Jollytur’dan Ramazan Müjdesi

Koca bir kış dönemini yoğun tempoda çalışarak geçirirken, hep sıcak günler geldiğinde yapacağımız tatilin hayaliyle yaşıyoruz. En bunaldığımız zamanlarda, iple çektiğimiz izin günlerimiz bizi motive ediyor. Ne yapsak? Nereye gitsek? Bunları düşünmek bile bizi tatlı hayallere götürüyor. Adeta ruh halimiz değişiyor. Elbette, tatilimizi en ekonomik şekilde planlamaya çalışıp çeşitli seçenekleri araştırırken internet yoluyla ya da cep telefonumuza gelen ucuz ve mükemmel tatil mesajlarıyla da karşılaşıyoruz. Fakat her seçenek güvenilir midir? Bütün yıl beklediğimiz tatilimizde karşımıza kötü sürprizlerin, hayal kırıklıklarının çıkmasını tabii ki istemeyiz. Bu sebeple, ilk bakışta cazip gelen fırsatlarla karşılaşsak da güvenilirliği ön planda olan tatil programlarına yönelmeliyiz. Haziran ayında çıkacağım tatilim için araştırma yaparken karşıma çıkan mükemmel bir seçenekten söz etmek istiyorum şimdi size; Jollytur’un ramazan paketinden.

Jollytur ülkemizde yıllardır en bilindik seyahat planlayıcılardan biri, sizin de bildiğiniz gibi… Güvenilirlik testi çoktan geçildi; ekonomik paket programlarla her şeyi sizin için en uygun hale getirmesi de cabası… Size sadece huzurlu tatilinizin keyfini sürmek kalıyor. Üstelik şimdi Ramazan için mükemmel bir fırsat sunmuş.

Jollytur’un Ramazan kampanyası 01-30 Haziran tarihleri arasında yapılacak konaklamalar için geçerli olup kişi başı 225 TL’den başlayan her şey dahil fiyatlarla farklı ekonomik koşullara hitap ediyor. Akdeniz veya Ege’de denize sıfır, 5 yıldızlı otel ve tatil köylerinde, 3, 4 ve 5 gecelik paketler halinde satışa sunuluyor. Kampanyada iki seçenek var. Birincisi ulaşım hariç seçenek olup sadece oteli kapsıyor. Diğerine ise ulaşım dâhil. Yani, uçak bileti + havaalanı/otel/havaalanı transferini de içine alıyor. Uçaklı paket satışlarında 7 gün opsiyon uygulaması (kayıt tarihi ile otele giriş tarihi arasında 7 gün olmalıdır) olup uçuşlar Onur Havayolları ile gerçekleştiriliyor.

Jollytur’un internet sitesine girerseniz burada tüm detayları inceleyebilirsiniz. Akdeniz ve Ege’nin eşsiz doğal güzellikleri içinde tatilim burnumdan gelmeden iyi hizmet alayım, güzel anılarla ayrılayım, huzur ve enerji depolayayım diyenler için kaçırılmayacak bir fırsat bence… Ancak belli bir kontenjan sınırı olan kampanyadan yararlanmak için acele etmek gerek; zira süre daralıyor.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Güneş Gözlüğü Alışverişi Atasun Optik’ten Yapılır
Güneş Gözlüğü Alışverişi Atasun Optik’ten Yapılır

Nisan ayının gelişi ile birlikte havalar ısınmaya başladı. Güneşin güzel yüzünü göstermeye başladığı bugünlerde hem içimiz ısınıyor, hem de kendimize...

Kapat