Güneş Gözlüğü Alışverişi Atasun Optik’ten Yapılır

Nisan ayının gelişi ile birlikte havalar ısınmaya başladı. Güneşin güzel yüzünü göstermeye başladığı bugünlerde hem içimiz ısınıyor, hem de kendimize daha fazla özen göstermeye başlıyoruz ve ilkbahar yaz sezonu alışverişlerimize başlıyoruz. Yaz alışverişi denildiği zaman ise akla ilk olarak güneş gözlükleri geliyor. Güneş gözlükleri hem güneşin direkt ışınlarına karşı gözlerimizi koruyor, hem de stilimize güzel bir görüntü katıyor.

Geçmiş yıllarda güneş gözlükleri yalnızca bir aksesuar olarak kullanılıyordu. Şimdi ise güneşten gelen ultraviyole ışınların artması ile güneş gözlüğü kullanmak hepimiz için ihtiyaç halini aldı. Bu yüzden güneş gözlüğü alışverişi yaparken özellikle kaliteli modelleri tercih etmek gerekiyor. Çünkü kalitesiz güneş gözlüğü kullanımı uzun vadede göz sağlığımızı tehdit ediyor. Güneş gözlüğü rengi seçerken açık kahverengi ya da füme rengi camları tercih etmek, bu renklerin güneş ışınlarının renklerini daha kolay algılaması nedeni ile uzmanlar tarafından özellikle tavsiye ediliyor. Özellikle sıklıkla araba kullanan kişilerin, güneşli bir havada seyahat ederken mutlaka güneş gözlüğü kullanmaları gerekiyor.

Atasun Optik, güneş gözlüğü konusunda yıllardan gelen tecrübesi ile müşterilerine en kaliteli güneş gözlüklerini, en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyor. Atasun Optik’te kadın, erkek, çocuk olmak üzere her yaş grubuna ve cinsiyete uygun güneş gözlüğü modeli bulunuyor. Size de bütçenize göre, yüz tipinize en uygun güneş gözlüğü modelini seçmek kalıyor. Örneğin yuvarlak yüz tipine sahip bir kişinin, yüzünü daha uzun gösteren bir güneş gözlüğü seçmesi gerekirken; kare yüz tipine sahip bir kişinin ise yüz hatlarını daha yumuşak gösteren bir güneş gözlüğü modeli tercih etmesi gerekiyor. Oval yüzlü kişiler ise yüzlerinin orantılı yapısından dolayı daha şanslı oldukları için, neredeyse her model güneş gözlüğünü kullanabilme şansına sahip oluyorlar.

2007 yılında Hollanda menşeili Grand Vision bünyesine katılan Atasun Optik’te her markadan, her yüz tipine uygun güneş gözlüğü modeli bulunuyor. Üstelik bu modeller uygun fiyatları ile müşteri beğenisine sunuluyor. Siz de güneş gözlüğü alışverişiniz de Atasun Optik’i tercih ederek, hem 2 yıl garantili güneş gözlüğünüzü güvenle satın alabilir, hem de olası bir sorunda hayat boyu ücretsiz bakım imkânına sahip olabilirsiniz.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Gündeme Tempo Tutmak İsteyenler Buraya
Gündeme Tempo Tutmak İsteyenler Buraya

Hem ciddi haberleri incelemek hem de yüzleri güldürecek en tatlı içerikler ile gününü güzelleştirmek isteyenler için Neotempo ziyaret edebileceğiniz siteler...

Kapat