz derecede zorlanıyorum, çünkü bir sürü marka ve dünya kadar da model seçeneği var.

Şehirdeki tüm kuyumcuları dolaşmaktan ve yüzlerce yüzük seçeneği arasında seçim yapamamaktan o kadar yoruldum ki, son şansımı da internetteki pırlanta yüzük sayfalarını gezerek deneyeyim dedim. İyi ki de demişim. Zira hem modelin fotoğrafı, hem yüzüğün markası hem de fiyatlarını görebileceğim harika bir siteyle karşılaştım. Elle’deki pırlanta yüzükler resmen beni benden aldı, sevgili okuyucularım.

Siz de benim gibi pırlanta yüzük modeli seçmekte zorlanıyor ve son moda pırlanta yüzük çeşitlerini görmek ve fiyatları hakkında oturduğunuz yerden bir tıkla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Elle’deki modellere bir göz atın derim.

Herkese mutlu hafta sonları.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Balıkesir’de Termal Bir Tatil
Balıkesir’de Termal Bir Tatil

Bu yaz tatil için ayırdığınız vakti Balıkesir’in en güzel otellerinden birinde değerlendirmek istemez miydiniz? Birçok farklı imkanı ve mis gibi...

Kapat