Samsung Beyaz Eşya Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri

Samsung Beyaz Eşya Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri

Samsung Beyaz Eşya Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri

Sevgililer Gününde eşini mutlu etmek isteyen erkekler Samsung’un sunduğu enerji tasarruflu beyaz eşya ürünleriyle hem eşlerini hem bütçelerini sevindirecek…

Samsung Beyaz Eşya’nın buzdolabından, çamaşır makinesine, süpürgeden, mikrodalgaya en son teknolojiyle geliştirilen modern tasarıma sahip ürünleri sevgililer gününde ne hediye alsam derdine son veriyor.

Eşinize En Güzel Hediye Samsung Buzdolabı

Samsung’un farklı model ve boyutlarıyla her aileye ve her mutfağa uygun çözümler sunan buzdolapları eşinize dar alanlarda bile büyük bir kullanım özgürlüğü sunuyor. Space max teknolojisi buzdolabının iç hacmini maksimum genişliğe çıkartırken, digital inverter kompresör sayesinde buzdolabının performansı artıyor ve geleneksel modellere göre yüzde 26’ya varan enerji tasarrufu ve uzun süreli tazelik sağlıyor.

Eşinize En Güzel Hediye Samsung Çamaşır Makinesi

Samsung’un Ecobubble Çamaşır Makineleri, köpükle yıkama teknolojisi sayesinde yüzde 70’e varan enerji tasarrufu sağlıyor. Geniş kapasitesiyle tek seferde 14 kg’a kadar yıkama imkanı sunarken, kısa yıkama programıyla da 15 dakikada çamaşırlarınızın tertemiz olmasını sağlıyor.

Eşinize En Güzel Hediye Samsung Bulaşık Makinesi

Samsung’un Bulaşık Makineleri Akıllı Oto Sensörlü Yıkama Programı sayesinde daha kolay ve kusursuz temizlik sağlayarak su ve enerji kullanımını minimum düzeyde tutuyor gelişmiş kurutma teknolojisi sayesinde de performanstan ödün vermeden yüzde 21’e varan enerji tasarrufu sağlıyor. Samsung Bulaşık Makinelerinde bulunan yüksek hızlı çift yoğuşma sistemli hava dolaşım fanı sayesinde de kurutma süresi ciddi oranda düşüyor. Üstelik ergonomik iç tasarımı sayesinde, kirli bulaşıklarınızı yerleştirmekte çok kolay oluyor.

Eşlerini Samsung teknolojisinin akıllı ürünleriyle sevindirmeye hazırlanan erkekler Samsung’un sunduğu çifte tasarruf kampanyasından da yararlanabiliyor ve ürünlere yüzde 50’ye varan indirimlerle  sahip olabiliyorlar. 


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Sigara İçiyorsanız LIPOSUCTION Yaptırmayın!
Sigara İçiyorsanız LIPOSUCTION Yaptırmayın!

Diz şekillendirmeden, erkeklerde görülen büyük göğüs şikayetinin giderilmesine, karın düzeltme ameliyatları sonrası yapılan rötüşten, gıdı problemine kadar pek çok şikayette...

Kapat