Kısa Saç Modellerinde Yeni Trendler

Kısa saç, biraz cesaret işi gibi görünse de asil ve bakımlı görünümü sebebiyle pek çok kadının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bu sezon doğal görünümlü daha geleneksel modellerin trend olması cesaretinizi toplayıp kuaför koltuğuna kendinizi bırakmanıza sebep olabilir. Tek yapmanız gereken kısa saç modelleri arasından beğeninizi yansıtan ve size en uygun modeli seçmeniz ve kuaförünüzün maharetli ellerine kendinizi teslim etmeniz.

Kısa Saçlarda Bohem Havası

Kısa Saçlarda Bohem Havası

Doğallık moda olunca bohem hava da kısa saçlara da taşındı.  Zahmetsiz olmasının yanı sıra doğal kurumuş havası veren dalgalarla birleşince vahşi ve bir o kadar etkileyici bir görünüm elde etmeniz mümkün. Bohem havasını arttırabilmek için bandana ve bohem saç süslerinden faydalanabilir, çok trend olan uzun kaküllerle birleştirerek etkisini iki katına çıkarabilirsiniz. Uzun kakül kestirmek istemiyorsanız saç hizasına gelen sahte kakülleri kullanarak aynı etkiyi yaratabilirsiniz. Şık ve doğal bir görünüm elde etmek için koyu dudak parlatıcının etkisinden yararlanabilirsiniz.

Vintage Esintisi

Vintage EsintisiVintage modası podyumları ve ünlüler dünyasını etkilemeye hala devam ediyor. Vintage saç kesimine maşayla doğal dalgalar kazandırmak çok moda. Siz de tercihinizi bu tarz bir modelden yana kullanarak asil bir görünüm elde edebilirsiniz. Unutmayın bu sezon ortadan ayrılan saçlar çok moda olduğu gibi yandan ayırmalarda da yoğun bir saç tutamı tercih etmek de epeyce trend. Saç modeline karar verirken ortadan ya da yoğun bir şekilde yandan ayrılmış bir model tercih ederek şıklınığınızı daha da arttırabilir ve davetlerde ışıltınızla herkesi büyüleyebilirsiniz.

60’ların Kabarık Modelleri

60’ların Kabarık Modelleri

60’lara damgasını vuran bol volümlü kısa saç modelleri bu sezona da damgasını vuruyor. Siz de dolgun ve küt modele yakın bir saç modeli seçerek 60’ların maskülen şıklığını saçlarınıza taşıyabilirsiniz. Bu modeli 60’ların namına uygun bandanalar ve maskülen ceketlerle birlikte kullanabilirsiniz.

Doğal Görünen Sahte Peruklar

Kısa Saç Modellerinde Yeni Trendler

Saçlarınızı kısa kestirmeye cesaretiniz yok fakat kısa saçın seksapelitesinden de uzak kalmak istemiyorsanız siz de çok moda olan kısa peruk modellerine göz atabilirsiniz. Kısa peruk modellerinin bir diğer artısı radikal bir görünüme gitmeden önce kısa saçı benimseyip benimseyemeyeceğiniz hususunda kısa bir test sürüşü yapmanıza izin vermesidir. Retro peruklar daha keskin bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Diğer yandan sezonda adından söz ettiren dağınık ve rahat peruk modelleriyle daha doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Yves Rocher Rujlarla Doğallığın Keyfini Çıkartın
Yves Rocher Rujlarla Doğallığın Keyfini Çıkartın

Birisiyle karşılaştığınızda, o kişi ilk 7 saniyede yüzünüzü görüyor. Önce gözler, sonra burun ve dudaklar.. Yani yüzünüzde en çok dikkat...

Kapat