İnternette Tanışılan Biriyle Evlenmek Doğru mu?

İnternette Tanışılan Biriyle Evlenmek Doğru mu?

İnternette Tanışılan Biriyle Evlenmek Doğru mu?

Evlilik, hayatınızda vereceğiniz en zor kararlardan biridir. Yıllardır tanışıp flört ettiğiniz sevgilinizin evlilik teklifine bile evet demeden önce günlerce düşünüp taşınabilirsiniz…

Yıllardır tanıdığınız biriyle evlenme kararı verirken dahi bu kadar zorlanabilecekken internette tanıştığınız biriyle evlenmeye karar vermek sizin için daha da zor olabilir. Halbuki önemli olan evleneceğiniz insanla nerede tanıştığınız değil onunla aranızda oluşan bağdır.  Doğru insanın nerede karşınıza çıkacağını bilemezsiniz. 

Kendi çevrelerinde sosyalleşme imkanı bulamayan birçok insan artık ciddi evlilik siteleriüzerinden hayatlarını geçirecekleri insanları arıyor. Üstelik birçok kadın ve erkek bu ciddi evlenme siteleri sayesinde mutlu bir aile kuruyor. 

İşin bir de şu tarafı var ki günümüzde büyük şehirlerde, her üç çiftten birinin evliliği ne yazık ki boşanmayla sonuçlanıyor. Üstelik bunların çoğu kendi sosyal çevresinde, yani okulda, iş yerinde, eğlenmeye gittikleri bir mekanda ya da ortak arkadaşları aracılığıyla tanışıp evlenen insanlar. Ama maalesef bu onların evliliklerinin devam etmesi ya da mutlu olmaları için bir dayanak oluşturmuyor.

Siz ciddi evlenme sitesi üzerinden tanıştığınız biriyle de son derece mutlu ve hayat boyu ayakta kalan bir aile kurabilirsiniz. Unutmayın nerede ve nasıl tanıştığınız önemli değil. Bir evlilikte önemli olan karşılıklı güven, saygı, sevgi ve ilgidir. 

Yani sizin de internette tanıştığınız ve anlaştığınız bir insanla evlenmemeniz için hiçbir neden yok.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Sol Elini Kullananlar Sağ Elini Kullananlara Göre Daha mı Zekidir?
Sol Elini Kullananlar Sağ Elini Kullananlara Göre Daha mı Zekidir?

Solakların sağ elini kullananlara göre daha zeki olduğuna dair yaygın bir inanış var. Peki bu inanış gerçekte ne kadar doğru?...

Kapat