Mustela anne ve bebek cilt bakımında uzmanlık sunuyor

Anne olmak dünyanın en özel hissidir. Bir bebeğiniz olacağını öğrendikten sonra duyduğunuz o benzersiz mutluluk ise pek çok sorumluluğu da beraberinde getirir. Bebeğinizin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi ne kadar önemliyse, sizin de sağlıklı bir hamilelik geçirmeniz ve doğum sonrası bakımınız da bir o kadar önemli. Hamilelik ve sonraki dönemlerinizde, bebeğiniz ve kendiniz için tüm bu bakım ihtiyaçlarınızı Mustela’nın anne ve bebek bakımı ürünleri ile sağlamanız mümkün. Mustela, geniş ürün yelpazesi ile hem size hem de bebeğinize en uygun cilt bakım imkanını sunuyor.

Doğum öncesi oluşabilecek çatlak tedaviniz için Mustela çatlak kremi, hamilelik sonrası oluşabilecek cilt problemlerinizi önlemek içinse Mustela anne bakım setini kullanabilirsiniz. Hamilelik nedeniyle vücutta oluşan fazla yağ canınızı sıkabilir. Mustela’nın bu fazla yağı giderme ve cildi sıkılaştırma işlevi bulunan Mustela sıkılaştırıcı ürünlerini ise bu sorununuzu çözmede rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Mustela nemlendirici ve inceltici bakım kremleriyle birlikte, cildiniz için derinlemesine temizleme etkisi bulunan dermo – clean jelleri ve benzeri birçok ürünü kullanarak cildinizin yenilik ve canlılık kazanmasını hızlandırabilirsiniz.

Mustela ürünleri sizler için olduğu kadar bebeğinizin sağlık ve temizliği için de son derece ideal çözümler sunuyor. Yeni doğan bebeklerde en sık rastlanan cilt problemlerinden biri olan konağın giderilmesi için özel olarak geliştirilen Mustela Stelaker Kerato – Regulating Care’i kullanabilisiniz. Yine aynı şekilde bebeğinizin vücudu ilk dönemlerinde hastalıklara karşı dirençsiz olabilir. Birçok cilt hastalığı, suçiçeği tipindeki döküntüler, böcek ve sinek sokması, ağız ve kıvrımların çevresindeki tahrişler bebeğiniz için sorun teşkil edebilir. Bu gibi durumlar içinse gönül rahatlığı ile Mustela Stelatria Protective Cleansing Gel’i tercih edebilirsiniz. Yine yeni doğan bebeklerin en temel problemlerinden biri olan pişik sorununu gidermede Mustela Stelactiv Pişik Kremi kullanarak bebeğinizin cildini rahatlatabilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildi için özel olarak üretilen Mustela şampuan, tahriş önleyici etkisi bulunan Mustela nemlendirici bebek kremleri ve bebeğinizin cildini kurutmayan özel Mustela ıslak mendilleri gibi birçok ürün sizleri bekliyor.

Hem bebeğiniz için hem de sizin hamileliğinizin öncesi ve sonrası için geliştirdiği ürünleri ile Mustela anne ve bebek cilt bakımında uzmanlık sunuyor. 2007 yılından bu yana sağlık ve güzellik ürünleri kategorisinde  siz değerli müşterilerine hizmet veren eczanemizde.com aracılığı ile Mustela’nın tüm ürünlerine ulaşabilirsiniz. Hemen şimdi Mustela’nın anne ve bebek cilt bakımı ürünleri kategorisinden dilediğiniz ürünü seçin, sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alın.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Sustainable Brands 2015 İstanbul İçin Geri Sayım Başladı
Sustainable Brands 2015 İstanbul İçin Geri Sayım Başladı

Sustainable Brands 2015 İstanbul İçin Geri Sayım Başladı 26-27 Mayıs tarihlerinde global Sustainable Brands buluşmaları kapsamında ‘How Now’ teması ile...

Kapat