Tesadüfen Keşfettiğim Yaşlanma Karşıtı Maske

Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Maske

Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Maske

Cildine önem veren tüm kadınlar, tıpkı benim gibi belirli bir yaşı geride bıraktıktan sonra yaşlanma karşıtı ürünlere daha fazla ilgi duyuyor. Ben 30 yaşından sonra bu tür ürünleri incelemeye hatta mümkün olduğunda denemeye başladım. Şu an yaşım 33 ve artık mimik çizgilerim maalesef daha belirgin. Cildim daha yorgun görünüyor ve hafif sarkma belirtileri de başladı.

Bu durumu fark edince paniğe kapılıp farklı markaların kremlerini, maskelerini, serumlarını denemeye başladım. Geçtiğimiz günlerde makyaj malzemesi almak için kozmetik mağazasına gittim. İki kişinin kendi aralarındaki konuşmasına kulak misafiri oldum. Kadınlardan biri diğerine kullandığı bir maskeden söz ediyordu. Cildinde çok olumlu değişimler olmuş kısa sürede, çevresindeki herkes fark etmiş. Bir süre oyalandım, maskenin ismini söyler belki diye… Konuştukları konu değişince, yanlarına gittim ve az önce bahsettikleri ürünün adını sordum. Yves Rocher’nin detoks etkili yaşlanma karşıtı maskesiymiş.

Tahmin edebileceğiniz gibi hemen aldım ve eve gidip denedim. Elbette mucizeler yaratmasını, mevcut kırışıklarımı bir anda dümdüz yapmasını beklemiyorum. Ama o kadar çok ürün denedim ki, etkili bir ürün olup olmadığını da artı ilk kullanımda anlıyorum. Bitkisel bir içeriği varmış ve gerçekten ilk kullanımda ciltte büyük değişim oluyor. Aslında yaşlanma karşıtı maskeye bu kadar umut bağlamam ama Yves Rocher daha önce kullandığım ürünlerinde beni hiç hayal kırıklığına uğratmamıştı. Ödediğim paraya değer diye düşündüğüm bir markadır.

Yaşlanma karşıtı kremi o günden bu yana kullanıyorum. Ben haftada 1 defa uyguluyorum ve yaklaşık 5 defa Yves Rocher’nin bu bahsettiğim detoks etkili yaşlanma karşıtı maskesini kullandım. Şu anda cildim bir bebek cildi kadar pürüzsüz. Aslında maskeden böyle bir beklentim yoktu ama sanırım içeriği % 90 oranında doğal olunca pek çok bitki ürünün formülünde kullanılıyor. Bu da pürüzsüzlük sağlıyor. Cildimdeki yorgun görünüm tamamen gitti. Daha parlak ve daha duru görünüyor.

Üstelik her gün düzenli makyaj yapan biri olmama rağmen cildime inanılmaz bir duru görünüm kazandırdı. Daha sıkılaşmış gibi hissediyorum. Gerçekten “yaşlanma karşıtı” bir maske olduğuna ikinci kullanımımda inanmıştım. Detoks etkisini fark etmek mümkün oluyor. Cildin nefes aldığını gerçekten hissedebiliyorsunuz. Sizlerle de paylaşmak istedim, benim gibi yüzünde yaşlılık belirtilerini hissedenlere tavsiye ederim, mutlaka deneyin.


Yorum Gönder

Yorum bırakın trackback sitenize.. Yorumları takip için lütfen üye olun RSS.

Email adresiniz paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurun *

Önceki yazıyı okuyun:
Son Derece Leziz Sahur Yemekleri
Son Derece Leziz Sahur Yemekleri

Ramazan ayı ile birlikte oruç tutanlar birbirinden seçkin sahur sofralarına oturma isteği duyuyor. Hamur işlerinden hafif kahvaltılıklara kadar pek çok...

Kapat