Sevgililer Günü’nde Sevgilinizle Başbaşa Oyun Oynayın!

Sevgililer Günü'nde Sevgilinizle Başbaşa Oyun Oynayın!

Bu yıl Sevgililer Günü’nde sevdiğinizle evde baş başa romantik bir gece organize edin, güzel bir yemek sofrası hazırlayın, ardından da Hasbro’nun birbirinden eğlenceli kutu oyunlarıyla romantik gecenize biraz da eğlence ve heyecan katın!

İşte 2 Kişi Oynanabilen Birbirinden Eğlenceli Oyunlar

Monopoly Milyoner: Monopoly Milyoner ile görkemli ve ışıltılı bir dünyanın kapılarını aralayın. Pırlantalar, lüks limuzinler, film galaları! Hepsi Monopoly Milyoner oyununda gündelik hayatın bir parçası. Araba galerinizden çıkıp size ait özel sörf koyunda dalgaların tadını çıkarın, rüya şatonuzda yaşayın! Kayak Merkezi’nizi sevgilinizin Sörf Koyu ile takas edin, özel şoförünüzle oyunda lüks içinde hızla ilerleyin. Zenginler listesinin en üstüne tırmanın ve oyunda ilerlerken statünüzü yükseltin. Hayat standardınız yükseldikçe piyonlarınız da seviye atlasın; kağıt uçakla başlayacağınız zenginlik serüveninizi özel jetinizle tamamlayın. Kazanmak için sevgilinizi iflas ettirmenize de gerek yok! Servetini 1 milyona ilk ulaştıran oyunu kazanır! Monopoly Milyoner’de hiçbir şey sıradan değil! Göz kamaştıran elmas kesimli kutusu, lüks arsaları, servetinizle statü atlayan piyonları, şık tasarımlı paraları, çarpıcı oyun alanı ve servet kartlarındaki lüks sürprizleriyle bambaşka bir Monopoly deneyimi sizi bekliyor.

Trivial Pursuit:  Sevgilinizi genel kültürünüzle etkilemeye ne dersiniz? Dünyanın en sevilen genel kültür oyunu Trivial Pursuit ile edebiyattan spora, tarihten coğrafyaya 6 farklı kategorideki bilginiz ile sevgilinizi kendinize hayran bırakma vakti!

Jenga Plus: Yüksek adrenalin ve stratejik hamlelerle sevgilinizle zirvede kapışın! Bakalım kuleyi ilk hanginiz devirecek?  


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Makyaj Uzmanı Nur Toktay'dan Sevgililer Günü'ne Özel Makyajın İpuçları
Makyaj Uzmanı Nur Toktay’dan Sevgililer Günü’ne Özel Makyajın İpuçları

Söz konusu olan Sevgililer Günü ise, uygulaması cesaret gerektiren kırmızının göz alıcı ve iddialı tonlarını denemek için güzel bir fırsat...

Kapat