NG Kütahya Porselen Sevgililer Günü Yemek Takımları

NG Kütahya Porselen Sevgililer Günü Yemek Takımları

NG Kütahya Porselen, ürünleriyle 14 Şubat Sevgililer Günü’nü daha da anlamlı hale getiriyor…

Kırmızının cazibesini taşıyan NG Kütahya Porselen ürünleriyle, ona unutamayacağı bir 14 Şubat Sevgililer Günü yaşatacaksınız.

NG Kütahya Porselen14 Şubat Sevgililer Günü için sunduğu ürünlerle aşkınızın zarafetini yansıtıyor. Farklı formlarıyla sevginizi ifade edebileceğiniz tasarımlar, modern çizgileriyle de göz kamaştırıyor.

Aşkın rengi kırmızının tınısını taşıyan tasarımlar zengin bir yelpazede sunuluyor. NG Kütahya Porselen ürünleri arasından seçim yaparken sevgilinizin ya da eşinizin zevklerini de dikkate alabilirsiniz. Eşi veya sevgilisi kahve tutkunu olanlar için NG Kütahya Porselen‘in kırmızı ve dorenin zarafetini birleştiren kahve takımı ideal. Takım, 99 TL’den satışa sunuluyor.

NG Kütahya Porselen Aşk Tasarımları

Sofrasında şıklığa özen gösterenler için ise NG Kütahya Porselen‘de aşkı ifade eden birçok tabak tasarımı bulunuyor. Tabakların fiyatları 6 TL ile 16 TL arasında değişiyor.

Aşkınızı en zarif tasarımlarla anlatmak için NG Kütahya Porselen ürünleri sizleri bekliyor.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Chado Monday Therapy - Pazartesi Terapisi Bitkisel Çayı
Chado Monday Therapy – Pazartesi Terapisi Bitkisel Çayı

Monday Therapy, birçok bitki ve baharatın özel aromalarla harmanlanmasından oluşan bir çaydır. İçerdiği bitkiler nedeniyle, Pazartesi Sendromunu kolay atlatıp haftaya...

Kapat